نیویورک, Feb. 10, 2020 /PRNewswire/ — CITIC سرمایه کسب Corp. (“شرکت”) امروز اعلام کرد قیمت گذاری عرضه اولیه عمومی آن از 24,000,000 هستند واحد upsized از 20,000,000 واحد در یک قیمت از $10.00 در هر واحد. واحد ذکر شده خواهد شد در بازار بورس نیویورک (به “بورس”) و تجارت در نماد های اخیر “CCAC.تو” آغاز و در 11 فوریه سال 2020. هر واحد شامل یک کلاس معمولی را به اشتراک بگذارید و نیمی از یک اوردن از گرو حکم با هر حکم کل تمرین برای خرید یک کلاس عادی سهم در یک قیمت از $11.50 هر سهم. پس از اوراق بهادار شامل واحد شروع جداگانه معامله کلاس سهام عادی و حکم به شمار می رود ذکر شده در بازار بورس تحت نماد “CCAC” و “CCAC WS” بود. ارائه شده است انتظار می رود در فوریه 13 سال 2020.

CITIC سرمایه کسب Corp. is a blank check شرکت گنجانیده شده برای هدف بعدي ادغام به اشتراک گذاری بورس, دارایی کسب سهم خرید سازماندهی مجدد و یا کسب و کار مشابه ترکیب با یک یا چند کسب و کار. در حالی که این شرکت ممکن است به دنبال اولیه کسب و کار ترکیبی هدف در هر کسب و کار و یا صنعت این شرکت در نظر دارد به جستجو در سطح جهان برای شرکت در بهره وری انرژی, تمیز, تکنولوژی و توسعه پایدار بخش با تمرکز بر روی شرکت هایی که این شرکت معتقد است که می توان برای موفقیت در چینو همچنین بازارهای دیگر در آسیا و فراتر از آن.

کردیت سوئیس اقدام به عنوان تنها کتاب در حال اجرا در مدیر ارائه شده است. این شرکت اعطا کرده است underwriters 45-بعد گزینه برای خرید تا اضافی 3,600,000 واحد در ارائه عمومی اولیه قیمت به پوشش بیش از سهمیه ،

ثبت نام بیانیه مربوط به این اوراق بهادار اعلام شد موثر ایالات متحده بورس و اوراق بهادار کمیسیون (“SEC”) در فوریه 10 سال 2020. این آزادی مطبوعات نباید تشکیل یک پیشنهاد به فروش و یا درخواست پیشنهاد برای خرید و نه باید وجود داشته باشد هر گونه فروش این اوراق بهادار را در هر دولت و یا صلاحیت این دادگاه ها که در آن چنین ارائه درخواست یا فروش غیر قانونی خواهد بود قبل از ثبت نام و یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار از هر گونه دولت و یا حوزه قضایی است.

ارائه شده است که ساخته شده تنها با استفاده از یک دفترچه. هنگامی که در دسترس نسخه از دفترچه مربوط به این ارائه ممکن است به دست آمده از کردیت سوئیس اوراق بهادار (ایالات متحده آمریکا) LLC در Attn: دفترچه گروه Eleven Madison Avenue, 3rd floor, New York, NY 10010 با تلفن در (800) 221-1037 و یا از طریق ایمیل در usa.prospectus@credit-suisse.com.

توجه داشته باشید احتیاطی در مورد اظهارات به جلو نگاه
این آزادی مطبوعات شامل اظهاراتی است که تشکیل “به دنبال اظهارات” از جمله با توجه به عرضه اولیه عمومی و جستجو برای اولیه کسب و کار ترکیبی. هیچ تضمین داده می شود که با ارائه بحث شده در بالا به اتمام خواهد رسید در شرایط شرح داده شده و یا در تمام یا این که درآمد حاصل از ارائه استفاده می شود به عنوان نشان داده شده است. به دنبال اظهارات به موضوع متعدد شرایط که بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت از جمله کسانی مندرج در عوامل خطر بخش از این شرکت در بیانیه ثبت نام برای ارائه عمومی اولیه با ثبت SEC. نسخه در دسترس هستند در ثانیه وب سایت www.sec.gov. این شرکت متعهد هیچ الزامی برای به روز رسانی این اظهارات برای تجدید نظر و یا تغییرات پس از تاریخ انتشار این جز به عنوان مورد نیاز قانون است.

منبع CITIC سرمایه کسب Corp.

لینک های مرتبط

www.citiccapital.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de