سی ان ان حمله جدید تلاش برای پوشش مسابقه مسائل

سی ان ان رئیس جمهور جف Zucker گفت: کارکنان این شبکه قصد دارد به “نور در رشد جنبش علیه نژادپرستی نهادی” با یک “جدید و گسترش تیم است.”

در روز شنبه یادداشتی به کارکنان Zucker اعلام کرد تشکیل تیم جدید تپه گزارش.

این اطلاعیه شامل اخبار که این تیم خواهد بود رهبری سابق آسوشیتد پرس شیکاگو معاون مدیر اخبار دلنو مسی که سی ان ان به تازگی استخدام به عنوان نظارت بر تولید.

“من نمی تواند به خودمان افتخار از این کار تاثیرگذار است که سی ان ان انجام داده بر روی هر پلت فرم در چند سال گذشته و به خصوص در چند هفته گذشته — پوشش مسابقه و نژادی و بی عدالتی در امریکا” Zucker نوشت: در کارکنان داخلی ضبط خبرنگاری. “ما گزارش شده است قدرتمند عاطفی و کمک برای ریختن به نور در رشد جنبش علیه نژادپرستی نهادی. امروز من با خوشحالی به اعلام کند که ما در حال ساخت حتی بیشتر قابل توجه و پایدار تعهد برای اطمینان از مسابقه پوشش یک بخش دائمی از ما روزنامه نگاری است.”

این یادداشت اظهار داشت: تیم جدید را “کمک به همه CNN سیستم عامل است.”

Zucker سی ان ان گفت: متعهد به ساخت “تغییرات ساختاری و سرمایه گذاری” به منظور “پوشش بهتر آنچه که اتفاق می افتد در جامعه ما است.”

“این تیم خواهد ساخت و در آنچه که بسیاری از در حال حاضر در سی ان ان و ارائه ساختار مورد نیاز برای پوشش این ضرب و شتم با تمرکز بیشتر و نیروی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net