چین خودرو سیستم های 2019 اعلام نتایج مالی سه ماهه چهارم در مارس 14 سال 2020

ووهان, چین, مه 6 2020 /PRNewswire/ — China Automotive Systems, Inc. (نزدک: CAAS), پیشرو, قدرت, فرمان, قطعات و سیستم های تامین کننده در چینامروز اعلام کرد که این موضوع unaudited نتایج مالی سه ماهه چهارم منتهی به 31 دسامبر 2019در روز شنبه, مارس 14 سال 2020قبل از بازار باز می شود. مدیریت انجام خواهد شد یک کنفرانس تلفنی در مارس 14هفتم در 8:00 A. M. EDT/8:00 P. M. پکن زمان به بحث در مورد این نتایج. یک جلسه پرسش و پاسخ را دنبال مدیریت را ارائه.

برای شرکت لطفا تماس بگیرید شماره های زیر 10 دقیقه قبل از زمان شروع و بخواهید متصل به “چین خودرو” سیستم های کنفرانس:

شماره تلفن: +1-877-407-8031 (شمال امریکا)
شماره تلفن: +1-201-689-8031 (بین المللی)
سرزمین اصلی چین تلفن رایگان: +86-400-120-2840

پخش از تماس در دسترس خواهد بود در وب سایت این شرکت در روابط سرمایه گذار بخش است.

در مورد چین Automotive Systems, Inc.

مستقر در استان هوبی, جمهوری خلق چین, چین, Automotive Systems, Inc. تامین کنندگان پیشرو از قدرت فرمان قطعات و سیستم های چینی در صنعت خودرو عامل از طریق نه چین و خارجی سرمایه گذاری مشترک. این شرکت ارائه می دهد طیف گسترده ای از سیستم فرمان قطعات مسافر خودرو و وسایل نقلیه تجاری. این شرکت در حال حاضر ارائه می دهد چهار سری جداگانه ای از قدرت و فرمان با ظرفیت تولید سالانه بیش از 6 میلیون دستگاه از فرمان چرخ دنده ها و ستون فرمان شیلنگ. پایه مشتری است تشکیل شده از پیشرو تولید کنندگان خودرو مانند چین فاو گروه Corp. دانگ فنگ خودرو گروه شرکت ، Ltd. BYD خودرو شرکت محدود Beiqi Foton Motor Co., Ltd. و Chery Automobile Co., Ltd. در چینو کرایسلر گروه LLC در شمال امریکا. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت: http://www.caasauto.com.

به دنبال اظهارات

این آزادی مطبوعات شامل اظهارات که “به دنبال اظهارات” را به عنوان تعریف شده تحت اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995. به دنبال اظهارات نماینده ما برآوردها و مفروضات فقط از تاریخ این آزادی مطبوعات. این اظهارات به جلو نگاه شامل اظهارات در مورد کمی و کیفی اثرات حسابداری اشتباهات دوره درگیر ماهیت شرکت را بررسی و هر گونه پیش بینی نتیجه گیری از این شرکت و یا مدیریت آن و اظهارات دیگر هستند که حقایق تاریخی. ما نتایج واقعی ممکن است مادی از نتایج در توصیف یا پیش بینی شده توسط ما به دنبال اظهارات با توجه به برخی از خطرات و عدم قطعیت. به عنوان یک نتیجه کمپانی نتایج واقعی می تواند مادی متفاوت از آن موجود در این اظهارات به جلو نگاه با توجه به تعدادی از عوامل از جمله آنهایی که شرح داده شده تحت عنوان “عوامل خطر” در شرکت فرم 10-K گزارش سالانه زمینه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار در 28 مارس 2019و در اسناد و مدارک پس از آن ثبت شده توسط این شرکت از زمان به زمان با کمیسیون بورس و اوراق بهادار. اگر شیوع COVID-19 است به طور موثر و به موقع کنترل کسب و کار ما عملیات و وضعیت مالی ممکن است مادی و منفی تحت تاثیر قرار به عنوان یک نتیجه از بدتر شدن چشم انداز بازار خودرو, خرید و فروش, رکود در منطقه ای ملی و رشد اقتصادی ضعیف نقدینگی و وضعیت مالی مشتریان و یا عوامل دیگر که ما نمی توانیم پیش بینی است. هر یک از این عوامل و سایر عوامل خارج از کنترل ما می تواند اثر سوء بر کلی محیط کسب و کار باعث عدم قطعیت در مناطق که در آن ما انجام کسب و کار باعث کسب و کار ما را به رنج می برند در راه است که ما نمی توانیم پیش بینی و مادی و منفی تاثیر کسب و کار ما وضعیت مالی و نتایج عملیات. یک طولانی, اختلال یا هر بیشتر پیش بینی نشده تاخیر در عملیات تولید و تحویل و مونتاژ فرایند در درون هر یک از ما امکانات تولید می تواند همچنان به نتیجه تاخیر در حمل و نقل محصولات به مشتریان و افزایش هزینه ها و کاهش درآمد. ما به صراحت انکار هر وظیفه به ارائه به روز رسانی به هر گونه اظهارات به جلو نگاه در این اطلاعیه مطبوعاتی که آیا به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا در غیر این صورت.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

Jie Li
رئیس امور مالی
چین Automotive Systems, Inc.
ایمیل: [email protected]

کوین Theiss
روابط سرمایه گذار
+1-212-521-4050
ایمیل: [email protected]

منبع China Automotive Systems, Inc.

لینک های مرتبط

http://www.caasauto.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im