کلیولند تغذیه مطالعه: اخراج نزدیک به بازگشت به قبل از همه گیر در سطح برخی از ما مناطق

صاحبخانه در برخی از مناطق ایالات متحده آمریکا در حال تشکیل پرونده برای اخراج اجاره-متخلف مستاجران در حدود همان نرخ آنها قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان اخراج ممنوعیت در سراسر کشور آغاز خواهد شد به پایان می رسد تحقیقات از بانک فدرال رزرو کلیولند نشان داد در روز جمعه.

منطقه ای فدرال ریزرو بانک نگاه اخراج اطلاعات از 44 شهرستانها ایالات متحده و شهرستانهای پیدا کردن آن را به شدت کاهش یافت و در روزهای اولیه بحران اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر به عنوان بسیاری از حوزه های قضایی تصویب ممنوعیت اخراج براده جلسات و یا هر دو.

“از تاریخ 7 ژوئیه تقریبا یک سوم از اجاره واحد در مطالعه ما دیگر تحت پوشش سیاست های موقت و اخراج براده در حال حاضر بازگشت به خود prepandemic سطح در آن مکان دیگر تحت پوشش” محققان نوشت. براده باقی می ماند پایین تر در مناطقی که همچنان خود را از ممنوعیت.

علاوه بر این, آن می تواند بدتر در هفته پیش رو که تعدادی از اورژانس امداد برنامه های تصویب شده توسط کنگره برای کمک به ده ها میلیون بیکار آمریکایی ها شروع به پایان می رسد در پایان ماه ژوئیه.

“در علاوه بر این به انقضای اخراج ممنوعیت خانوار مستاجر در صورت انقضای مکمل مزایای بیکاری ارائه شده از طریق مراقبت در عمل در وجود هنوز افزایش نرخ بیکاری یک وضعیت که بیشتر افزایش می دهد خطر اخراج را برای خانواده ها تحت تاثیر بحران” محققان ربکا Cowin هال مارتین و کلر Stevens نوشت در گزارش خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de