چین دوباره اختصاص بازداشت Uighurs به Nikes

شواهد نشان می دهد چین بازآموزی از عمدتا مسلمان اویغوری اقلیت در حال حاضر استقرار آنها را به کار در کارخانه ها از جمله عرق فروشگاه ساخت کفش نایک با توجه به واشنگتن پست.

“ما می تواند راه رفتن در اطراف, اما ما نمی توانیم بازگشت [به سین کیانگ] بر خود ما” یک اویغوری گفت: پست.

به اویغوری کارگران می ترسند به تعامل در چینگدائو جامعه که در آن یک نایک تامین کننده چینگدائو Taekwang کفش Co. در عمل با توجه به گزارش.

“هر کس می داند که آنها نمی آمد در اینجا از خود را” یک میوه فروشنده گفت این پست. “آنها در اینجا آورده.”

چین رو به مخالفت با آن عملیات به زور جذب اویغوری اقلیت ها در اردوگاه آموزش و پرورش اعلام کرده است که بیشتر آنها “فارغ التحصیل” و منتشر شده در “سین کیانگ کمک های” برنامه کمک می کند که در مقابل قرار دادن آنها در فقر بلکه با این نسخهها کار برای کنترل اویغوری جمعیت این پست گزارش شده است.

“این Uighurs تا به حال به آمده چرا که آنها نمی باید یک گزینه” یکی دیگر از چینگدائو فروشنده گفت این پست. “دولت ارسال آنها را در اینجا.”

این Taekwang کارخانه نه تنها مجبور Uighurs به “شرایط است که به شدت پیشنهاد می کنم کار اجباری” با توجه به استرالیا سیاست راهبردی موسسه در هر گزارش.

“دولت چین در حال حاضر صادرات تنبیهی فرهنگ و اخلاق سین کیانگ را ‘بازآموزی اردوگاه’ به کارخانه در سراسر چین” استرالیا سیاست راهبردی موسسه ویکی Xiuzhong زو گفت: پست.

“برای دولت چین هدف این است که به ‘sinicize’ به Uighurs; برای دولت های محلی کارگزاران خصوصی و کارخانه های آنها دریافت مبلغی پول در سر در این کار نقل و انتقالات.”

برای اتصالات آن به کارخانه نایک گفت: پست: “ما از احترام به حقوق بشر در ما گسترش زنجیره ارزش و همیشه در تلاش برای انجام کسب و کار اخلاقی و مسئولانه است.”

“ما متعهد به رعایت استانداردهای بین المللی کار در سطح جهانی” نایک سخنگوی ساندرا Carreon-جان گفت: کاغذ اضافه کردن تامین کنندگان آن به “ممنوع از استفاده از هر نوع زندان مجبور پیوند می خورند و یا قراردادی کار است.”

وجود دارد 7,100 کارگران در Taekwang کارخانه که حدود 600 هستند Uighurs.

“هدف از آوردن مهاجر سین کیانگ کارگران [در علاوه بر این به دیگر مهاجر هان کارگران چینی] است برای جبران محلی کمبود نیروی کار با توجه به افزایش تعداد رقابت صنایع برای کارگران در منطقه ما” Taekwang پدر و مادر مدیر عامل شرکت Kim Jae-min در بیانیه ای گفت به این پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>