نظرسنجی CNBC: تریلیون بیشتر در هزینه های مورد نیاز; 2022 قبل از بازیابی

انتظار می رود کنگره و فدرال رزرو به تسویه حساب تا تریلیون بیشتر در کمک و دو سال دیگر به تصویب قبل از اقتصاد به طور کامل بهبود از تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس می گویند پاسخ دهندگان به یک نظرسنجی CNBC.

کنگره در حال حاضر قرار داده 2.5 تریلیون دلار به محرک اقتصادی است و انتظار می رود به اضافه کردن یکی دیگر از 2 تریلیون دلار. فدرال رزرو ترازنامه است که در حال حاضر در یک رکورد $6.45 تریلیون اما 36 کارشناسان که پاسخ شبکه کسب و کار را بررسی می گویند که آنها بر این باورند که شکل و در نهایت ضربه $9.8 تریلیون.

“حدس من این است که این ویروس خود را تا حد زیادی خواهد شد ناپدید می شوند در عرض یک سال, اما که ساختاری اقتصادی و اجتماعی اثرات با ما خواهد بود بسیار طولانی” گفت: جان Kattar مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر سرسخت در مدیریت دارایی ها.

نرخ بیکاری خواهد شد به احتمال زیاد آمار 19 درصد در ماه اوت با وجود کمک های پاسخ دهندگان گفت: اگر آنها آن را ببینید در حال سقوط به 11 درصد در ماه دسامبر و 7 درصد در پایان سال 2021. که هنوز هم می تواند دو بار سطح آن را قبل از همه گیر رسید.

یک سوم از پاسخ دهندگان بر این باورند که اقتصاد نمی جستن به عقب به طور کامل تا سه ماهه دوم سال 2022, CNBC گزارش شده است. که گفت: 19 درصد آن را باور می یابند تا پایان سال 2020 و 19 درصد فکر می کنم این اتفاق می افتد حتی زودتر.

“در طول همه گیر تولید و مصرف شده اند تا حد زیادی به تعویق افتاده و از دست داده است” گفت: Rob مورگان مدیر استراتژی بازار در ما انرژی مشاوران. “این منجر به اعتقاد من اقتصاد را تجربه V شکل آغاز بهبود در سه ماهه سوم سال 2020 است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de