بسته به اداره پست باعث اغتشاش در شمال آریزونا شهر Munds پارک

الیزابت جونز 62 سال زمانی که او برای اولین بار شروع به در حال اجرا خود را در شهر کوچک اداره پست. او تا به حال کمی آموزش و تجربه در خدمات پستی اما مدیریت mailroom به نظر می رسید مانند صادقانه کار می کنند.

او امیدوار است او درآمد خواهد حمایت خود را از متوسط حقوق بازنشستگی.

این ساختمان کوچک با آن روشن و سفید تر و تمیز و دست نقاشی شده نشانه این است که یک محور در Munds پارک آرام جامعه حدود 900 نفر در خارج از چوب پرچم. برخی از ساکنان توقف را انتخاب کنید تا نامه ها و بسته های تقریبا هر روز.

“حیاتی” جونز گفت. “این مهم ترین محل در پارک صادقانه به شما بگویم.”

پس از آن رمز و راز بود برای بسیاری از افراد در جامعه روستایی زمانی که اداره پست به طور ناگهانی بسته شده در ماه گذشته. نامه ای ضبط شده به اداره پست درب در 30 ژوئن اعلام کرد خاموش و عذرخواهی برای ناراحتی بدون ارائه جزئیات:

“این یک وضعیت اضطراری است, تعلیق این دفتر دائم بسته از خدمات محلی” آن گفت:.

جونز با این حال می دانستم که داستان را پستی بازرسان و Coconino County کلانتر. هر دو سازمان انجام تحقیقات به یک بحث و یک “اتهام حمله” در محل بین دو پستی کارگران از شعب مختلف — جونز و چوب پرچم postmaster او رئیس است.

کلانتر گفت Postmaster باربارا Magenot بازدید Munds پارک post office برای انجام ممیزی اما جونز گفت که “به علت مشکل.”

‘آن نیست که هر چیزی برای انجام با من’

Cheri شولتز به عنوان یک پست الکترونیکی جور در Munds پارک اداره پست برای دو ماه قبل از یادگیری او از یک کار. روز اداره پست بسته او را باز زود به کمک یک مرد خود را عرضه انسولین و تحویل یک هفته به ایمیل یک housebound زن مسن.

Munds پارک است که حدود 30 دقیقه از فروشگاه های بزرگتر در نزدیکی فلاگستاف رشد بیشتر متکی به دفتر پست محلی به عنوان coronavirus همه گیر ساخته, خرید, سفر, سلامتی. شولتز می دانستم که از مرتب سازی پست الکترونیکی است که بسیاری از دارو در آمد از طریق ایستگاه; تعداد زیادی از ساکنان مسن هستند یا بازنشسته.

اگر چه جونز و کارکنان خود شد “کارگران ضروری,” او گفت: ایالات متحده خدمات پستی ارائه کمک به عملیات کوچک.

“آنها هرگز پایین آمد و صحبت کردیم به ما” جونز گفت. “آنها فقط به من گفت من تا به حال برای رفتن به محل کار. و بنابراین ما انجام داد.”

این Munds پارک اداره پست یکی از شاخه های بسیاری در مناطق روستایی است که ایالات متحده خدمات پستی در عمل از طریق عقد قرارداد با شرکت ها یا افراد مانند جونز.

اما جونز گفت که رابطه او با سرپرستان در فلگستفف بود soured طولانی قبل از آنها بسته دفتر او — به عنوان اوایل به عنوان شش ماه پیش زمانی که Magenot منصوب شد postmaster. راه جونز آن را دیدم Magenot آغاز شده “hassling” او بیش از شکایات در مورد چین و چروک پست الکترونیکی و بسته های از دست رفته که به او گفته بودند بی اهمیت و عادی رویدادها.

“این نیست که هر چیزی برای انجام با من,” او گفت:.

استدلال منجر به بسته شدن

نمایندگان نامیده می شدند به اداره پست در روز 24 ژوئن پس از شنیدن گزارش می دهد که چوب پرچم postmaster شده بود حمله در طول یک استاندارد مراجعه به Munds پارک با توجه به Coconino County Sheriff دفتر سخنگوی جان Paxton.

کلانتر دفتر معتقد است که جونز خواسته postmaster به ترک ایستگاه “جسمی همراهی” او در خارج از ساختمان هنگامی که او خودداری کرد. جونز به اتهام تخطی از قانون برای رفتار آشوبگرانه پس از دو هفته بررسی است.

جونز گفت: Arizona Republic او پشیمان اقدامات او اما احساس آزار و اذیت توسط شهر جایی که او زندگی می کردند به مدت 12 سال و برش شل از یک آژانس فدرال او وفادار بوده است.

هنگامی که او خواسته postmaster به ترک سه شنبه گذشته در ساعات اولیه قبل از باز کردن جونز گفت او تاکید کرد و مصمم به حفظ فاصله اجتماعی برای او دیرین کارمند که برادر به تازگی درگذشت از COVID-19. بعد از آن او گفت که او در دفاع از خاک او: او احساس Magenot می خواستم به پرتاب او را از اداره پست.

“من اداره پست” جونز گفت. “اداره پست پرداخت اجاره بها.”

شولتز بود و مرتب سازی ایمیل که صبح برای او به طور منظم تغییر است. تنش بالا بود از لحظه ای که Magenot وارد, او گفت:, نشان دهنده بزرگتر “دشمنی” میان دو زن او می خواهم رشد آگاه در زمان کوتاه او در آنجا کار می کرد.

“او شروع به درست کردن گفتن لیز (جونز) که او در اینجا به انجام ممیزی و لیز بود به گوش دادن به او و آنچه که او می گوید:” شولتز گفت.

او در زمان پست الکترونیکی به یک اتاق برای فرار از تنش و نمی شاهد آنچه اتفاق افتاده است.

پستی خدمات بازرسی انجام یک بررسی به این “اتهام حمله” با توجه به لیز دیویس پستی بازرس و سخنگوی وزارت ققنوس بدست آورد اما نمی تواند ارائه دیدگاه در مورد. Magenot به کارگردانی جمهوری به خدمات پستی, سخنگوی, که همچنین کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر در این حوادث است.

در جونز’ نظر او تماس فیزیکی با رئيس بود خوش خیم و نه محدود به یک طرف.

“این یک kiddy-تداوم چیزی که شما می دانید مانند یک زن و شوهر از خروس,” او گفت:. “ما از لحاظ جسمی فشار دادن هر یک از دیگر با ما سینه.”

Munds پارک کارکنان مشغول به کار در اداره پست برای یک هفته تا چوب پرچم را بدست آورد به طور ناگهانی بسته ایستگاه جونز گفت. او در بر داشت از یک کارمند در حالی که او دور در ساعت ناهار.

U. s. خدمات پستی سخنگوی راد Spurgeon گفت: قرارداد با Munds پارک بود که ناگهان لغو ژوئن 30, اما نه تایید و یا چرا که خاتمه تنظیم شده است.

جامعه ایران به احیای اداره پست

خاموش کردن هر علت متوقف نشده Munds پارک ساکنان از تجمع در اطراف اداره پست و خواستار آن است که مقامات بازگشایی شعبه دارد.

ساکنان و بازنشستگان در جامعه کوچک به تازگی مجبور شده به درایو 40 کیلومتر رفت و برگشت به بازیابی ایمیل خود را در فلگستفف جایی که آنها در خط صبر کنید در گرمای تابستان در خارج یک موبایل پستی واحد اعزام از ققنوس. یک جامعه کلیسا در Munds پارک به زودی مرتب پست الکترونیکی پیک خدمات به فراغت سالمندان ساکن بازحمت حرکت کردن.

آلیسون تیفانی که به سازماندهی Munds پارک به اقدام گفت که او شنیده ام “داستان های ترسناک” از همسایه سالمندان در مورد جمع آوری ایمیل خود را “با فروزان حرارت صندلی بدون هیچ چیز” او گفت:. “این فقط یک دستور غذا برای فاجعه است.”

یک زن 28 ساله Lucero McLain گفت: او فرو ریخت و پس از نیم ساعت منتظر ایمیل در فلگستفف خورشید. او را به انتخاب کنید تا صورتحساب ماهانه بود اما تقبل قایق از آب عبور دور در آمبولانس.

McLain گفت که او تا به حال هیچ نظری ندارم که چرا شهر او تا به حال به طور ناگهانی از دست سرویس ایمیل هر چند “شما از شنیدن شایعات در اینجا وجود دارد.”

خدمات پستی بعد اضافه سایبان و ارائه آب در پارکینگ پس از کارکنان از Rep. تام O’Halleran دفتر گفت: آنها در بازدید از این واحد پستی و پیشنهاد بهبود USPS.

O’Halleran گفت: دفتر خود مشغول به کار بود با خدمات پستی به پست الکترونیکی به افراد غیر فعال و برای افرادی که حمل و نقل و یا در غیر این صورت نمی توانید به فلگستف در ساعت برنامه ریزی شده.

سناتور. Kyrsten Sinema نیز برقراری ارتباط با ایالات متحده خدمات پستی برای پیدا کردن یک راه حل برای Munds پارک.

“در جوامع در سراسر آریزونا خدمات پستی بحرانی تاسیسات که متصل عزیزان ارائه داروهای تجویزی و حمل و نقل از دیگر منابع مهم” او در بیانیه ای گفت.

پس از دو هفته از اختلال و جامعه اقدام ایالات متحده خدمات پستی گفت: این امر شروع به ارائه پست الکترونیکی به Munds پارک P. O. جعبه در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

U. s. خدمات پستی خواهد عمل Munds پارک اداره پست تا زمانی که آن را می توانید پیدا کردن یک پیمانکار به جای جونز با توجه به Spurgeon این USPS سخنگوی. چهار مناقصه کاربردی برای مدیریت اداره پست, اما روند تصویب ممکن است هفته ها یا ماه.

“خدمات پستی متعهد به Munds پارک و ما مشتاقانه منتظر ادامه به جامعه خدمت پستی به” Spurgeon گفت.

Munds پارک بود و بیشتر نا امید شده توسط خدمات پستی پاسخ به خاموش کردن خود در جامعه نسبت به “وضعیت اضطراری” که آن را ناشی از تیفانی گفت.

“راه حل این است که آنها ارائه شده است کاملا مثبت غیر منطقی و نا امن تحت هر شرایطی” او گفت:.

برای جونز که در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با اینکه آیا به ماندن در Munds پارک ترتیب در فلگستفف بود بیشتر ثابت می کند که دولت نمی مراقبت در مورد شهر های کوچک اداره پست.

“آنها اهمیتی نمی دهند در مورد (اداره پست) وقتی که من آن را در زمان. آنها قطعا نمی مراقبت در مورد آن در حالی که من در تلاش برای آن را اجرا کنید. و آنها قطعا اهمیتی نمی دهند که آنها را” او گفت:. “آنها چه کردند بی وجدان.”

جونز گفت که او همه چیز را در قدرت خود را برای حفظ ایستگاه در حال اجرا هموار از روز او در راه می رفت بدون هر اونس آموزش — فقط مجموعه ای از کلید های کد به زنگ و تازه ورود به ایمیل. در زیر دو سال, او گفت که او در بر داشت یک مالک جدید برای اموال استخدام کارکنان خوب و جدید اضافه شده برچسب و سازماندهی کلاهبرداری به وظایف روزانه.

حتی قبل از او در دفتر تعطیل جونز نبود برنامه ریزی برای تمدید قرارداد خود را با خدمات پستی. کار بیش از حد مجازات او گفت:, و پول تقریبا هیچ چیز.

“من آن را انجام داد چون من مراقبت,” او گفت:. “من عاشق این جامعه است. من همه چیز من می تواند به نگه داشتن چیزهای در حال حرکت رو به جلو است.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @helenwieffering.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im