چین گزارش روز شنبه یک شکل از 2,641 جدید ویروس موارد عمده قطره از شماره های بالاتر در روزهای اخیر پس از گسترده تر تشخیصی روش اجرا شد.

تعداد مرگ و میر افزایش کمی به 143 آوردن مجموع مرگ و میر در سرزمین اصلی چین به 1,523. تعداد موارد تایید شده در کشور در حال حاضر در 66,492 با توجه به اطلاع از چین ملی کمیسیون بهداشت.

COVID-19 یک بیماری ناشی از یک شکل جدید از coronavirus گسترش به بیش از 24 کشور از دسامبر زمانی که اولین عفونت به نظر می رسد در مرکز چین است.

چین اجرا کرده است اقدامات بی سابقه در یک, فراگیر, کمپین حاوی ویروس است. در وقوع این کانون در مرکز استان هوبئی شهرستانها با ترکیب جمعیت بیش از 60 میلیون که قرار است تحت مستند با خروجی حمل و نقل متوقف و تقریبا تمام فعالیتهای عمومی به حالت تعلیق درآمد.

مردم از بازگشت به پکن خواهد شد در حال حاضر به منزوی کردن خود یا در خانه یا در یک متمرکز منطقه برای مشاهدات پزشکی گفت: اطلاع از چینی پایتخت پیشگیری و کنترل کار گروه منتشر شده توسط رسانه های دولتی در اواخر جمعه.

متوجه هشدار وجود خواهد داشت عواقب حقوقی برای کسانی که نمی مطابق با 14 روز در قرنطینه. آن را نداد در مورد نحوه جداسازی به اجرا گذاشته خواهد شد. در حالی که پکن عودت قبلا دستور به “خود-قرنطینه” دو هفته است که اندازه گیری مجاز برای گاه به گاه گردش و اجرای متنوع در سراسر محله.

مقامات چینی هشدار داده اند که COVID-19 ممکن است گسترش یافته و به عنوان مهاجران بازگشت به شغل خود را در شهرستانها و یا استانهای دیگر بعد از یک مدت طولانی قمری تعطیلات سال جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im