شهرستان منتشر رسیدگی به اخراج Scottsdale دادستان که منفجر سوت نادرست از DUI موارد

اخراج Scottsdale دادستان شهرستان شاون فولر رفتار unprofessionally درمان زنان در دفتر متفاوت ساخته شده تغییرات گسترده قبل از اینکه به طور کامل درک محل کار و نمی دیدار با رئیس خود انتظارات با توجه به تازگی منتشر شده گزارش راه اندازی شده توسط این شهرستان است.

فولر در یک ادعا می کنند که می تواند منجر به طرح دعوی در دادگاه در برابر این شهر می گوید که او از کار اخراج شد برای افشای این شهرستان را عدم افشای نتایج آزمایشگاهی است که مطلوب به متهمان در برخی از موارد DUI.

فولر اخراج شد Feb. 7 پس از کمی بیش از چهار ماه به عنوان Scottsdale بالا دادستان. شهرستان تحقیقات گفت: فولر بود “مهربان … و یک پسر قلدر است.”

“فولر فاقد رفتار و خلق و خوی به یک سرپرست” نوشته مریم Cronin, وکیل Cronin قانون در ققنوس بود که به سفارش این شهرستان برای انجام تحقیقات. “او است که هر دو مایل و یا قادر به درک چگونه نظرات خود و رفتار درک شده است.”

فولر در زمینه اطلاع از ادعا علیه شهر Feb. 10 به دنبال 1.8 میلیون دلار خسارت برای حقوق از دست رفته آسیب به شهرت حرفه ای و “پریشانی عاطفی خسارت از هر اقدامی تلافی جویانه پس از خود را حس کرد و خود را فسخ است.”

در این ادعا فولر معتقد او مجبور شد به خاطر او به حفر ناعادلانه دست زدن به موارد DUI سابق دادستان شهرستان.

جاشوا Carden فولر وکیل گفت: او در حال حاضر با ارزیابی مجدد که آیا او و کاملتر باید تنظیم ادعای خود را در برابر شهر شامل افترا.

“هر زمان شما می توانید یک پس از واقع گزارش می آید که به خوبی پس از آنها ساخته شده تصمیم خود را به آتش کشیدند و پس از او در خدمت اطلاع از ادعای شما را که برای آنچه در آن ارزش” Carden گفت.

آنچه در این گزارش میسازد

Cronin نوشت: در گزارش او که دادستانی شده بود از طریق یک زمان دشوار است که فولر استخدام شد هفت. 30 با این انتظار که او را در این گروه با هم.

سابق دادستان شهرستان کارون نزدیک بازنشسته شده بود در سال گذشته پس از یک شهرستان بررسی به شکایات که او ایجاد کرده بود سمی محیط کار است که منجر به کم روحیه و ترس از اقدامات تلافی جویانه.

که تنها یک بار بدتر فولر آمد در هیئت مدیره با توجه به Cronin گزارش.

در ماه دسامبر بیش از نیمی از اتاق را 11 دستیار دادستان شهرستان شد و فکر کردن در مورد استعفا با توجه به گزارش.

“اگر هر چیزی در دسامبر روحیه بود که در پایین ترین نقطه آن تا کنون بوده است,” Cronin نوشت.

این گزارش به تشریح هفت نمونه از فولر “غیر حرفه ای تحقیرآمیز و منفی کلی” نفوذ در دفتر.

در یک نمونه 10 از 11 دستیار دادستان شهرستان فکر اتهامات نباید ثبت در یک مورد اما فولر overrode رای اکثریت.

در یکی دیگر از دو دستیار دادستان شهرستان گفت: یک اتاق از وکلای مدافع و افسران پلیس افتاد سکوت پس از فولر گفت: این شهرستان باید به مقابله با آن جمعیت بی خانمان “با یک شلنگ آتش” با توجه به گزارش.

این تحقیقات همچنین اشاره می کند که فولر ساخته شده تغییرات متعددی از جمله به آخر هفته و تعطیلات برنامه در حالی که به استثنای خود را از برنامه.

دادستان شهرستان شری اسکات, فولر, رئیس, انتظار می رود او را به انجام یک caseload مانند هر دیگر وکیل در دفتر و نا امید شده بود که او نمی Cronin نوشت.

Carden گفت: هیچ رسمی HR شکایت تا به حال شده است در برابر فولر و شهادت از افراد شده بود بینی پس از واقع.

“این فقط یک واردکننده از هیچ جا پس از او آغاز شده به دنبال DUI بردی نقض,” او گفت:.

این بردی نظریه می گوید دادستان ها باید به نوبه خود بیش از هر مدرکی که ممکن است تبرئه یک متهم.

‘جو ارعاب’

این تحقیقات همچنین به این نتیجه رسیدند که فولر درمان مردان و زنان کارکنان متفاوت است.

“هر دو مردان و زنان مصاحبه متوجه یک تفاوت در راه او انجام شده خود را در هنگام برخورد با زنان در دفتر” Cronin نوشت. “همانطور که توسط زنان مصاحبه فولر نه تنها مورد آزار واقع شدند و demeaned هستند آنها, اما او همچنین ایجاد فضای تهدید و ارعاب.”

در این گزارش گفت که فولر خواسته است که مدیر دفتر بود در حال حاضر هر زمان که صحبت او با یک زن در دفتر خود را همان چیزی که در هنگام صحبت کردن با کارمندان مرد.

این گزارش همچنین اشاره می کند که یک زن وکیل خواسته شد تا به سازماندهی قفسه در خارج از دفتر او یک وظیفه زن گفته شد به معنای “قرار دادن خود در جای او.”

یک زن وکیل به یاد می آورد فولر گفتن “شما نمی خواهد صحبت می کنند آن است که من به نوبه خود من صحبت کردن در زمانی که من انجام می شود شما می توانید به بحث” با توجه به گزارش.

وکیل چپ فولر, اتاق کار رفت و به دفتر او و گریه این گزارش گفت:.

“فولر نه تنها مورد آزار واقع شدند و demeaned هستند آنها, اما او همچنین ایجاد یک فضای ارعاب” Cronin نوشت.

فولر وکیل بازدید بررسی متفاوت است.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در مورد این که شایع نیست,” او گفت:.

Carden با اشاره به نحوه Cronin دسته بندی شده در مصاحبه های او با شهرستان کارکنان. او گفت: یکی از مصاحبه شونده بود “آینده” گفت: کارمند حساب از حوادث بود و نه مطابق با دیگران است.

“او به مرموز پاسخ و تمایلی به ارائه پاسخ با هر اساسی جزئیات” Cronin نوشت. “روشن بود به این محقق است که او نمی خواست به طور کامل همکاری با این بررسی است.”

Carden سوال اگر این گزارش مشخصه که کارمند بود به دلیل “که شاهد بود و نه متضاد به اندازه کافی من حدس می زنم به سمت شان.”

فولر ادعا می گوید آن را در مورد DUI موارد

در فوریه. 7 فولر و رئیس به او گفت که تحقیقات کامل شد که “نبود یک گزارش خوب” و “آن بود و نه رفتن به محل کار از” فولر ادعا می کنند اخطار می گوید.

این نوشته در گزارش تحقیقی در دسترس بود در روز او از کار اخراج شد.

21-صفحه: گزارش رتبه اما منتشر شد به این جمهوری در تاریخ 5 مارس.

فولر معتقد در ادعای خود متوجه خواهید شد که او مجبور شد برای کشف این شهر را نادرست از شواهد در مورد DUI.

نه مردان شناخته شده به مجرم به اتهامات DUI که در آن شواهد اعلام نشده دادگاه براده نشان می دهد. حداقل یکی از این محکومیت شده و کنار توسط یک قاضی.

در نوامبر. 6 ریاست Scottsdale شهر قاضی دادگاه یوسف Olcavage و سه نفر دیگر از شهرداری قضات دادگاه فرستاده نوار ایالت آریزونا یک نامه به هشدار این بار برای فولر یافته است.

در قضات’ نامه آنها نوشته است که وجود دارد عدم افشای گزارش های آزمایشگاه که تکمیل شد پس از این متهم شده بود به اتهام DUI.

فولر به تازگی پاک از دولت نوار تحقیقات به دنبال این اتهامات با توجه به نامه ارائه شده توسط Carden.

“از طریق یک ممیزی است که مشتری خود را انجام مشتری خود قادر به شناسایی موارد آسیب دیده و فاش نتایج آزمایشگاهی که قبلا نکردن از متهمان به اتهام DUI” دولت نوار مشاور ربکا Kennelly نوشت. “آن را به عنوان مربوط به این اتهام که دفتر دادستان شهرستان موفق در برخی موارد به افشای نتایج آزمایشگاهی به متهمان مشخص شد که مشتری خود را درگیر در هیچ رفتاری که نقض قوانین رفتار حرفه ای.”

دولت بار تایید کرد هفته گذشته که به دنبال آن است به شکایت علیه سابق دادستان شهرستان کارون نزدیک شامل نادرست از DUI شواهد.

یک نکته از Scottsdale? رسیدن به خبرنگار لورن Longhi در [email protected] یا 480-243-4086. او در توییتر دنبال کنید @lolonghi.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im