با استناد به coronavirus نگرانی, مینه سوتا, اصلاحات مقامات توقف زندان بازدید کنندگان داوطلبان

دولت اصلاحات مقامات را به طور موقت متوقف تمام در فرد ملاقات در زندان مینه سوتا با توجه به افزایش نگرانی رمان شیوع کروناویروس.

اگر چه وجود داشته است هیچ گزارشی از COVID-19 در داخل ایالات متحده penitentiaries بهداشت کارشناسان هشدار می دهند این است که تنها یک ماده از زمان قبل از بیماری تنفسی به این زندانی — جمعیت است که رنج می برند از نامتناسب نرخ بالای بیماری های مزمن.

“ما باید انتظار داشته باشیم که ما در حال رفتن به دیدن این امکانات ما” گفت: اصلاحات کمیسر پل Schnell, که در حال آماده شدن برای بدترین سناریو. “این زندان هستند ظروف پتری چرا که آنها یک موجود محیط زیست است.”

به خاطر کارکنان و زندانیان Schnell گفت که او مجبور شد به سرعت عمل در جهت دفع عفونت بالقوه. داوطلبان خواهد بود و محروم از تمام 11 زندانها تا اطلاع ثانوی و ملاقات لغو شده است به مدت حداقل دو هفته و یا تا زمانی که مینه سوتا وزارت بهداشت توصیه می کند که آن را امن برای از سرگیری عملیات عادی. تا آن زمان آژانس دولتی است که به بررسی نحوه گسترش تصویری ملاقات و افزایش امتیازات تلفن تا زندانیان می تواند به حفظ ارتباط با خانواده خود را.

“ما می دانیم اهمیت اتصال جامعه و فعالیت های تفریحی” Schnell گفت: “ما در حال تلاش برای مدیریت گسترش یافته است.”

شیوع بیماری های شایع در عدالت مراکز که در آن زندانیان به اشتراک گذاری سلول های کوچک استفاده از توالت در کنار تخت خود و صرف ساعت ها در تماس نزدیک با یکدیگر است. تمرین های پایه و بهداشت و مانند سازگار شستن دست است که همیشه آسان نیست پس از حرکات خود را محدود و بر اساس الکل ضد عفونی کننده دست در نظر گرفته شده است قاچاق.

فقط در ماه گذشته یک سویه از آنفلوانزای A از طریق سیستم زندان های مشمئز کننده 170 زندانیان در سراسر کشور — و به عنوان بسیاری که 70 در لینو لیکس به تنهایی.

اما مقامات بهداشتی می گویند آنفولانزا ثابت شده است آسان تر برای کنترل از COVID-19 که اغلب به تولید چنین درجه پایین علائم است که کسانی که آلوده ممکن است با تصویب این ویروس تا کنون که بدون دانستن آنها بیمار است. روز چهارشنبه سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که بیماری رسیده است ‘اپیدمی’ ابعاد در سراسر جهان است.

“ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این گفت:” تایلر Winkelman یک پزشک مراقبت های اولیه در Hennepin سلامت که رفتار افراد مستقر در زندان شهرستان است. “این بسیار خطرناک در فضاهای موجود با بسیاری از مردم است. … در مکان هایی مانند زندان ها و زندان شما می توانید از خود را در اولین مورد به شیوع در مقدار نسبتا کوتاه از زمان.”

در Hennepin County زندان نمایندگان را داستد بهداشت عمومی برنامه های نوشته شده در طول زودتر SARS و H1N1 شیوع بیماری و غربالگری ورودی زندانیان نشانه هایی از عفونت است. تا کنون هیچ یک شناسایی شده است و ملاقات بی پیرایه باقی می ماند.

“در حال حاضر مردم نباید دیدن هر گونه تفاوت بزرگ در راه HCSO عمل” کلانتر دیو هاچینسون در بیانیه ای گفت. “که گفت: شرایط به طور مستمر در حال تغییر است. … ما با اعتماد به نفس در توانایی ما برای خدمت به مردم ارائه مراقبت های مناسب پزشکی به زندانیان ما در زندان و به اطمینان حاصل شود که کارکنان ما دسترسی به بهترین احتیاطی در دسترس برای جلوگیری از ابتلا به این بیماری است.”

در کشور همسایه St. Paul, Ramsey County Sheriff باب فلچر دستور داده است تا روزانه دما چک در چند صد زندانی در هر روز و حتی دستور زندان کارکنان به صفحه نمایش بازدید از روحانیون عضو دارد. بازديد شخصی بودند به نام سه شنبه و در حال حاضر انجام شده تنها از طریق مجازی مانیتور.

شورای حقوقی را می توانید در ادامه تایید چهره به چهره ملاقات با مشتریان. باید coronavirus نفوذ به تاسیسات رئیس Ramsey County مدافع جیم فلمینگ گفت که نگرانی در مورد اینکه آیا زندانیان را کافی دریافت درمان های پزشکی.

“زندان در حال رفتن به یک چاه مستراح” فلمینگ گفت. “این چیزی که می تواند خاموش کردن کل سیستم دادگاه.”

حتی قبل از مینه سوتا اعلام کرد اولین presumptive مورد مثبت در هفته گذشته آماده سازی شد و در حال انجام در منطقه زندانها برای جلوگیری از ویروس از خزنده پشت میله های زندان.

نگهبانان درهم برای پاکسازی زندان سلول های انبار تجهیزات پزشکی و توسعه شیوه های غربالگری برای کارکنان زندان است. از آن پس Schnell اجرایی تیم روبرو شده است روزانه به وزن گزینه های خود را. طرح اولیه شامل: آموزش کارکنان و زندانیان در بهداشت مناسب شیوه ارائه اضافی صابون و انتقال برخی از زندانیان به زندان شهرستان برای کاهش تعداد دو bunked سلول. این گروه نیز لغو همه خارج از کشور سفر (فراتر از زندانی حمل و نقل) به حالت تعلیق در دست بر روی تمرینات و چشم پوشی از $5 copay برای زندانیان که به دنبال درمان های پزشکی در هنگام برگزاری نمایشگاه آنفولانزا مانند علائم.

شهرهای دوقلو زندانی کارگران کمیته برگزاری (IWOC) یک گروه از فعالان در داخل و خارج از زندان لعنتی توضیحات برای آن تصمیم به تعطیل ملاقات به خصوص بدون ارائه به تلفن و تماس های تصویری رایگان به مردم.

“از دست دادن بازدیدکننده داشته است مانند از دست دادن خود را در جهان” سازمان در بیانیه ای گفت. این گروه با اشاره به توصیه های زندان, سیاست, ابتکار, یک, ماساچوست, مبتنی بر سیاست های عمومی اتاق فکر است که ایالات متحده در زندان اپراتورها به انتشار سالمندان و افراد در معرض خطر به منظور کاهش ازدحام و سهولت نیروی انسانی فشار.

ایران که و بیشتر در هفته گذشته به طور موقت آزاد بیش از 50,000 زندانیان به عنوان ویروس جاروب کشور است. در ضمن در ایتالیا, اصلاحات افسران باید تلاش برای سرکوب شورش زندان که پس از فوران مدیران معلق خانواده بازدیدکننده داشته است. حداقل شش زندانی شکست را به درمانگاه زندان و ضرب overdosed در متادون در جریان ناآرامی ها در حالی که چند نفر دیگر فرار کردند.

Schnell در نظر دارد برای جلوگیری از سرنوشت در مینه سوتا که در آن کارکنان خود را متمرکز شده است در تضمین ادامه داد: تحویل از آب و غذا و خدمات بهداشتی و درمانی به امکانات دولتی.

“ما می دانیم که مردم می تواند تبدیل به بیکار به سرعت” Schnell گفت. “امنیت عمومی است برای رفتن به اهمیت است.”

 

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de