چین ویروس مرگ و میر به 563; 2 کشتی های کروز جدا

چین روز پنجشنبه گزارش 73 بیشتر مرگ و میر ناشی از یک ویروس جدید, بالا بردن مجموع آن به 563 به عنوان سازمان بهداشت جهانی درخواست کرد برای بودجه بیشتر برای کمک به کشورهای در مبارزه با گسترش این بیماری که منجر مقامات بهداشتی در آسیا به قرنطینه دو کشتی کروز با برخی از 5,400 مردم در هیئت مدیره.

کشتی در ژاپن و هنگ کنگ در یک اورژانس بهداشت جهانی است که به نظر می رسد به بدتر شدن روز به روز.

در شهرستان بندر یوکوهاما فقط در خارج از توکیو سلامت کارگران گفت: 10 نفر از الماس شاهزاده خانم تایید شد بیمار با این ویروس علاوه بر 10 نفر دیگر که تست مثبت در روز چهارشنبه.

10 خواهد بود کاهش یافته است به عنوان کشتی اسکله و انتقال به نزدیکی بیمارستان برای تست بیشتر و درمان است.

این 3,700 مردم بر روی تخته رو دو هفته قرنطینه در کابین خود. کشتی تا به حال 2,666 مسافران و 1,045 خدمه. تست های بیشتر در حال انتظار در 171 دیگران بود که علائم و یا در تماس با یک مرد بود که مبتلا به این ویروس پس از خروج از کشتی در هنگ کنگ وزارت بهداشت گفت.

3,600 سرنشین هنگ کنگ کشتی بودند نیز به نمایش در آمد و پس از سه مسافر در یک سفر قبلی تشخیص داده شد با این ویروس. خاک را محاصره رهبر, کری لام اعلام کرد که دو پایانه ها — از جمله یکی که در آن کشتی کروز در حال حاضر قرنطینه — تعطیل خواهد شد.

مدیر کل سازمان بهداشت جهانی Tedros Adhanom Ghebreyesus روز چهارشنبه خواسته برای $675 میلیون دلار برای کمک به کشورهای آدرس انتظار گسترش ویروس. او اذعان کرد که مبلغ زیادی است ، گفت: اخبار نشست خبری که “آن را بسیار کمتر از این لایحه ما را اگر ما سرمایه گذاری در مصلی در حال حاضر.”

Tedros گفت که در 24 ساعت گذشته U. N. سلامت سازمان دیده است بزرگترین جهش در موارد پس از شروع این بیماری همه گیر. با توجه به آخرین آمار و ارقام اولیه روز شنبه تعداد موارد تایید شده شروع به پریدن کرد 3,694 به 28,018.

در خارج از سرزمین اصلی چین حداقل 230 موارد تایید شده اند از جمله دو مرگ و میر یکی در هنگ کنگ و دیگری در فیلیپین.

چین به شدت دفاع آن اپیدمی اقدامات کنترل و به نام کشورهای دیگر نیست برای رفتن به دریا در پاسخ های خود را. کشورها “می تواند ارزیابی وضعیت اپیدمی در یک هدف و عادلانه و آرام و منطقی به شیوه ای احترام معتبر و حرفه ای که توصیه درک و حمایت چین را کنترل اپیدمی تلاش” وزارت امور خارجه سخنگوی هوآ Chenying گفت: در یک آنلاین کنفرانس خبری. “از ترس بدتر از هر گونه ویروس.”

به عنوان هزاران نفر از کارگران بیمارستان در هنگ کنگ رفت و در اعتصاب به تقاضا مرز با سرزمین اصلی چین بود بسته به طور کامل این شهر اعلام کرد که همه مردم از ورود به سرزمین اصلی از جمله هنگ کنگ از ساکنان باید قرنطینه برای 14 روز. توکیو بازی های المپیک, سازمان, در عین حال گفت: آنها به طور فزاینده ای نگران اختلال ویروس است که باعث جلوتر از این بازی است که در کمتر از شش ماه.

برای کاهش خطر قرار گرفتن در معرض برای سلامت کارگران پکن به دنبال توسعه یک ربات به اداره گلو آزمون. به طور جداگانه شانگهای اعلام کرد که همه مدارس را به تاخیر بازگشایی حداقل تا پایان ماه فوریه به جای وسط ماه به عنوان اصل برنامه ریزی شده است. تاریخ دقیق بستگی دارد که چگونه شیوع توسعه.

به عنوان نمونه از ضد آسیایی, تبعیض کوه U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به دادگاه تجدید نظر برای “همبستگی بین المللی” و حمایت از چین و کشورهای دیگر صدمه دیده توسط ویروس. او خواست توقف به هر انگ زدن مردم بی گناه است.

برای درمان هزاران نفر از بیماران در آن سخت ضربه مرکزی منطقه چین ساخته شده است یک بیمارستان جدید در چند روز و تبدیل یک, ورزشگاه, سالن نمایشگاه و مرکز فرهنگی.

بيماران در حال نقل مکان به یک 1,000-تخت بیمارستان پیش ساخته با بخش ها و اتاق انزوا در ووهان. 1500 تخت بیمارستان نیز به ویژه ساخته شده برای بیماران مبتلا به ویروس است برای باز کردن پنج شنبه. بيمارستان ساخته شده از تبدیل فضاهای عمومی برای درمان بیماران با علائم خفیف را در مجموع 3400 تخت تختخواب تاشو ساده قرار داده شده در ردیف کاورنو در اتاق بدون هر گونه موانع بین آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر