چین تبدیل به دادگاه های آمریکا سیستم به دنبال فراریان می خواستم برای فساد

چین در حال تبدیل به دادگاه های ایالات متحده سیستم در تلاش برای فشار فراری برای بازگشت به خانه و چهره به اتهام فساد مالی بخشی از جمهوری خلق چین را قوی بازو تاکتیک برای بررسی رفتار سیاسی و سرکوب سیستماتیک با فساد با توجه به وکلا دولت فعلی مقامات دادگاه اسناد و مدارک و اظهارات عمومی از دولت چین به گزارش وال استریت ژورنال.

از 23 نفر در حزب کمونیست آژانس ضد فساد لیست فراری مقامات و مدیران متهم به فساد حداقل شش چهره و یا با آن مواجه شده اند پرونده های حقوقی در دادگاه های ایالات متحده توسط شاکیان از چین و یا با روابط به شرکت های دولتی.

“آنها پس از رفتن این افراد به دلیل یک کسب و کار اختلاف در چین است. آنها پس از رفتن این افراد به دلیل آنها نقض چینی کیفری قانون” دن هریس یک وکیل متخصص در امور مربوط به انجام کسب و کار در چین گفت: مجله. “آنها نه تنها انجام پایان اجرا در اطراف وزارت امور خارجه و DOJ. آنها واقعا انجام پایان اجرا در سراسر ایالات متحده قانون است.”

یازدهم راه اندازی “مبارزه با فساد” پس از قدرت گرفتن بیش از هشت سال پیش.

بیش از 1000 چینی فراری که فرار کرد و در خارج از کشور بودند در بازگشت به کشور در سال گذشته و بیش از $519 میلیون بیمار-دستاوردهای بدست آمده بهبود حزب حاکم کمونیست گفت: در سال 2019.

حزب ضد فساد دیده بان گفت: در میان 1,335 بازگشته بودند 307 اعضای حزب و یا کارکنان دولت از جمله پنج بر یک لیست از 100 most-wanted چینی فساد مظنون به دست اینترپل.

چین می گوید مبارزات انتخاباتی خود را برای بازگشت یقه سفید جنایتکاران و بازیابی دارایی های دستگیر شده بیش از 5000 فراریان در همه.

اطلاعات از آسوشیتد پرس استفاده شده در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im