سی ان ان: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ما نزدیک به جنگ از رسانه ها می دانستند

ایالات متحده نزدیک بود به جنگ کمتر و کمتر می دانستم که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بخش خصوصی گفت: رسانه ها دعوت به “محرمانه” وزارت امور خارجه اتحادیه ناهار سی ان ان گزارش شده است.

این گزارش می آید از سی ان ان جیم آکوستا که گزارش او بود محروم از ناهار – perahaps گذشته به دلیل نشت و اقدام به نشت را بی اساس گزارش.

“در رکورد ناهار با مجریان خبر یک رویداد سی ان ان محروم شد از حضور رئیس جمهور ایالات متحده نزدیک بود به جنگ با ایران از مردم در واقع می دانستند” Acosta گزارش سه شنبه شب در سی ان ان.

مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود برای خود مشتری جلب کردن گرفتن از انقلاب اسلامی سپاه پاسداران سپاه قدس, فرمانده, قاسم سلیمانی, او در طول دولت از آدرس اتحادیه و ادعا شده بود برای کمک به توجیه قتل در هر گزارش.

کشتار رهبری ایران به حملات تلافی جویانه از عراق airbases مسکن نیروهای آمریکایی که منجر به ده ها تن از سربازان که برای درمان خفیف آسیب زا و آسیب به سر, معمولا شناخته شده به عنوان ضربه مغزی.

همچنین Acosta گزارش با استناد به شایعات مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه خواهد شد یکی دیگر از سخنرانی روز شنبه پس از انتظار تبرئه در دو مقاله از استیضاح سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره اما مقامات کاخ سفید شد “تقلا” روز شنبه به انکار قصد دارد که برای سخنرانی.

“رئیس جمهور انداخته است تیم خود را از یک موبایل و کامپیوتر فقط جلوتر از امشب ایالت متحده آمریکا,” Acosta سی ان ان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر