چین پنهان حد از ویروس شیوع اطلاعاتی آمریکا می گوید

چین پنهان میزان شیوع کروناویروس در آن کشور تحت-گزارش هر دو تعداد موارد و مرگ و میر ناشی از آن رنج می برد از بیماری جامعه اطلاعاتی ایالات متحده به این نتیجه رسیدند در یک گزارش طبقه بندی شده به کاخ سفید با توجه به سه مقامات ایالات متحده.

مقامات خواسته نمی شود به دلیل شناسایی این گزارش این است راز و آنها کاهش یافته است به جزئیات محتویات آن است. اما محوری آنها گفته است که چین گزارش عمومی در موارد و مرگ و میر است عمدا ناقص است. دو نفر از مقامات گفت: در این گزارش آمده است که چین شماره جعلی هستند.

گزارش دریافت شده توسط کاخ سفید در هفته گذشته یکی از مقامات گفت.

شیوع این بیماری آغاز شد و در چین هوبئی استان در اواخر سال 2019 اما این کشور علنا گزارش تنها در مورد 82,000 موارد و 3300 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. که در مقایسه با بیش از 189,000 موارد و بیش از 4000 مرگ و میر در آمریکا است که بزرگترین علنا گزارش شیوع در جهان است.

ارتباطات کارکنان در کاخ سفید و سفارت چین در واشنگتن نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

“واقعیت این است که ما می تواند بهتر شده است اگر چین بیشتر شده است آینده” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در سی ان ان. “آنچه به نظر می رسد در حال حاضر آشکار است که مدتها قبل از جهان آموخته است که در ماه دسامبر در چین برخورد با این و شاید به اندازه یک ماه زودتر از آن که شیوع واقعی بود در چین است.

در حالی که چین در نهایت تحمیل سخت مستند فراتر از آن کمتر استبدادی سازمان ملل شده است وجود دارد قابل شک و تردید نسبت به چین گزارش شده و شماره هر دو در خارج و داخل کشور. دولت چین بارها و بارها آن تجدید نظر روش برای شمارش موارد به صورت هفته به استثنای افراد بدون علائم به طور کامل و تنها در روز سه شنبه اضافه شده بیش از 1500 بدون علامت موارد به کل آن.

پشته از هزاران تزئینی در خارج از خانه های مراسم تشییع جنازه در هوبئی استان باید محور عمومی شک در پکن گزارش.

قانونگذاران جمهوری خواه در آمریکا بوده است به خصوص سخت در مورد نقش چین در شیوع. افزایش پکن نقش در بیماری همه گیر می تواند از لحاظ سیاسی مفید به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به دنبال تغییر سرزنش ایالات متحده شیوع دور از دولت خود تاخیر در دستیابی به گسترده آزمایش ویروس و بسیج بیشتر تولید لوازم مانند ماسک و بیمارستان هواکش.

“با این ادعا که ایالات متحده بیشتر coronavirus مرگ و میر ناشی از چین false” سناتور بن Sasse, یک نبراسکا از حزب جمهوری خواه در بیانیه ای گفت: پس از خبری بلومبرگ در گزارش خود منتشر. “بدون اظهار نظر در هر گونه اطلاعات طبقه بندی شده این بسیار دردناکی آشکار است: حزب کمونیست چین است دروغ است دروغ می گوید و ادامه خواهد داد به دروغ در مورد کوروناویروس برای محافظت از این رژیم است.”

دبورا Birx وزارت امور خارجه immunologist مشاوره کاخ سفید در پاسخ به شیوع روز سه شنبه گفت چین گزارش های عمومی تحت تأثیر مفروضات در جای دیگر در جهان در مورد ماهیت این ویروس.

“جامعه پزشکی ساخته شده — تفسیر چینی داده که: این جدی بود اما کوچکتر از هر کسی انتظار می رود,” او گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه. “از آنجا که من فکر می کنم احتمالا ما گم شد مقدار قابل توجهی از داده ها در حال حاضر که آنچه ما اتفاق افتاده است به ایتالیا و ببینید چه چیزی اتفاق افتاده است به اسپانیا.”

چین تنها کشور با شک گزارش های عمومی. مقامات غربی باید اشاره کرد به ایران و روسیه و اندونزی و به خصوص کره شمالی که گزارش نشده است تنها یک مورد از این بیماری به عنوان محتمل زیر می شمارد. دیگران از جمله عربستان سعودی و مصر نیز ممکن است بازی خود را به شماره.

وزیر خارجه آمریکا, مایکل Pompeo علنا خواست چین و کشورهای دیگر به طور شفاف در مورد شیوع بیماری خود را. او بارها و بارها متهم به چین از پوشش تا حدی از این مشکل و آهسته به اشتراک گذاری اطلاعات به خصوص در هفته های پس از این ویروس برای اولین بار پدید آمده و مسدود کردن ارائه می دهد کمک از کارشناسان آمریکایی.

“این داده ها مجموعه ای از مسائل به او گفت:” در یک کنفرانس خبری در واشنگتن در روز سه شنبه. توسعه درمان های پزشکی و بهداشت عمومی اقدامات برای مبارزه با ویروس “به طوری که ما می تواند صرفه جویی در زندگی بستگی به توانایی به اعتماد به نفس و اطلاعات در مورد آنچه که در واقع بیرون,” او گفت:.

“من مصرانه از هر ملت: آیا بهترین خود را به جمع آوری داده ها. آیا بهترین خود را برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات است,” او گفت:. “ما در حال انجام آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر