تغییر آب و هوا است که زندگی سخت را برای کویر لاکپشتهای در جنوب غربی

هر زمان ضخیم تیره باران ابرها حرکت بیش از بیابان های اطراف لاس وگاس وجود دارد یک پیش بینی وزوز. گیاهان و جانوران شروع به آماده شدن برای این رویداد نادر دروغ گفتن در انتظار برای اولین بار چند قطره.

تاد Esque معمولا منتظر تغییر از دفتر خود در Henderson, Nevada. او می داند که چقدر صحرا زندگی بستگی به باران ورود. هنگامی که ابرها باران نمی آیند او را خندان.

“مردم خواهد بود” خوب چه چیزهایی هستند برای شما امروز'” Esque گفت. “و من می گویم:” من خوشحال هستم زیرا آن را بارید. همه رو یک نوشیدنی امروز.'”

با همه Esque به معنی گونه از گیاهان و حیوانات او مطالعات به عنوان U. s. Geological Survey research بوم.

در سرد دسامبر روز Esque و تحقیقات خود را همکار Felicia چن جرأت را به مطالعه طرح جنوب لاس وگاس در نوادا-کالیفرنیا مرز به بررسی یکی از آن حیوانات صحرا لاک پشت.

چند گونه مجهز به رسیدگی داغ و آب و هوای خشک بهتر از صحرا لاک پشت. باستان مخلوق دارد در برخی از سخت ترین مناطق جنوب غربی آمریکا. اما با تغییر آب و هوا ساخت خانه خود را گرم تر و خشک و پروژه های انرژی به معنای محدود کردن انتشار کربن springing تا در بیابان لاکپشتهای در حال ضربه زدن با یکی-دو پانچ.

آنها احساس اثرات تغییر آب و هوا به خودی خود و تحمل فشار از تلاش های ما برای متوقف کردن آن است.

تهدید به لاکپشتهای بسیاری از Esque گفت: راه رفتن را از طریق وسیع Ivanpah دره. این کشش از نخست زیستگاه لاک پشت خانه را به خورشیدی مزارع راه آهن در بزرگراه بین ایالتی در بین لاس وگاس و لس آنجلس و چند کازینو تفریحی. اینده به دنبال حرارتی خورشیدی Ivanpah پروژه — با حلقه های آن از آینه و درخشان برج — در نزد لاک پشت در منطقه مورد مطالعه است. یک پیشنهاد باربری و حمل و نقل فرودگاه زنجان ساخته شده در دره به عنوان به خوبی.

لاکپشتهای ذکر شده در زیر گونه های در معرض خطر عمل و پژوهش طرح مثل این است که به منظور به محققان بینش بهترین راه برای کمک به جمعیت خود دوباره بجای اول برگشتن و ارائه یافته های علمی به تصمیم گیران در دولت های فدرال و ایالتی و محلی سطح.

همه شناخته شده فردی لاکپشتهای — 25 در این کیلومتر مربع — در حال برچسب گذاشته شده توسط فرستنده های رادیویی. چن راه می رفت از طریق بیابان اسکراب برگزاری یک فلز آنتن در هوا به خود را انتخاب کنید تا سیگنال. همانطور که او با نزدیک شدن به لانه با برچسب لاک پشت در داخل دستگاه beeped با افزایش فرکانس.

این است چگونه لاکپشتهای صرف بیشتر از زندگی خود را یک زن و شوهر feet under از کویر طبقه. آنها هنگامی که از آن باران به نوشیدن و در بهار و پاییز به خوردن و همسر. زمانی که cacti گل های لاکپشتهای جویدن خود را بنفش رنگ گل چن گفت.

“به نظر می رسد مانند آنها رژ لب,” او گفت:. “دهان خود را به رنگ صورتی است.”

در منطقه مورد مطالعه محققان گرفته اند هم به علامت هر نقب زدن. سوراخ متمایز از لانه های ساخته شده توسط دیگر کویر حیات وحش توسط خود مشخصه پوسته لاک پشت-شکل مانند یک و نیم ماه. در منطقه مورد مطالعه هر یک مشخص شده است با استفاده از یک سنگ با شماره اچ به آن است.

“به خاطر این که دائم مطالعه توطئه همه آنها دارای یک آدرس” Esque گفت.

“این مثل این است که 5679 لاک پشت خط? چیزی که می خواهم؟” از من خواسته.

“آره” او گفت:.

دلیل که در آن Ivanpah دره نشسته در صحرای موهاوی در این منطقه به احتمال زیاد به عنوان یک پیوند برای کویر لاکپشتهای, Esque گفت. آن محل را با بسیاری از ورودی و خروجی است که اجازه می دهد تا جریان آزاد از ژن ها در میان حیوانات زندگی می کنند که در سایر دره ها.

“این بسیار مفید برای انسان به عنوان به خوبی به عنوان آن را برای حیات وحش, و آن را به ایجاد برخی از درگیری ها در حفاظت و توسعه جهانی که در آن وجود دارد افرادی که به گرد هم می آیند و موافقت نامه ها در چه می خواهیم و اجازه می دهد در این مناطق است.” Esque گفت.

که در کوتاه مدت چالش برای لاکپشتهای — figuring چگونه به نگه داشتن آنها را از آواره و زیستگاه خود را شکسته. یک استراتژی است که به سادگی نقل مکان لاکپشتهای به طور موقت یا دائم به اتاق را برای عظیم انرژی خورشیدی و دیگر توسعه است.

اما تغییر آب و هوا ارائه یک تهدید وجودی برای دراز مدت Esque گفت.

“اگر ما داغتر درجه حرارت و بارندگی کمتر — اول از همه, آنها در حال رفتن برای یک نوشیدنی به عنوان اغلب. اگر ما فقط باید طولانی خشکسالی و ما در حال رفتن به شروع به دیدن جمعیت چشمک زدن در یک دره و یا دیگر,” او گفت:.

لاکپشتهای باید در برابر شرایط خشن قبل از. آنها به زندگی در این سیاره برای میلیون ها سال و فوق العاده انعطاف پذیر برای آب و هوا نوسان است. اما با انسان زیرساخت مسدود کردن راه خود را, آن می تواند نزدیک به غیر ممکن است برای لاکپشتهای به تکثیر شوند بخش هایی از کویر ویران خشکسالی در حال حاضر و آینده است.

لاکپشتهای تکامل یافته به استقامت از طریق کمبود آب Esque می گوید. یک سوم از بدن خود حفره خانه های کمکی مثانه که فروشگاه های آب و فاضلاب. با استفاده از مثانه به عنوان ذخیره سازی لاکپشتهای می تواند بیشتر از یک سال بدون نوشیدن آب است.

اما حتی آنها یک نقطه شکستن.

کوتاه مدت خشکسالی در جنوب غربی بیش از 20 سال گذشته را ناشی از لاک پشت و میر Esque گفت. در دهه گذشته در نزدیکی لاس وگاس رکورد جدید برای گرم و خشک و آب و هوا. مطالعات نشان داده اند که احتمال به اصطلاح megadroughts به افزایش در دهه های آینده.

آخرین بررسی لاک پشت جمعیت منتشر شده در سال 2018 نشان داد که کاهش همچنان با وجود تلاش هماهنگ برای افزایش تعداد آنها. در چهار نفر از پنج تعیین شده بازیابی مناطق در جنوب نوادا و کالیفرنیا و یوتا و آریزونا شمالی کویر لاک پشت جمعیت تراکم کاهش یافته و از سال 2004 تا 2014.

یکی دیگر از تغییرات مربوط به مشکل می آید از چه لاکپشتهای تولید مثل Esque گفت. جنس خود اختصاص داده است بر اساس جوجه کشی دما از تخم مرغ است. بیش از حد گرم یا خیلی سرد است و شما می توانید یک مجموعه کامل از بچه لاکپشتهای آمده به عنوان مرد یا زن است. یک گرم کویر می تواند نکته بیولوژیکی فلس است.

پس از بیش از یک مایل از سرگردان چن واقع نقب زدن با یک قابل مشاهده لاک پشت در داخل. Esque از جیبش یک آینه کوچک به نور مستقیم خورشید به سوراخ. تحت شدید آفتاب صحرا آن را موثر تر از یک چراغ یا چراغ قوه.

“با این نسخهها کار مانند دینامیت” Esque گفت. “بنابراین من می توانید ببینید به عقب وجود دارد به راحتی یک متر است.”

چن و Esque کنار رفت برخی از برس بنابراین ما می تواند یک نگاه بهتر است.

“شما می توانید ببینید کل لاک پشت” چن گفت. “تقریبا تمام طرف آن است.”

این فیلم لاک پشت شل شد تسلیم به نقب زدن خشت دیوار. حتی با تمام هیاهوی در کویر طبقه با محققان چت, درخشان, چراغ, یک روزنامه نگار مشابه و ثابت همهمه بین ایالتی ترافیک لاک پشت در آنجا ماند ،

این یکی به احتمال زیاد پس از آخرین بارش 10 روز قبل از. آن اولین باران این کشش از موهاوی تا به حال دیده می شود در بیش از 100 روز.

“هنگامی که شما شروع به یادگیری در مورد آنها را و شما ببینید که چقدر سخت است در اینجا در بیابان” Esque گفت: “قدردانی خود را فقط نگه می دارد در حال رشد است.”

از آنجا که او گفت: شما را به دیدن آنچه که آنها در مقابل.

این داستان بخشی از یک پروژه پوشش رودخانه کلرادو تولید شده توسط KUNC و پشتیبانی از طریق یک بنیاد خانواده والتون گرانت. KUNC تنها مسئول آن محتوای سرمقاله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر