تابعیت از طریق سرمایه گذاری: سنت کیتس و نویس به طور موقت کاهش می دهد مورد نیاز خانواده سهم به US$150,000

لندن, جولای 3, 2020 /PRNewswire/ — در جولای 3rdشهروندی توسط سرمایه گذاری واحد (CIU) از فدراسیون سنت کیتس و نویس کاهش سهم حداقل خانواده ها باید برای تبدیل شدن به اقتصادی شهروندان است. در حال حاضر خانواده ها از چهار کمک US$150,000, به جای US$195,000به رشد پایدار صندوق تحت این کشور تابعیت از طریق سرمایه گذاری (CBI) برنامه. این پیشنهاد را به طور موقت معتبر از جولای 3rd, 2020 تا 31 دسامبر 2020.

اندازه گیری می آید در پاسخ به تاثیر اقتصادی COVID-19 در کشور است. اگر چه سنت کیتس و نویس تا به حال هیچ مربوط به مرگ و میر و تنها 15 مورد دولت است که با استفاده از این خانواده پسند نوبت ارائه به عنوان یک اقتصادی خالص ایمنی. درآمد حاصل خواهد آدرس بیکاری, حمایت از کسانی که درآمد متاثر شده اند و کمک به این کشور در ادامه به مبارزه COVID-19 کارآمد است.

سنت کیتس و نویس است امن ترین و زیبا ترین و موفق کشور در کارائیب به پیشنهاد اقتصادی و شهروندی ما باقی می ماند بنابراین در طول این زمان دشوار است” گفت: نخست وزیر تیموتی هریس. “ما در حال حاضر خوشحال به ارائه – برای یک دوره محدود در حالی که جهان چنگ زدن با فشارهای COVID-19 pandemic – همه از مزایای کامل شهروندی اقتصادی حتی بیشتر نرخ رقابتی برای خانواده ها و با یک مقاله جدید-نرم افزار رایگان فرایند” اظهار نظر Les خانمدیر CIU.

در نور از COVID-19, مجاز عوامل – که اجباری به درخواست از طریق – می تواند به طور موقت ارائه برنامه های کاربردی آنلاین. این پیشنهاد جدید تنها به صندوق گزینه ای که باقی می ماند سریعترین مسیر به تابعیت از سنت کیتس و نویس. در علاوه بر این به کمک مالی همه متقاضیان باید برنامه را علت سعی و کوشش چک.

سنت کیتس و نویس مهد شهروندی توسط سرمایه گذاری می گوید:” پل سینگمدیر دولتی مشاوره و رسمی بازاریابی promotor CS شرکای جهانی. “در سال 1984 تاسیس بانک مرکزی برنامه همچنان به جذب برخی از بهترین و آگاه ترین سرمایه گذاران که می خواهند بهترین ها را برای خانواده خود را. بسیاری از متقاضیان خواهد بود خوشحال به یاد بگیرند که از این زمان محدود ارائه می دهند همچنین دانستن که در این روند به آنها کمک تلاش خانواده ها به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند.”

یک بار موفق به شهروندان جدید کسب حق زندگی و کار کنند و مطالعه در سنت کیتس و نویس. آنها می توانند بدون روادید و ویزا-در-هنگام ورود و سفر به 156 مقصد با وزیر خارجه مارک Brent در ادامه به ایجاد بیشتر معافیت ویزا موافقت نامه ها در سراسر جهان است.

تماس با ما:
[email protected]
www.csglobalpartners.com

منبع CS شرکای جهانی

لینک های مرتبط

https://csglobalpartners.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im