– به عنوان تنها او می تواند انجام دهد پاتریک Mahomes تبدیل شده چه بود بدترین بازی عمر خود را به بزرگترین لحظه کوتاه خود را حرفه ای و اولین سوپر جام پیروزی از مربی اندی رید, مو, NFL تصدی.

“وجود دارد رفتن به برخی از bourbons جریان در کانزاس سیتی امشب” رید گفت: پس از اشراف ارسال شده در دومین سه ماهه چهارم باز گشت در سوپر باول سابقه به ثمر رساندن 21 امتیاز در فینال 6 دقیقه به نوبه خود 10 نقطه کسری به 31-20 پیروزی بر 49ers در سوپر باول LIV در Hard Rock ورزشگاه.

پس از افتتاح نیمه دوم با دو interceptions در طول هشت به تصویب 24 ساله Mahomes دوباره آن را انجام داد. کسی که رهبری این ستاد از حذفی کسری از 24-0 و 10-0 آمد زنده پرتاب touchdown عبور در دو درایو به جلو و جلوتر. در همین حال دفاع بود که پس از بازرسی و نگهداری در سال گذشته بازی مسابقات قهرمانی آسیا دست آمد تا با یک سه و زمانی که آن را 20-17 49ers به علاوه فرانک کلارک چهارم-پایین گونی با روسای جلوتر 24-20 با 1:33 چپ.

“وجود دارد هیچ شکی در ذهن من” دفاعی lineman کریس جونز گفت. “ما [Super Bowl] MVP پت در کنار ما است. آنها در حال رفتن به ساخت یک فیلم در مورد این. ما شوکه شده جهان است و ما در حال آمدن سال آینده برای یک تکرار.”

رید عنوان اهمیت این پیروزی برای خود. او گفت: آن را به معنای بیشتر به او که شکار خانواده رو به افزایش لومباردی جایزه برای اولین بار در 50 سال است. سپس او با اشاره به طرفداران و سپس بازیکنان گفت: “من می خواهم مربی 20 سال دیگر اگر من می توانستم بچه ها مثل این هر سال است.”

زمانی که مجبور به نهایت می گویند آنچه در آن به معنای اضافه کردن یک حلقه به رزومه ششم-winningest ثبت در تاريخ NFL رید کوتاه آمد و گفت: “من واقعا هیجان زده هستم. اما شما یک برنده شوید و شما می خواهید برای دریافت یکی دیگر. ما به شما لذت بردن از این یکی به صورت کمی و شروع به کار بر روی یک بعدی.”

Mahomes گفت که او تا به حال دو گل وقتی که او آمد به شهر کانزاس. بازگشت Lamar شکار تروفی برای این ستاد با برنده شدن در لیگ. و توزیع لومباردی جایزه به رید.

“او یکی از بهترین مربیان همیشه” Mahomes گفت. “او نیاز ندارد جایزه برای اثبات آن است. اما این حذف هر گونه شک و تردید.”

ظاهرا بدون شک وجود دارد در حاشیه ستاد هنگامی که Mahomes’ برای اولین بار از دو زشت interceptions منجر به سان فرانسیسکو زمین نشستن کامل هواپیما و یک 20-10 کسری با 2:35 چپ در سه ماهه سوم.

“ما هرگز از آن گفت:” کانزاس سیتی linebacker دامین Wilson سابق لاک پشت نقب زن. “ما پایین 24-0 در برابر هوستون 10-0 برابر تنسی است. ما بسیار کلاچ تیم. اما من می گویم این بود که کمی نزدیک برای من است.”

Mahomes رفته بود 164 postseason عبور بدون انتخاب کنید هنگامی که او انداخت دو افتضاح هستند.

“یکی از اولین من قرار بود برای نگه داشتن سرعت و من متوقف شده و نگهداری می شوند که linebacker [فرد وارنر] از حرکت از راه” Mahomes گفت. “سپس من به او حق بین 5 و 4 [در نیوجرسی].”

Mahomes دوم رهگیری بد بود تصویب به Tyreek تپه در منطقه قرمز. او گفت که او به عمد پرتاب توپ در پشت تپه را امتحان کنید و آهسته او را به عنوان یک مدافع از طرف مقابل بسته است. اما توپ به بیرون میره تپه دست بود و توسط Tarvarius مور.

که در آن نقطه Mahomes’ رهگذر امتیاز بود 49.1. کار خود را کم است 62.7.

“سه ماهه سوم رفتن نیست راه من می خواستم” او گفت:. “اما من معتقد بودم در دفاع به متوقف می شود و آنها را انجام داد.”

Mahomes بیش از حد عصبی در سه ماهه اول احتراق ناقص در چند اوایل می اندازد. او بیش از حد محافظه کار در سه ماهه دوم عنوان the 49ers طراحی برنامه بازی آنها را به دور عمیق توپ. و او صاف کردن بیش از حد افتضاح در سه ماهه سوم.

اما Mahomes گفت: جزر و مد تبدیل شده در اولین عمیق-توپ تکمیل — 44-yarder به باز هیل سوم-و-15 و هفت دقیقه به سمت چپ و روسای پایین 10.

The 49ers دچار مشکل بودند پس از آن. Mahomes سوار روسای 83 متری در 10 نقش دربندی درایو با 1-حیاط TD تراویس Kelce.

پس از 49ers’ سه-و-خارج Mahomes اختصاص تمام 65 متری در متهور touchdown. او به اتمام تمام پنج از خود عبور برای 60 متری و 5-حیاط touchdown دامین ویلیامز در حالی که در حال اجرا دو بار برای 5 متری. به طور کلی Mahomes رفت 26-برای-42 برای 286 متری و یک 78.1 رهگذر امتیاز.

“این است چگونه [اشراف] بازی کرده اند تمام سال در” سان فرانسیسکو مربی Kyle Shanahan گفت. “آنها آن را انجام نمی هر درایو, اما آنها می تواند نمره بسیار سریع است. شما می دانید آن را تنها یک موضوع از زمان است و ما به آنها بیش از حد بسیاری از فرصت ها در پایان.”

Mahomes’ همتای جیمی Garoppolo حال 69.2 امتیاز و دو interceptions از جمله یکی از فرماندهان تبدیل به یک مزرعه گل در طول یک 10-10 کراوات در نیمه اول.

برای Mahomes او می شود و دوم-جوانترین کارفرمایی برای پیروزی در سوپر باول در پشت بن Roethlisberger بود که 23 هنگامی که پیتسبورگ برنده سوپر جام XL. برای رید او 1-1 به عنوان یک سر مربی تیم در سوپر کاسه پس از دست دادن با عقاب 15 سال پیش.

“مربی رید ممکن است سخت ترین کار در لیگ” Kelce گفت. “او در اتاق در مثل 3:30 صبح گاهی اوقات من هرگز اتومبیل خود حرکت می کند. شما واقعا می خواهید به بازی و برنده شدن در یک کاسه فوق العاده برای یک مرد که می خواهم.”

 

علامت کریگ یک NFL و وایکینگ ها خودی. توییتر: @markcraigNFL. E-mail: mcraig@startribune.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de