چین می تواند به کاهش Gov بدهی دارایی اگر ما طول می کشد اقدامات تلافی جویانه بیش از COVID-19

چین می تواند در کاهش بدهی های دولت ایالات متحده holdings اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب و به مقابله به مثل در برابر پکن بیش از ادعای چینی نکردن اطلاعات حیاتی در مورد COVID-19-گزارش-جنوب چین صبح پست.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر گفت: مشاوران و دیگران که چین برای پرداخت coronavirus شیوع و علنا مطرح کرد و خواستار میلیاردها دلار غرامت. هر واشنگتن پست مقامات ارشد انتظار می رود برای دیدار با شنبه شروع به نقشه برداری از یک استراتژی برای به دنبال اقدامات تلافی جویانه.

“آن را مانند یک ایده دیوانه که هر کسی که ساخته شده است آن را واقعا باید تناسب اندام خود را برای بازنگری در,” صخره قهوهای مایل به زرد و شرق آسیا سر از بازارهای جهانی پژوهش در MUFG بانک گفت SCMP. “ما مشاهده این تا حد زیادی به عنوان یک شگرد سیاسی برای [دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن] re-انتخابات و بدبینانه یک دلیل آن را نابود تامین مالی فدرال ایالات متحده کسری بودجه.”

این حرکت توسط چین ارسال خواهد نرخ های بهره در آمریکا افزایش و استقراض بیشتر هزینه برای دولت به گفته تحلیلگران صحبت کرد که با SCMP.

رویترز روز یکشنبه گفت: bluntest راه برای خالی استقراض دولت از چین است که به طور پیش فرض.

“که مالی-بازارهای معادل یک جنگ هسته ای. از آن آسان نیست. خزانه نمی توانید به راحتی ببینید که چه کسی دارای فردی اوراق بهادار که عمدتا پارک شده در حساب در فدرال رزرو بانک” می نویسد: جان فولی. “چین اقدام به خرید از طریق واسطه های بسیاری در خارج از کشور. متخلف را ارسال $18 تریلیون دلار اوراق در بازار به conniptions همانطور که واشنگتن نیاز به قرض به شدت. به طور پیش فرض است که هم از نظر فنی ممنوع توسط قانون اساسی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im