سی ان ان: NKorea کیم جونگ سازمان ملل متحد در ‘خطر’ پس از عمل جراحی

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد است که در “خطر” پس از برخی از نوع از عمل جراحی با توجه به اطلاعاتی ایالات متحده در افغانستان ،

سی ان ان گزارش خبری پنج شنبه شب. سی ان ان رئیس ملی خبرنگار Jim Sciutto اشاره کرد که کیم به تازگی از دست رفته جشن تولد از پدر بزرگش کیم ایل سونگ.

Sciutto وجود دارد گفت: هیچ نشانه ای کیم سلامت مربوط به کروناویروس اما بیشتر از خود سیگار کشیدن و وزن مسائل.

SThe Daily NK یک سئول-وب سایت مبتنی بر است که جمع آوری اطلاعات از خبرچینان داخل جدا شده ملت گزارش روز شنبه که کیم تحت عمل “جراحی قلب و عروق روش” بود و در حال حاضر بیشتر بهبود یافتند. آن را غیر ممکن بود بلافاصله به بررسی این گزارش که روزانه NK گفت: بر اساس یک نفر در داخل کره شمالی.

روزانه NK بخشی از یک گروه غیر انتفاعی سازمان های وابسته و کره جنوبی وحدت, وزارت, است و گاهی اوقات تماس شده توسط مقامات سئول برای اطلاعات. خروجی این حامیان عبارتند از: سازمان موقوفه ملی برای دموکراسی که تعلق آن 400.000 دلار در سال گذشته به “بالا بردن سطح آگاهی و درک درستی از شرایط در کره شمالی با انتشار دقیق و به موقع و مربوط به اخبار و اطلاعات در مورد کشور است.”

هنوز سلامت رهبر کره شمالی یکی از دولتی ترین اسرار حفاظت به طور معمول شناخته شده تنها توسط تعداد انگشت شماری از مردم در دایره درونی رهبری است. کیم حضور نداشتند مارس 15 برای جشن تولد پدر بزرگ او و دولت کیم ایل سونگ بنیانگذار یکی از بزرگترین روز در کره شمالی تقویم.

وحدت وزارت روز جمعه گفت آن را “نامناسب” به حدس و گمان در مورد دلایل کیم نبود. کیم ساخته شده است 17 ظاهر عمومی در این سال که ذکر شد در رسانه های دولتی — در یک سرعت کمی بیش از یک هفته — این وزارتخانه گفت. که کمی پایین از 84 ظاهر عمومی سال گذشته است.

کیم 36 و یک فرد سیگاری سنگین نشان داده شده در رسانه های دولتی در ماه های اخیر ظاهر می شود و در آموزش نظامی و سوار یک اسب سفید در این کشور احترام Mt. Paektu که در آن دولت تبلیغات می گوید: پدر بزرگ خود را به عنوان یک پایگاه چریکی برای مبارزه با ژاپنی استعماری اشغالگران.

کره شمالی شده است مبارزه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس است که منجر به کاهش در جشن ها و برخی دیگر از رویدادهای مهم و برای کادر به نظر می رسد در ماسک محافظ در رویدادهای عمومی با کیم.

خبری بلومبرگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de