شهرستان گالوپ که مرزهای ملت ناواهو گسترش مستند سفارش

مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام تمدید اورژانس را قفل پایین شهر گالوپ در تلاش برای کند کردن گسترش جدید کروناویروس.

گالوپ واقع در کنار ملت ناواهو بود خود را اضطراری اعلام شد که مجموعه ای برای پایان دادن به در مارس 1 گسترش از طریق ظهر در مارس 7. این بود که مجاز توسط Lujan گریشام در درخواست از شهردار این شهرستان لوئیس Bonaguidi این فرمانداری گفت: در آزادی مطبوعات در روز یکشنبه.

سفارش بسته تمام جاده ها به گالوپ حدود ساعت کسب و کار را محدود می کند تعداد زیادی از مردم که می تواند در یک ماشین در یک بار و هدایت شهروندان به ماندن در خانه به جز در مواقع اضطراری آزادی گفت.

او مورد نیاز است که کسب و کار در گالوپ نزدیک از 5 بعد از ظهر تا 8 صبح در این شهرستان حدود 20 ، 000 نفر در امتداد بزرگراه بین ایالتی 40 که باقی مانده باز به طریق ترافیک.

گالوپ یک hub برای پایه لوازم خانگی مشروب فروش و آب-ظرف پر کردن مجدد برای زندگی مردم در دور امتداد ملت ناواهو — اغلب بدون کامل لوله کشی داخلی و بومی زونی پوبلوو پوبلو.

COVID-19 عفونت نرخ گالوپ و اطراف McKinley شهرستان آن را به یکی از بدترین ایالات متحده نقاط مهم برای این بیماری همه گیر به عنوان بیماران پایمال مراقبت های ویژه امکانات.

این محدودیت ممکن است تحت دولت Riot Control Act که Lujan گریشام استناد در مارس 1 در درخواست از شهردار Bonaguidi آزادی مطبوعات گفت.

از بعد از ظهر یکشنبه McKinley شهرستان گزارش شده بود 1,144 مثبت COVID-19 موارد ساخت این شهرستان با بیشترین در کشور از جمله پرجمعیت تر شهرستانهای آزادی مطبوعات گفت.

ملت ناواهو شده است هواپیمای جدید کروناویروس. آن را به حال 2,292 موارد شناخته شده COVID-19 و 73 مرگ و میر ناشی از شنبه.

آسوشیتد پرس کمک به این داستان.

رسیدن به خبرنگار جیمز Carr در [email protected] و یا در توییتر @JamestheCarr

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de