کریستوفر گلچهره به نیوز مکس تلویزیون: بلومبرگ درمان ‘تفسیر’ در دموکرات

دموکرات ها’ درمان سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ در این مرحله از هفته گذشته بحث ریاست جمهوری است یک تفسیر در مورد وضعیت حزب و تا چه حد در سمت چپ آن رفته نیوز مکس رسانه ای مدیر عامل کریستوفر گلچهره گفته نیوز مکس تلویزیون در روز سه شنبه قبل از نامزدها به مرحله را یک بار دیگر در کارولینای جنوبی است.

“من فکر می کنم او بد بود در حس او استدلال حس مشترک در نقاط خاص” گلچهره گفت: روز سه شنبه “گرگ کلی گزارش.” “او برای سرمایهداری; او برای موفقیت آمریکا.”

اما حزب دموکرات است “رفته تا کنون در سمت چپ که کسی مثل مایکل بلومبرگ است sneered در, تمسخر,,” گلچهره گفت. “آنها آماده بودند به او پرتاب کردن مرحله, بنابراین من فکر می کنم آن را یک تفسیر درباره حزب دموکرات است.”

گلچهره گفت: او نمی داند که بلومبرگ خوب پس از ملاقات او فقط چند بار. او فکر می کند او یک “شهردار خوب” برای شهر نیویورک است.

اما گلچهره با عجله اضافه جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است “دیدنی رئیس جمهور ایالات متحده است.”

“شما می دانید وجود دارد یک قانون” گلچهره گفت کلی. “شما هرگز تجارت در یک مرسدس بنز هوندا.

“او انجام می شود یک کار باور نکردنی,” گلچهره ادامه داد. “من فکر می کنم رکورد خود را بسیار بهتر از مایکل بلومبرگ در اینجا در شهر نیویورک است.”

اگر شده است وجود دارد اخیر بحث در مورد پتانسیل یک میانجیگری Dem کنوانسیون در این تابستان دیابت برنی ساندرز من-Vt., این سناتور پس از اوایل اولیه و حزبی موفقیت خواهد بود “غیر قابل توقف” اگر او می شود 30 درصد از آرا را در آینده سه شنبه نژادها گلچهره گفت.

دموکرات ها هستند که “واقعا در تلاش برای انکار” ساندرز پیروزی های خود را حتی اگر او در حال حاضر برنده مسابقه در آیووا نوادا و نیوهمشایر, گلچهره گفت: از آنجا که “آنها نمی خواهم آنچه را که او نشان دهنده.”

ساندرز خود اعلام دموکراتیک سوسیالیستی است “پایگاه عظیم” که عصبانی خواهد بود اگر او بدرفتاری مانند او در سال 2016 نژاد گلچهره افزود: زمانی که دموکراتها سرور هک شد و مردم مانند سپس دموکراتیک ملی رئیس کمیته دبی واسرمن-شولتز و دیگران بودند “conniving مکر” را به نگه داشتن او را از برنده شدن است.

هم وجود دارد برخی از مقایسه بین ساندرز و 1972 نامزد حزب دموکرات جورج مک گاورن یکی دیگر از پارتی خارجی, اما گلچهره گفت ساندرز باعث می شود McGovern “مانند یک محافظه کار است.”

ساندرز است “در آغوش فیدل کاسترو” و گفت: “خوب به او یک مارکسیست کمونیست” گلچهره گفت. “حزب دموکرات است که یک سوم تا 50 درصد سوسیالیستی است. اگر ما تا به حال بد اقتصاد آن ترسناک است به فکر می کنم سوسیالیستی ممکن است برنده شوید.”

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>