ستاد’ پاتریک Mahomes ظهور از عمیق پایان از استخر ژن

“پاتریک همیشه دوست داشتم shortstops,” پت Mahomes Sr. گفت. “او به میدان فرستاد توپ و پرتاب آن را در سراسر به پایه اول و من حدس می زنم اولین baseman misjudged سرعت توپ.”

و ؟

“توپ ضربه بچه مرده مربع بین چشم و شکست خود عینکی,” پت Sr. گفت. “زمانی که من برای اولین بار گفت:” خوب پاتریک کمی متفاوت تر از بسیاری از دیگر کودکان هم سن و سال خود.’ “

Yessir او بود. و 18 سال بعد او هنوز هم است.

در 24 سال و 138 روز یکشنبه پاتریک تبدیل خواهد شد چهارم-جوانترین شروع کارفرمایی در سوپر باول تاریخچه زمانی که خود روسای بازی 49ers در Hard Rock ورزشگاه در بازی 54 edition.

“من فقط فرود در میامی و آن را حقیقی” گفت: Pat Sr. که بازی 11 لیگ اصلی بیس بال فصل به عنوان یک پارچ برای دوقلوها, Red Sox, رنجرز, متس توله و دزدان دریایی است.

و در عین حال همه این است که همه تعجب آور است. متولد تایلر در سپتامبر. 17 سال 1995 — در طول پت در فصل چهارم با دوقلوها — پاتریک بود MLB ژن مادر و رندی نه بیش از حد نخ نما ورزشکاری و اوایل clubhouse آموزش و پرورش از امثال مایک Hampton, Alex Rodriguez, عزیز, پیر, پدر, 21-سال بزرگ-اتحادیه LaTroy هاوکینز و خود را پدرخوانده, Scott Erickson.

“زمانی که من با متس [1999-2000] من به یاد داشته باشید که تا به [مدیر کل] استیو فیلیپس و درخواست او را اگر من می تواند پاتریک در این زمینه” پت گفت. “او گفت:,” آره, اما شما رو به تماشای او.’ اما من می خواهم برای رفتن و تمرین پنبه حلاجی شده.

“بنابراین من می خواهم ترک پاتریک وجود دارد و استیو بود, ‘شما نمی توانید انجام دهید که. شما رو به مراقب باشید.’ من گفت: “اگر او ضربه او نمی خواهد دوباره آن را انجام دهد. او آن را کشف کردن.’ “

فیلیپس تبدیل به اطراف و کوچک 5 ساله پاتریک شد ابتلا به توپ بیسبال کردن خفاش ها از عمده leaguers.

“این زمانی است که من واقعا برای اولین بار شروع به یاد بودن در کنار بچه ها پدر من با بازی” پاتریک گفت. “مایک همپتون و همه آن بچه ها. بیرون رفتن و shagging پرواز توپ و چیزهای.”

که او بهترین ورزش ؟

پاتریک شد سه-ورزشي در بسکتبال و فوتبال در وایتهوس, Texas. او تن به تن و با بازی خود. او نوشته شده و یا شات سه. و سال آخر خود را در فوتبال او انداخت 50 touchdown عبور و فرار از 15 بیشتر است.

“من فرض او برای رفتن به یک بازیکن بیس بال,” پت گفت. “اگر من در رتبه بندی های ورزشی خود را که در آن زمان من فکر می کردم فوتبال شده اند سوم-بهترین ورزش است.”

ستاد هواداران تشکر می کنم Randi به عنوان آنها خود را جشن تیم اول سوپر باول در نیم قرن. پس از آن رندی که صحبت پاتریک از ترک فوتبال سال سوم خود را. در آن زمان رندی و پت شده بود طلاق از سال 2006.

“بهترین توصیه من بابا و مامان همیشه به من بهترین شما است که شما می تواند” پاتریک گفت. “و این بود که در همه چیز آن است که آیا ورزش یا رفتن به کلاس. فقط بهترین فرد شما می توانید در هر آنچه شما انجام دهد.”

پدر دامن زده به سمت رقابتی در پاتریک. وقتی گفت که پدر fastball صدر در 93 کیلومتر در ساعت در دبیرستان پسر شروع به پرتاب آن 96 مایل در ساعت به عنوان یک ارشد.

“اما من 17 وقتی که من ارشد” پت گفت. “پاتریک 18 ساله بود تقریبا 19 زمانی که فارغ التحصیل شد. من پرتاب 100 مایل در ساعت در زمانی که من در آن سن و سال. اما این که پاتریک. اگر من بیرون رفت و خود را انداخت فوتبال 80 متری او می خواهم آن را پرتاب 85.”

پاتریک شد پیش نویس توسط ببر در 37 دور. پت میگه پاتریک رفته اند بسیار بالاتر بود او نمی گفت پیشاهنگی بود که او خود را متعهد به فوتبال در اوایل در Texas Tech.

پس از سال 2016 فصل پاتریک بود تصمیم به ترک مدرسه اولیه برای پیش نویس است. او در گفتگو با هاوکینز.

“LaTroy فقط از او پرسید یک سوال” پت گفت. “او گفت:,” آیا شما آماده منجر به رشد است؟’ پاتریک گفت: “به چه معنا است؟’ و LaTroy گفت: “اگر چنین و چنان می آید در ازدحام و می گوید:” شما به من توپ!’, آیا شما رفتن به می گویند ؟

“و پاتریک گفت:” خوب باز و شما می توانید توپ.’ هنگامی که او این پاسخ من می دانستم که او آماده بود. من نگران رفت و آمد و یا هر یک از آن چیزهای دیگر مردم صحبت کردن در مورد.”

مکانیک و حافظه

آه بله. رفت و آمد.

روزی روزگاری چندی پیش پاتریک یک مکانیک کابوس. یا به طوری که مردم فکر می کردند. او اصطلاح “سیستم کارفرمایی.” یا به طوری که مردم فکر می کردند.

اشراف نبودند این افراد است. آنها در نگاه پاتریک غیر متعارف و موشک بازو و دیدم یک بچه قادر به انجام چیزهایی که مردم قبل از دیده نمی شود در یک لیگ شده است که در اطراف برای یک قرن.

اما قبل از آنها می دانستم که این امر می تواند خوب به تجارت تا 17 نقاط به پیش نویس او 10th به طور کلی در سال 2017 روسای نیاز به یک زیرچشمی نگاه کردن در داخل بچه داشته باشید.

در طول پاتریک دیدار با روسای مربی اندی رید به او نشان داد یک نصب بر روی تخته سفید ، او پاک هیئت مدیره در زمان پاتریک به زمینه شبیه سازی یک عمل در زمان او را به تخته سفید ساخته شده و او را از نو خلق کردن نصب رید نشان داده بود او را.

“مرد نیست چیزی را فراموش کرده ام” گفت: Eric Bieniemy در حال حاضر ستاد’ هماهنگ کننده توهین آمیز.

پت گفت: پاتریک همیشه مستقیم دانش آموز.

“من یک حافظه عکاسی و من همیشه شناخته شده است که هنگامی که پاتریک دیدم چیزی او را فراموش نمی کند آن را” پت گفت. “او مثل 14 یا 15 زمانی که او مورد آزمایش قرار گرفت. آنها گفتند: او eidetic حافظه که شبیه من حدس می زنم. او می بیند چیزی و او را فراموش کرده ام نیست.”

او همچنین تصویب رید در آزمون صبر و فروتنی زمانی که او نشسته پشت الکس اسمیت برای یک سال قبل از انفجار بر روی صحنه به عنوان یک 23 ساله MVP لیگ در فصل گذشته.

“پاتریک ندارد پول برای پرداخت الکس به اندازه کافی برای آنچه که او انجام داد برای او که برای اولین بار در سال” رید گفت. “اما پاتریک نیز آن را به کار گرفته به راه راست.”

دو سال بعد و در اینجا ما هستند. اگر اشراف برنده پاتریک خواهد بود جوانترین برنده کارفرمایی, ضرب و شتم کردن تام بردی بود که 46 روز بزرگتر زمانی که او برای اولین بار برنده حلقه.

“من فکر می کنم من به پایان رسید تا در محل مناسب” پاتریک گفت. “تیم در حال حاضر یک تیم برنده. من قادر به در آمده و فقط من هستم.”

و چه کسی است ؟ اجازه پدر و توضیح دهد.

“به یاد ماندنی ترین خاطره پاتریک برای من زمانی بود که من مربیگری او در تاریخ و زمان کمی در لیگ جهانی سریال” پت گفت. “ما به تیلور, Mich., و ما در حال بازی چین تایپه برای همه چیز.

“پاتریک آمد تا در پنجمین دور با بازی در خط و یک پایه برای ما به جلو بروید. متاسفانه ما از دست داده و بازی در گذشته دور. اما این آمار به من نشان داد او چه با شما تماس کلاچ ژن است. سمت راست وجود دارد, من می دانستم که او می خواهم به انجام برخی از چیزهای خوب در هر کجا که او رفت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید