چین موافقت می کند برای محدود کردن PPE صادرات کاخ سفید را تهدید به اقدام قانونی

چین وعده داده شده آن را نمی خواهد محدود کردن صادرات تجهیزات پزشکی ساعت پس از نیویورک پست گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود توزین اقدام قانونی علیه پکن برای چنین اقداماتی به گزارش جنوب چین صبح پست.

“ما نمی خواهد که در آغاز مبارزه با این بیماری همه گیر بسیاری از کشورها به ما کمک دست” جیانگ فن از وزارت تجارت خارجی در وزارت بازرگانی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه ،

“هنگامی که وضعیت در چین در حال بهتر شدن است و در خارج از کشور اپیدمی در شرایط شتاب ما در حال حاضر به تلاشهای دولت بر اساس بیماری پیشگیری و کنترل برای ارائه حمایت و کمک … چین می کند و نمی خواهد محدود کردن صادرات تجهیزات پزشکی” جیانگ گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تهدید به اقدام قانونی علیه چین پس از اتهامات ظاهر که پکن است که احتکار لوازم پزشکی در حالی که coronavirus بحران هستند.

با توجه به پست 3M و Honeywell — دو شرکت های آمریکایی است که تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در چین مطلع در کاخ سفید است که چین نمی خواهد اجازه می دهد آنها را برای صادرات محصولات آنها ساخته شده وجود دارد.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارشد مشاور حقوقی جینا الیس گفت: نوشته است که کاخ سفید ممکن است با فشار به عقب در چین با استفاده از کانال های قانونی.

“در قانون کیفری این مقایسه به سطح است که ما باید برای قتل” الیس گفت.

“مردم در حال مرگ هستند. هنگامی که شما عمدی خونسرد عمد اقدام خواهم شما را با چین این امر در نظر گرفته شود درجه اول قتل است.”

کاخ سفید هم می تواند شکایت رسمی با دادگاه اروپایی حقوق بشر و یا رسیدگی به این اتهامات در سازمان ملل متحد ارسال شده است.

لوازم مانند PPE که شامل دستکش و ماسک و لباس در حال اجرا هستند کم در بیمارستان در سراسر ایالات متحده به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس که از یکشنبه شب تا به حال به کشته شدن بیش از 9,600 آمریکایی و آلوده بیش از 336.000 در.

در سراسر جهان وجود داشته است تقریبا 1.3 میلیون نفر و در حدود 70 ، 000 مرگ و میر.

Solange Reyner کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de