چین سفارشات محلی کارکنان به ترک ما رسانه های خبری در پکن

مقامات در پکن مجبور حداقل هفت اتباع چینی به توقف کار برای آمریکا, اخبار رسانه های به گفته کمیته حمایت از روزنامه نگاران آخرین توسعه در جریان اختلاف بین ایالات متحده و چین بیش از رسانه ها دسترسی داشته باشید.

اعضای نیویورک تایمز صدای امریکا و دیگر رسانه ها شد اخراج از شغل خود در روز پنج شنبه و جمعه این گروه گفت: شناسایی تنها روزنامه و کنگره ایالات متحده بودجه پخش. چین تا به حال روز زودتر اخراج بیش از یک دوجین روزنامه نگاران آمریکایی کار برای نیویورک تایمز وال استریت ژورنال و واشنگتن پست در پاسخ به یک کلاه قرار می گیرد چگونه بسیاری از خبرنگاران چینی را می توان در ایالات متحده آمریکا

این tit-for-tat نمونه چگونه پر ایالات متحده-روابط چین تبدیل شده اند و با وجود امضای یک فاز یک معامله تجاری در ماه ژانویه و خواستار همکاری جهانی برای جلوگیری از coronavirus. علاوه بر رسانه های این کشورها نیز feuded بیش از استفاده از “چینی ویروس” توسط مقامات ایالات متحده برای توصیف شیوع و یک ادعای یک مقام چینی که ارتش ایالات متحده گسترش ویروس.

خارجی اخبار رسانه ها در چین در حال منع از به طور مستقیم در به کارگیری اتباع چینی. آنها به جای شاغل از طریق پکن پرسنل خدمات شرکت برای ماموریت های دیپلماتیک است که وابسته به وزارت امور خارجه. این آژانس که اخراج اعضای رسانه های ایالات متحده در چند روز گذشته واشنگتن-بر اساس گزارش کمیته حفاظت از روزنامه نگاران گفت.

وقتی پرسیده شد که روز پنج شنبه در وزارت خارجه چین روزانه نشست خبری اگر کارکنان محلی از آمریکا در رسانه ها گفته شده بود کار خود را اعتبار می شد لغو سخنگوی Geng Shuang گفت: مسئولان مربوطه مدیریت کارکنان رسانه های خارجی مطابق با قوانین و مقررات.

چین وزارت امور خارجه در هفته گذشته نیز دستور داد نیویورک تایمز وال استریت ژورنال و واشنگتن پست, صدای امریکا و مجله تایم برای ارسال نوشته شده اظهارات خود را در مورد کارکنان عملیات و امور مالی و املاک و مستغلات در چین است. بود که در اقدامی تلافی جویانه ایالات متحده در اوایل سفارش پنج چینی دولتی رسانه ها به عنوان “ماموریت خارجی.”

در پاسخ به درخواست برای اظهار نظر سخنگوی واشنگتن پست با اشاره به بیانیه های قبلی توسط سردبیر اجرایی مارتین بارون محکوم کردن اخراج خبرنگاران. یک سخنگوی وال استریت ژورنال کاهش یافته است به نظر. نمایندگان برای, نیویورک تایمز, صدای امریکا, و زمان نمی بلافاصله پاسخ می دهند. یک سخنگوی بلومبرگ که دفاتر خبری در پکن و شانگهای کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر