پزشکان در شانگهای با استفاده از تزریق پلاسمای خون از افرادی که بهبود از coronavirus برای درمان کسانی که هنوز مبارزه با عفونت گزارش برخی از تشویق نتایج اولیه, یک استاد دانشگاه گفت: در روز دوشنبه.

Coronavirus اپیدمی اعتقاد بر این است که منشأ در غذاهای دریایی در بازار مرکزی شهر ووهان سرمایه از استان هوبی و تا کنون کشته 1,770 مردم و آلوده بیش از 70,000 در سرزمین اصلی چین است.

چین و مالی مرکز شانگهای در روز دوشنبه تا به حال 332 موارد آلوده یکی از آنها فوت کرد در هفته های اخیر. Lu Hongzhou استاد و مدیر شرکت شانگهای بهداشت عمومی بالینی مرکز گفت که 184 نفر هنوز در بیمارستان بستری از جمله 166 موارد خفیف در حالی که 18 شد جدی و شرایط بحرانی است.

او گفت: بیمارستان در حال راه اندازی کلینیک ویژه به اداره پلاسما درمانی و انتخاب بیماران که مایل به کمک مالی. خون خواهد بود به نمایش در آمد به چک کنید اگر او تا به حال دیگر بیماری هایی مانند هپاتیت B یا C ،

“ما مثبت است که این روش می تواند بسیار موثر در بیماران ما,” او گفت:.

وجود دارد به طور کامل با مجوز درمان یا واکسن در برابر جدید کروناویروس و روند در حال توسعه و آزمایش مواد مخدر می تواند ماه ها و حتی سال.

و همچنین با استفاده از پلاسما درمانی که مهار آنتی بادی در خون از کسی که مبارزه عفونت های ویروسی, پزشکان نیز در تلاش ضد ویروسی داروهای مجاز برای استفاده در برابر عفونت های دیگر را به دیدن اگر آنها ممکن است کمک کند.

دانشمندان چینی در حال آزمایش دو داروهای ضد ویروسی و نتایج اولیه به دلیل در هفته در حالی که سر یک ووهان بیمارستان گفته بود پلاسما تزریق از بهبود بیماران نشان داده است برخی از تشویق نتایج اولیه.

یک مقام ارشد چینی بهداشتی رسمی در روز جمعه گفت: 1,716 سلامت کارگران شده اند آلوده به کروناویروس و شش نفر از آنها فوت کرده است. بیش از 87 درصد از آلوده پزشکی کارگران در هوبئی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de