چینی ممکن است سعی کنید برای به دست گرفتن شبه جزیره کره اگر کیم مرده

به عنوان وضعیت دیکتاتور کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد سلامت همچنان معطل برخی فکر می کنم در حال حاضر می تواند در زمان نخست برای یک چینی تصاحب پیونگ یانگ با توجه به سیاست خارجی است.

چین که در حال حاضر حضور در شبه جزیره می تواند به دنبال در این لحظه به عنوان یک فرصت برای به دست گرفتن قدرت در کره شمالی به پد عایق در برابر آمریکا و متحدان کره جنوبی و ژاپن, سیاست خارجی مایکل Auslin استدلال کرد.

او گفت که پکن می تواند بیشتر از استفاده از آن اقتصادی عضله به دست آوردن کنترل سیاسی در کره شمالی و یا آن را به سادگی می تواند راه اندازی فروشگاه فیزیکی در کشور است.

Coronavirus همه گیر ممکن است ارائه گسترده سرپوش و پوششی که در پشت آن چین می تواند وارد کره شمالی تحت پوشش نوعدوستی بود, Auslin گفت. رشوه دادن به نظامی کره شمالی, رهبران صف در امتداد مرز کمک خواهد کرد که چین در ماه مارس یک مسیر روشن به سوی پیونگ یانگ. آن را نیز کمک چین چین با رهبران رژیم در کره شمالی قبل از مصرف در سطح کشور است.

Auslin گفت: جعل عمیق تر داد خواهد به چین یک نیروی دریایی و نیروی هوایی با حضور در کره شمالی اجازه می دهد چین به طور مستقیم به چالش ایالات متحده در سراسر منطقه غیرنظامی.

تنگ تر پیوند میان این دو کشور نیز می تواند نیروی ضعیف کره جنوبی به چین با چین که جدا ژاپن به عنوان تنها متحد خود در منطقه با توجه به Auslin.

به همین دلیل است که ایالات متحده نیاز به تجهیز ژاپن با بسیار پیشرفته سیستم های سلاح برای مقاومت در برابر هر گونه پتانسیل فشار از چین است. و آمریکا, دیپلمات Auslin گفت: باید اجازه چین می دانیم که ایالات متحده همچنان متعهد به نگه داشتن هند و اقیانوس آرام و “بدون تغییر” آیا کیم جونگ سازمان ملل متحد است که حاکم کره شمالی یا نه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net