مرگ و میر در چین هوبئی استان از شیوع کروناویروس افتاده با رکورد 242 روز پنج شنبه به 1,310 با یک افزایش شدید در تایید موارد پس از اتخاذ روش جدید برای تشخیص, سلامت, مقامات گفت.

افزایش تلفات بیش از دو برابر قبل از ولایتی ثبت روزانه 103 مجموعه در روز دوشنبه در حالی که تعداد موارد جدید افزایش یافت 14,840 — همچنین یک رکورد روزانه – به کل از 48,206 موارد است.

مقامات بهداشت در استان, کانون بیماری گفت: آنها آغاز شده بود از جمله افراد تشخیص داده شده با استفاده از روش های جدید از روز شنبه. به استثنای موارد تایید شده با استفاده از روش های جدید تعداد موارد جدید افزایش تنها 1,508 رسمی دادهها نشان داد.

ولایتی کمیسیون بهداشت گفت: در هفته گذشته که آن را شروع به رسمیت شناختن توموگرافی کامپیوتری (CT) اسکن نتایج به تایید عفونت بیمارستان ها اجازه می دهد برای جداسازی بیماران با سرعت بیشتری.

همچنین گفت: آن را به حال خود تجدید نظر داده های قدیمی و قبلی ارزیابی موارد مشکوک.

این پرش ناگهانی در موارد پرسش در مورد چین تعهد به شفافیت ویکتور گفت: Shih متخصص در سیاست چین در دانشکده سیاست جهانی و استراتژی at UC San Diego.

“تنظیم اطلاعات امروز ثابت و بدون شک که آنها تا به حال دو مجموعه از اعداد برای تایید آلوده, همه, همراه,” او گفت:. “در صورتی که چنین نیست و دولت نمی تواند اضافه شده اند بسیاری از موارد جدید در یک روز.”

“بسیار نگران کننده از جنبه های امروز, شماره های جدید است که اکثریت قریب به اتفاق موارد جدید تعلق به ووهان اما اگر بقیه هوبئی استان هنوز نمی تنظیم گزارش خود روش؟”

هوبئی قبلا فقط امکان عفونت را تایید توسط RNA آزمایش است که می تواند به روز به روند و تاخیر در درمان است. RNA یا ribonucleic acid, حمل اطلاعات ژنتیکی اجازه می دهد برای شناسایی موجودات زنده مانند ویروس ها.

با استفاده از سی تی اسکن است که نشان می دهد عفونت ریه کمک خواهد کرد که بیماران دریافت درمان در اسرع وقت و بهبود شانس خود را برای بازیابی این کمیسیون گفت.

آن را نیز می تواند منجر به افزایش مرگ و میر با توجه به Raina مک اینتایر رئیس امنیت زیستی پژوهش در کربی موسسه در دانشگاه نیو ساوت ولز در سیدنی.

“احتمالا وجود دارد مرگ و میر رخ داده است که در افرادی که ندارد یک آزمایشگاه تشخیص اما آیا باید یک CT. مهم این است که این نیز محسوب می شود” او به رویترز گفت.

او گفت که این اعداد می تواند تمام شود تجدید نظر صورت گذشته نگر از ماه دسامبر و آن را در حال حاضر بستگی دارد که آیا بیشتر به شدت بيمار شد و تایید شده توسط آزمایشگاه های تشخیص و بنابراین شامل اصلی در اعداد است. اگر بسیاری از آنها تشخیص داده شد با استفاده از تازه شامل CT روش و تنها در حال حاضر اضافه شده به تعداد کل موارد مرگ رای می تواند افزایش یابد.

“من فکر می کنم این دسته جدید ‘تست مثبت’ (که متفاوت از تایید مورد’) بیشتر احتمال دارد به انعکاس موارد بدون علامت. در حالت ایده آل این باید گزارش شود بیش از حد, و یا ما نمی تواند یک تصویر کامل” گفت: McIntyre.

کمبود RNA کیت های آزمایش در هوبئی سرمایه ووهان به یک مشکل شده است و ممکن است با تاخیر بیماران از اینکه به درستی تشخیص داده و درمان, کمک به گسترش این ویروس در اوایل روز از وقوع رویترز قبلا گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im