چین گرفته شده بسیار غیر معمول حرکت از تبرئه یک دکتر که تنبیه شد برای هشدار در مورد شیوع کروناویروس و بعد از درگذشت این بیماری است.

رسمی چین سرویس خبری اواخر روز سه شنبه گفت: پلیس در مرکز شهر ووهان لغو کرده بود آن موعظه دکتر لی Wenliang که شامل تهدید به دستگیری و صدور “عذرخواهی رسمی” به خانواده اش.

آن گفت: دو افسر پلیس صادر شده بود “انضباطی مجازات” برای اداره اصلی از این موضوع بدون ارائه جزئیات بیشتر.

در مرگ Li شد چهره از خشم نهفته در حزب کمونیست کنترل بر اطلاعات و شکایات که مقامات دروغ یا پنهان کردن بیماری شیوع صنعتی حوادث و بلایای طبیعی و تقلب های مالی در حالی که مجازات خبرچین و روزنامه نگاران مستقل.

33 سال چشم پزشک جان در اوایل مارس در ووهان مرکزی بیمارستان که در آن او کار می کرد و به احتمال زیاد قرارداد این ویروس در حالی که درمان بیماران در اوایل روز از وقوع.

بعد از دیدن هزاران نفر از موارد جدید روزانه در اوج این شهر شیوع یک ماه پیش ووهان روز جمعه تا به حال خود را برای دومین روز متوالی با هیچ تایید و یا موارد مشکوک.

وزارت بهداشت و درمان گفت: همه از 39 مورد جدید ثبت شده در سراسر کشور جمعه آورده بودند از خارج از کشور نشان می دهد که سفت و سخت محدودیت های مسافرتی و اجتماعی فاصله مورد نیاز به نظر می رسد که تا به حال خود را به اثر مورد نظر.

چین سست برخی از محدودیت های مسافرتی در هوبئی استان های اطراف ووهان اگر چه آن استانی مرزی باقی مانده بسته و ووهان خود را همچنان تحت مستند. مقامات می گویند آنها تنها بالابر قرنطینه پس از ووهان می رود 14 روز متوالی با هیچ مورد جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de