کلاسیک برخورد همچنان رشد در جنوب فلوریدا با کف برخورد مرکز کسب

آتلانتا, مارس 24 سال 2020 /PRNewswire/ — کلاسیک برخورد Inc., یک آتلانتا-بر اساس خودرو برخورد تعمیر شرکت اعلام کرد که آن را به دست آورد پالم برخورد مرکز در جنوب فلوریدا منطقه است. این کسب جامد کلاسیک برخورد را با حضور در جنوب فلوریدا پس از خرید کارولینای خودکار بدن در دسامبر 2019در حال حاضر به کلاسیک هشت فلوریدای جنوبی مکان.

پالم مرکز برخورد خدمت کرده Broward, Florida منطقه از ماه اکتبر سال 1983. “پس از 17 سال به عنوان یک نهاد مستقل فروشگاه در خدمت جنوب فلوریداآن را هیجان انگیز برای پیوستن به گسترش شرکت کلاسیک برخورد که سهام همان ارزش های عالی خدمات به مشتریان با کیفیت تعمیرات و واقعا ارزش نهادن به هر عضو تیم گفت:” شین اوکانرسابق شریک مدیریت از پالم برخورد.

“ما آمدیم به پیوستن به نیروهای با کوین کلی و شین اوکانر به انتقال پالم برخورد به کلاسیک برخورد با نام تجاری” اظهار داشت: Toan Nguyenکلاسیک برخورد مدیر عامل شرکت. “کسب و کار خود ارزش و قوی بیمه روابط تراز وسط قرار دارد با مدل کلاسیک.”

علاوه بر این از پالم برخورد مرکز به خانواده را افزایش می دهد رد پای به 35 مغازه در فلوریدا, گرجستان, آلاباماو کارولینای جنوبی و اضافه کردن 14 کارمندان جدید به تیم کلاسیک. با ارزش های مشابه این دو شرکت نگاه به جلو به ادغام کلاسیک و نخل خانواده و در ادامه به ارائه صنعت پیشرو در خدمات به مشتریان خود.

کلاسیک برخورد است که در ادامه به اجرای طرح خود را به گسترش در سراسر کشور حتی با چالش های است که برخورد صنعت با آن مواجه است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس. “با وجود این به چالش کشیدن شرایط بازار ما کاهش رشد ما – ما در حال شتاب آن و برنامه ریزی در ادامه به رشد کسب و کار ما از طریق اکتساب. ما بهترین در کلاس ادغام مدل و بسیار کارآمد عامل راهکار ما قادر به انجام در سطح بالا در طول یک بحران است. در ادامه برای به دست آوردن کیفیت بالا کسب و کار را حس می کند برای ما هم تیمی های ذینفعان صاحبخانه جوامع ما در خدمت بیمه ما و شرکای تجاری و در دراز مدت سلامت اقتصاد” اظهار داشت: Nguyen, مدیر عامل شرکت.

در مورد برخورد کلاسیک

کلاسیک برخورد تاسیس شد و در سال 1983 در آتلانتا و جورجیابا یک هدف: برای خدمت به مشتریان با صداقت و یکپارچگی در حالی که به کارگیری بهترین استعداد و با استفاده از بالاترین کیفیت مواد. امروز کلاسیک برخورد میان بزرگترین و خصوصی برگزار شد خودکار بدن تعمیر تلفن همراه شیشه ای اتوماتیک و کالیبراسیون ارائه دهندگان خدمات در کشور است. این شرکت به اجرا در محل در چهار ایالت سراسر آمریکا با 35 دولت از هنر و امکانات تعمیر. ما متعدد تولید کننده گواهینامه ها و کارخانه-آموزش مستقیم را با ما یک رهبر در جامع برخورد و تعمیر تلفن همراه شیشه ای اتوماتیک.

کلاسیک برخورد به طور مداوم به دنبال اضافه کردن جدید برخورد تعمیر مکان ها و خودرو های شیشه ای تعمیر و تعویض کسب و کار به شبکه های موجود و همچنین گسترش به بازارهای جدید در آمریکا برای هر کسی که علاقه مند در فروش کسب و کار خود را به کلاسیک مراجعه کنید classiccollision.net/join/ و شروع به بحث محرمانه امروز.

برای کسب اطلاعات بیشتر و پیدا کردن محلی کلاسیک برخورد محل بازدید www.ClassicCollision.net و به دنبال کلاسیک در Facebook, Instagram, LinkedIn و توییتر.

رسانه های تماس:
کریستی Senger
[email protected]
(833) 425-2771

فایل های مربوط به

کلاسیک و نخل آزادی مطبوعات – Final.pdf

تصاویر مرتبط

خرما-برخورد-مرکز-است-در حال حاضر است.png
پالم برخورد مرکز در حال حاضر کلاسیک برخورد
کلاسیک برخورد همچنان رشد در جنوب فلوریدا با کف برخورد مرکز کسب

لینک های مرتبط

کلاسیک برخورد وب سایت

پالم مرکز برخورد

منبع کلاسیک برخورد Inc.

لینک های مرتبط

https://www.classiccollision.net

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de