واشنگتن — به 2.2 تریلیون دلار فدرال بسته نجات می تواند موفق به ارائه به شدت مورد نیاز کمک های مالی به هزاران نفر از شهرهای کوچک و شهرستان ها که در آن اکثریت آمریکایی ها زندگی می کنند با توجه به اسناد و مدارک و مصاحبه با مقامات محلی.

Coronavirus شیوع دمیده شده است سوراخ هایی در بودجه از جوامع به عنوان هزینه های مبارزه با شیوع بسیار بالا و حیاتی منابع درآمد مانند فروش و مالیات بر درآمد شاقول.

Coronavirus صندوق امداد با استفاده از یک فرمول بر اساس جمعیت به بسته خروج دهها میلیارد دلار به ایالات متحده در حالی که اجازه می دهد دولت های محلی با بیش از 500 ، 000 ساکنان درخواست به طور مستقیم به وزارت خزانه داری برای تزریق پول نقد. اما محلات زیر نیم میلیون جمعیت آستانه در برزخ است.

در میان کسانی که تحت تاثیر: New Rochelle, نیویورک, یکی از شهرهای سخت ترین ضربه از شیوع بیماری است.

“من نمی توانم درک منطق” گفت: Noam Bramson دموکراتیک شهردار در حدود 80,000 مردم است. “شهرهای با کمتر از 500 ، 000 نفر بوده است فقط به عنوان به شدت نهفته به عنوان کسانی که با بیش از 500000 نفر است. آن را به من اعتصاب به عنوان یک به طور کامل خودسرانه قطع.”

لیگ ملی از شهرها و ایالات متحده در کنفرانس شهرداران در روز سه شنبه منتشر شد یک نظرسنجی از بیش از 2400 مقامات محلی است که 88 درصد از آنها “پیش بینی همه گیر خواهد شد و منجر به دردناک کاهش درآمد در این سال” که به احتمال زیاد منجر به کاهش خدمات کارگر furloughs و اخراج. این گروه گفت که چشم انداز است که “بخصوص” برای شهرها و روستاهای تحت آستانه.

در میان قطعیت وکالت دو گروه و قانونگذاران اصرار دارند خزانه داری وزیر استیون Mnuchin برای اطمینان از صندوق امداد پول نسبتا توزیع شده است. دستورالعمل برای چگونگی کمک صندوق عمل می شود صادر شده توسط وزارت خزانه داری این هفته است. بخش راه اندازی یک وب پورتال که از طریق آن احزاب واجد شرایط می تواند ثبت نام برای دریافت پول است.

“از آنجا که از عدم نتيجه گيري در قانون خود را, آن است که واقعا برای تفسیر” گفت: Irma اسپرزا Diggs, مدیر فدرال حمایت برای لیگ ملی از شهرستانها. “همه فقط از نوع برگزاری نفس خود را تا زمانی که وزارت خزانه داری بیرون می آید و با راهنمایی های خود را.”

از حدود 3,100 شهرستان در ایالات متحده 130 دارای جمعیت بیش از 500,000, با توجه به انجمن ملی از شهرستانهای استان است. وجود 36 شهرستانها بیش از نیم میلیون مارک لیگ ملی از شهرستانها گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نامه ای هفته گذشته است. بیش از نیمی از جمعیت کشور زندگی در شهرها و روستاهای کمتر از 50000 نفر در این نامه اشاره کرد.

جمله در شهرهای میامی و شهر کانزاس میزوری در حال قطع با توجه به آخرین سرشماری اداره آمار و ارقام در دسترس است.

“بسته به نوع که شما باور ما هر دو در 470,000 یا 510,000 گفت:” میامی جمهوری خواه شهردار فرانسیس سوارز. “ما پیش بینی شده به از دست دادن حدود 20 میلیون دلار در ماه در حالی که اقتصاد ما به زمین را متوقف کند. ایالت فلوریدا است که میله میله به دریافت $8.3 میلیارد و اما ما مطمئن هستیم که اگر ما در حال رفتن به دریافت هر یک از آن.”

هر دولتی را دریافت حداقل $1.25 میلیارد دلار در صندوق امداد پول است. دولت می شود بیشترین سهم از کل نیویورک — New York, برای مثال پیش بینی شده است برای دریافت $7.5 میلیارد, با توجه به برآورد تهیه شده توسط سازمان های غیر انتفاعی مالیات پایه و اساس است. دولت می شود $5.2 میلیارد دلار از این مبلغ و دولت های محلی است که باید بیش از 500 ، 000 ساکنان واجد شرایط برای بقیه در پرداخت های مستقیم.

وزارت خزانه داری دستورالعمل ممکن است اجازه زیر آستانه, استان ها و شهرستانها به درخواست تجدید نظر به طور مستقیم به فرماندار برای بخشی از دولت را تسکین پیدا کردن سهم با توجه به مت تعقیب مدیر اجرایی انجمن ملی از شهرستانهای استان است. اما ممکن است افزایش پتانسیل برای پشت صحنه لابی مبارزات به دریافت یک قطعه از سهم دولت.

“هر دولت محلی را مجبور به رفتن کلاه در دست به فرماندار و بگو:” آیا ما می توانیم بخشی از تخصیص?'” گفت: تعقیب و گریز که افزود: “ما نمی نیاز به یک مقدار زیادی از سیاست در حال حاضر.”

جمعیت آستانه گنجانده شد به عنوان یک معاوضه به عنوان قانونگذاران درهم برای قرار دادن بسته امداد هم با توجه به نامه 16 سناتور جمهوریخواه با ارسال به Mnuchin هفته گذشته است. نیاز به خزانه برای پردازش برنامه های کاربردی و محاسبه پرداخت برای هر دولت محلی “را ایجاد یک باتلاق بوروکراتیک که برگزار شد تا توزیع این کمک های حیاتی” آنها گفت.

سناتور ابراز نگرانی بیش از Mnuchin نظرات در اخیر جلسه توجیهی برای نمایندگان مجلس با پیشنهاد وزارت را تفسیر قانون دقت و “مسئله ارشاد است که ناخواسته باعث ایجاد موانع برای کشورهای حامی خود مقابل خط” سناتور گفت.

که در تقابل با مغلوب ساختن پیشی جستن را وعده داده است که دولت فدرال خواهد بود وجود دارد به backstop محلی و مقامات دولتی گفت: Bryan K. بارنت جمهوریخواه شهردار روچستر هیلز میشیگان و رئیس جمهور ایالات متحده در کنفرانس شهرداران.

“کلمه از لب خود را به گوش ما این است که تمام این تلاش می تواند به صورت محلی اجرا و فدرال پشتیبانی” بارنت گفت.

شانزده متحده هیچ شهرستانهای شهرستانها و یا سایر شهرداری های با جمعیت بالای 500,000 از جمله وایومینگ آلاسکا و مونتانا. بدون یک مکانیزم به صورت متحده برای به اشتراک گذاشتن coronavirus امداد پول وجود دارد, روشن, راه برای جلوگیری از آنها را از حفظ کل گلدان برای کمک به را تشکیل می دهند خود را کمبود بودجه.

ایالت نیویورک است که کسری از بیش از 10 میلیارد دلار از مبارزه با کروناویروس و $5.2 میلیارد آن را برای دریافت از صندوق امداد می تواند کمک کند که شکاف.

استفان Acquario مدیر اجرایی ایالت نیویورک انجمن استان ها گفت: کسانی که بودجه فشارهای ساخته شده بعید است دولت های محلی تحت جمعیت آستانه دریافت هر یک از دولت پول.

“ایالات متحده به اعمال صلاحیت این دادگاه ها بیش از آن که پول و هزاران نفر از محلی که باید نیازهای آن بسیار دشوار خواهد بود که برای دریافت پول” Acquario گفت.

کامرون Diehl, مدیر اجرایی, یوتا, لیگ شهرستانها و شهرهای کوچک گفت: دولت قوه مقننه دیدار خواهد کرد در ویژه مجازی جلسه این هفته سعی کنید برای ایجاد یک چارچوب قانونی برای قبول $1.25 میلیارد دلار از صندوق امداد. “هستند بسیاری از سوالات در مورد تدارکات” Diehl گفت.

در اوهایو درآمد مالیاتی یکی از راه های اصلی است که دولت تامین می شود.

“اگر هیچ کس از کار ما در حال رفتن به هر گونه پول گفت:” دیتون اوهایو شهردار نان می گیرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im