کریس گلچهره: به مغلوب ساختن پیشی جستن A+ در همه گیر اقتصادی پاسخ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سزاوار یک “A+” و در او چگونه است رفتار اقتصادی در پاسخ به COVID-19 گیر نیوز مکس مدیر عامل کریس گلچهره با سی ان ان گفت پنج شنبه شب.

ظاهر می شود در سی ان ان “کومو نخست زمان” گلچهره دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را از دست داده و coronavirus و اثر آن در کشور است.

“من فکر می کنم او یک کار خوب انجام داده. اول از همه, اجازه دهید او را به اعتبار. A+ برای دست زدن به اقتصادی پاسخ. ما در مواجه با نزدیکی سقوط اقتصادی” گلچهره گفت. “او امضا کرده است و در سه و در حال حاضر به زودی به چهار دو حزبی محرک اسکناس که در تریلیون دلار به اقتصاد این رفتن نگه داشتن این کشور می رویم.”

گلچهره و میزبان Chris Cuomo sparred در برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن پیام اطراف با پوشیدن ماسک و کلی رهبری اما گلچهره گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن شده است سازگار در دفاع از سلامت مردم آمریکا در حالی که از دریافت “متضاد” توصیه های پزشکی.

“من می دانم که ما عمیقا تفرقه دوره سیاسی در این کشور است, اما من فکر می کنم ما باید با هم کار کنند” گلچهره گفت. “رئیس جمهور در حال همکاری با کنگره اقتصادی پاسخ. سلامت پاسخ شده است بسیار مهم است. ما در حال گرفتن مقدار زیادی از مشاوره متضاد در آنچه مردم باید یا نباید انجام دهد. من فکر می کنم رئیس جمهور شده است به طور کلی حمایت از رویکرد متعارف در این است.

“اما او باز است برای گوش دادن به نقاط دیگر نیز هست که من فکر می کنم خوب است.”

او افزود: “او مسئول ویروس من فکر می کنم همه ما به توافق برسند.”

وقتی کومو متهم به تهمت بودن مخالف با پوشیدن ماسک و به آمریکایی ها نشان می دهد که آنها لازم نیست گلچهره مخالفت کرد.

“رئیس جمهور در گفت و پشتیبانی از استفاده از ماسک او از اجتماعی فاصله. او مورد حمایت بسیاری از مستندات سراسر کشور” گلچهره گفت.

“من نمی گویم همه چیز را او انجام داده است اما من فکر می کنم او برای انجام یک کار خیلی خوب رفو با اقتصادی پاسخ است که هر دو حزب. او انجام یک کار خیلی خوب با پزشکی پاسخ.”

گلچهره گفت که دکتر Anthony Fauci نشده است سازگار خود را در پیام ذکر است که این ژانویه گذشته گفت coronavirus را نمی توان یک مشکل بزرگ برای آمریکایی ها و بعد, توصیه, علیه, ماسک پوشیدن.

گلچهره نیز وزن در مرگ سابق جمهوری خواه و نامزد انتخابات ریاست جمهوری Newsmax تلویزیون نویسندگان هرمان قابیل که صبح پنجشنبه در سن 74 پس از یک نبرد با کوروناویروس.

“هرمان نمی خواهم آمریکایی ها بود و با عرض پوزش در مورد مرگ او. او عاشق امریکا است. او عاشق این کشور است. او به کمک بسیار تلخ پایان دادن به این کشور و آن را و نگه داشتن آن بزرگ” گلچهره گفت.

“او در زمان قرض گرفته شده. او در مرحله 4 سرطان در سال 2006. او جان سالم به در برد. او آن را ضرب و شتم. و من فکر می کنم که بخشی از چیزی که او به سفر در سراسر کشور. او فکر کرد که او شکست ناپذیر بود و نبود او شکست ناپذیر است.

“او یک نیروی طبیعت بزرگ آمریکایی و ما او را از دست ندهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im