Christopher R. Riano منصوب شد مدیر اجرایی مرکز آموزش شهروندی

لس آنجلس, آوریل 2 سال 2020 /PRNewswire/ — هیئت مدیره برای مرکز آموزش مدنی است خوشحال به اعلام انتصاب Christopher R. Riano به عنوان مرکز بعدی مدیر اجرایی. او موفق خواهد شد Charles N. “چاک” Quigley, که در خدمت به عنوان مدیر اجرایی مرکز سلف کمیته آموزش و پرورش مدنی و اخیرا برای این مرکز پس از آن تبدیل به یک سازمان مستقل در سال 1981.

“پس از گسترده جستجوی عمومی و کرباس از مرکز فوق العاده ای شبکه و زیر نظر گرفتن بسیاری از افراد مجرب ما با خوشحالی به اعلام انتخاب Christopher R. Rianoگفت:” پائولین ویوررئیس جمهور از هیئت مدیره. “او متهم است که با حمایت این مرکز دستور به منظور بهبود و گسترش تعليم و فرصت ها برای همه آمریکایی ها و شهروندان در حال ظهور و تثبیت دموکراسی در سراسر جهان است.”

Riano به ارمغان می آورد شدید چشم انداز برای آینده و به عنوان یک مدرس در قانون اساسی و دولت در دانشگاه کلمبیااداری قانون قاضی در ایالت نیویورکو به عنوان دستیار مشاور فرماندار نیویورک. او برای سال های بسیاری با تعدادی از این مرکز برنامه های خود را. در کتاب خود در قانون اساسی تاریخ ازدواج برابری جنبش آینده از دانشگاه ییل مطبوعات در ماه اوت سال 2020.

“این یک امتیاز فوق العاده ای برای به عهده گرفتن رهبری مرکز آموزش شهروندی در یک زمان در تاریخ ما که خواستار تجدید تمرکز بر روی مدنی اصول است. من هیجان زده برای حمل به جلو کار پیشگام است که این مرکز دارای led برای بیش از پنجاه سال” گفت: آقای Riano.

چاک Quigley افزود: “ما باید چیزهای زیادی را در طول سال گذشته و من بسیار خوشحالم که من قادر خواهد بود به ادامه حمایت از این مرکز به عنوان مشاور ارشد در حال توسعه برنامه برنامه های. من نگاه به جلو به حمایت از آقای Riano در نقش جدید خود هستم و بسیار خوش بینانه در مورد این فصل بعد از مرکز کار می کنند.”

آقای Riano فرض خواهد شد موقعیت مدیر اجرایی در ژوئن 1, 2020.

منبع مرکز آموزش شهروندی

لینک های مرتبط

http://www.civiced.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im