چینو ولی مرد به اتهام سوء استفاده از سگ های خود را

یک چینو ولی مرد بازداشت شده است برای حیوانات ظلم و ستم پلیس پس از مشکوک او را از سوء استفاده از حداقل سه سگ با توجه به چهارشنبه مطبوعاتی از Yavapai County Sheriff ،

پلیس اعزام شدند در یک گزارش که برایان الیس, 34, حال بازگشت به اموال خود را در نقض شرایط خود از آزادی اخیر زندان ماندن انتشار گفت. نمایندگان یک سگ قفل شده است و در الیس’ ون بدون آب و غذا در حالی که او از راه رفتن او دو سگ دیگر در آن زمان است.

نمایندگان با دریافت گزارش های متعدد از یک مرد مطابق الیس توضیحات سوء استفاده یک سگ در این منطقه است.الیس بود بعد از پیدا و بازداشت توسط نمایندگان در چینو ولی بدون او سگ با توجه به انتشار. الیس ادعا کرد که سگ های خود را شل کردم و او تعقیب بعد از آنها و رد درگیر شدن در هر گونه سوء استفاده از سگ.

شاهدان گفته نمایندگان آنها را دیدم الیس با دو pitbulls. آنها گفت: آنها مشاهده الیس چیدن یک سگ سفید و پرتاب آن را به زمین چند بار در حالی که هدف قرار دادن آن با توجه به انتشار. شاهدان نیز مشاهده سگ سفید از بین رفتن شلی و استفراغ در حالی که سگ قهوه ای شده بود کشیده در امتداد جاده.

نمایندگان به بررسی سگ قهوه ای و آن را دیدم تا به حال صدمات متعدد. این سگ سفید می تواند یافت نمی شود آزادی گفت.

الیس بود به اتهام بدرفتاری با حیوانات و روند قضایی نقض. او در حال حاضر در حال برگزار شد در اردوگاه ورد بازداشتگاه بدون پیوند.

رسیدن به خبرنگار کانر ون Ligten در [email protected] و یا در توییتر @Connor_VL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>