سناتور. برنی ساندرز حمایت از 29 درصد از احتمال نیوهمپشایر اولیه رای دهندگان پیشرو سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg با هفت درصد در فینال سی ان ان نیوهمپشایر اولیه ردیابی نظرسنجی منتشر شده در روز دوشنبه و یک روز قبل از رای گیری.

در دور سوم در این بررسی است معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در 11 درصد و به دنبال آن ایالت ماساچوست الیزابت وارن (10 درصد) و ایالت مینه سوتا ctq (7%).

نتایج دیگر نشان می دهد:

  • تنها حدود نیمی از احتمال اولیه رای دهندگان می گویند که قطعا یک تصمیم که برای رای دادن به صورت.
  • در میان کسانی که می گویند که آنها متعهد به نامزد خود Sanders, آگهی توسط یک حاشیه قابل توجهی در 42% تنها با 18 درصد برای Buttigieg, 14% به صورت بایدن 10% وارن و 6 ٪ برای Klobuchar.
  • در میان کسانی که می گویند آنها می تواند ذهن خود را تغییر دهید Buttigieg آگهی در 26% 15% برای ساندرز 10% وارن و 7 درصد برای هر بایدن و Klobuchar.
  • وارن آگهی لیست رای دهندگان دوم انتخاب با 20 درصد گفت: او دوم خود را انتخاب و پس از ساندرز در 15% و Buttigieg در 14٪.
  • پشتیبانی از Klobuchar شد و در 11% دو روز گذشته از بررسی در مقایسه با 4% دو روز گذشته. بایدن حمایت نیز افزایش یافته است با 14% حمایت از او دو روز پس از ony 8 ٪ بود که دو روز گذشته.
  • پنجاه و نه درصد می گویند ساندرز نامزد به احتمال زیاد برای برنده شدن در نیوهمپشایر اولیه در حالی که 10% انتظار Buttigieg پیروزی و تنها 6 درصد هر یک فکر می کنم وجود خواهد داشت بایدن یا وارن برنده شوید.

نظرسنجی انجام شده توسط دانشگاه نیوهمپشایر نظرسنجی مرکز صورت گرفت Feb. 6-9 در میان یک نمونه تصادفی از 365 به احتمال زیاد دموکراتیک اولیه رای دهندگان با حاشیه خطای نمونه گیری از به اضافه یا منهای 5.1 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de