چین پست ضعیف ترین کارخانه فعالیت در ضبط میان ویروس

کارخانه فعالیت در چین قرارداد در سریع ترین سرعت تا کنون در ماه فوریه و حتی بدتر از دوران بحران مالی جهانی برجسته عظیم آسیب را از شیوع کروناویروس در جهان و دومین اقتصاد است.

چین رسمی شاخص مدیران خرید (PMI) کاهش یافت و به رکورد پایین از 35.7 در ماه فوریه از 50.0 در ژانویه اداره ملی آمار گفت: در روز شنبه و زیر 50 نقطه علامت که جدا از رشد ماهانه از انقباض.

تحلیلگران در نظرسنجی رویترز انتظار می رود در ماه فوریه شاخص PMI به در آمده 46.0.

یادآوری خوانش ارائه رسمی اولین عکس فوری از اقتصاد چین است و دولت پس از شیوع کروناویروس بیماری همه گیر است که به کشته شدن تقریبا 3000 نفر در سرزمین اصلی چین و آلوده مورد 80,000.

داده ها حاکی است که اقتصادی اختلال از این ویروس به احتمال زیاد خواهد شد گسترش به کل سه ماهه اول سال 2020 از آنجا که این بیماری شیوع باعث گسترده حمل و نقل محدودیت و نیاز به رابطه جنسی خشن بهداشت عمومی اقدامات است که باید فلج فعالیت های اقتصادی.

“ما انتظار داریم در سال در سال رشد در تمام فعالیت داده به توان منفی در ماه های ژانویه-مارس به عنوان اقتصاد چین شده است به شدت محدود پس از 23 ژانویه” گفت: تحلیلگران در Nomura در یک توجه داشته باشید پس از انتشار آمار با استناد به تمدید قمری تعطیلات سال جدید و آهسته سر گیری کسب و کار.

Nomura در حال حاضر انتظار دارد در سه ماهه اول رشد به 2 درصد در سال در سال در حالی که اقتصاد سرمایه برآورد اقتصاد چین خواهد قرارداد آشکار در سال در سال از نظر این سه ماهه اولین بار پس حداقل 1990s.

یک زیر شاخص تولید nosedived به 27.8 در ماه فوریه از ژانویه 51.3 در حالی که خواندن سفارشات جدید سقوط به 29.3 از 51.4 یک ماه قبل است.

جدید صادرات سفارشات دریافت شده توسط تولید کنندگان چینی نیز کاهش یافته و در سریع ترین سرعت در سال, با صدا هشدار از افزايش فشار بر صادرکنندگان از محموله های تاخیر و لغو سفارشات.

کار شرایط باقی مانده است در میان محدودیت های مسافرتی با یک sub-خواندن برای اشتغال در حال سقوط به 31.8 از 47.5.

تحلیلگران هشدار گسترش coronavirus به کشورهای دیگر را تحت تاثیر جهانی زنجیره تامین و محدود کردن ریکاوری برای تولید کنندگان چینی.

“حتی اگر کمبود نیروی کار در چین شروع به سهولت برخی از کارخانه ها ممکن است به مشکلات سرگیری تولید طبیعی اگر شیوع بیماری در کشورهای دیگر معنی آنها مشکل یافتن منابع محصولات متوسط” جولیان Evans-Pritchard ارشد چین اقتصاددان در اقتصاد سرمایه گفت: در یک یادداشت در روز جمعه.

اقتصاددانان در مورگان استنلی هشدار داده اند از تاثیر تلفظ در سه ماهه اول رشد جهانی با افزایش خطرات ناشی از گسترش به سه ماهه دوم.

بازگشت به کار

پکن نورد حمایت از اقدامات برای کمک به کسب و کار به خصوص شرکت های کوچک هستند که در مواجهه با بحران نقدی و کلید کارفرمایان.

“این اقدامات…بیشتر افزایش اعتماد به نفس شرکت و تسریع در روند کسب و کار و از سرگیری. انتظار می رود که مارس PMIs نشان می دهد که بهبود” ژائو Qinghe ارشد NBS امار شناس گفت: در یک تفسیر و اضافه کرد که سطح تولید در مقیاس بزرگ و متوسط شرکت ها افزایش خواهد یافت به 90.8% تا پایان ماه مارس است.

تولید در چین های کوچک و شرکت های متوسط بود فقط 32.8 درصد از پیش از تعلیق سطح از شنبه, با توجه به داده های رسمی منتشر شده در روز پنج شنبه. برخی از شرکت هایی که باید دوباره آغاز کار در حال اجرا در زیر ظرفیت عادی.

چین اعلام کرده است در کسب و کار به سر به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما بسیاری از کارگران مهاجر به خصوص در هوبئی استان است که مرکز شیوع را به بازگشت به کار به دلیل قوانین قرنطینه و ممنوعیت سفر.

خدمات پاییز

بخش خدمات چین فعالیت نیز قرارداد توسط بسیاری تا کنون رسمی non-manufacturing PMI انداختن به 29.6 از 54.1 در ماه ژانویه جداگانه NBS نظرسنجی نشان داد.

بخش خدمات در حال حاضر باعث می شود تا سهم بیشتری از اقتصاد چین از, در زمان 2002/03 کوروناویروس سارس بیماری همه گیر حسابداری برای حدود 60 درصد از این کشور به تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی).

حمل و نقل, گردشگری و پذیرایی بخش قرارداد به شدت با زیر قرائت زیر 20 در مقام بررسی, به عنوان مردم از مناطق شلوغ در سرایت ترس.

یک زیر شاخص از فعالیت های ساخت و ساز کلیدی اقتصادی راننده که پکن امیدوار بود سرپا نگه داشتن رشد سقوط به 26.6 از 59.7 در ماه ژانویه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im