شیکاگو قتل و تیراندازی به شدت افزایش می یابد در سال 2020

قتل و تیراندازی باید رسید در شیکاگو در طول هفت ماه از سال است.

از Jan. 1 از طریق پایان ماه ژوئیه وجود دارد 440 قتل در شیکاگو و 2,240 مردم شات از جمله بسیاری از کسانی که کشته شدند با توجه به آمار منتشر شده روز شنبه توسط اداره پلیس.

وجود دارد 290 قتل و 1,480 تیراندازی از جمله افرادی که کشته شدند در هفت ماه اول سال گذشته است.

جولای بود به خصوص خشونت به عنوان شهرستان ثبت شده 105 قتل و 584 دهیم. در میان آنها یک کودک 9 ساله پسر که کشته شد جمعه وقتی کسی باز آتش در جهت تعدادی از مردم از جمله او و دوستان خود را با توجه به پلیس.

وجود دارد 308 تیراندازی و 44 قتل در ماه جولای سال 2019.

با وجود افزایش در جرم و جنایت خشونت آمیز به طور کلی جرم و جنایت که شامل جرایم خشونت آمیز منازل به قصد سرقت و دزدی پایین بود 9 ٪ در مقایسه با همان آخرین دوره سال است. کاهش رانده شد 26 درصد کاهش دزدی و 19 درصد کاهش تجاوزات جنسی, پلیس گفت:.

اداره پلیس در حال حرکت است و بیشتر افسران به مناطق مختلف شده است و “تمرکز بر ایجاد تیم های است که می تواند آدرس جرم و جنایت خشونت آمیز در درون ما آسیب پذیر محله” سرپرست پلیس David O. قهوه ای در انتشار اخبار گفت.

جرم و جنایت خشونت آمیز افزایش یافته است و در بسیاری از شهرهای ایالات متحده در این سال است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی اعلام کرد او ارسال ماموران فدرال به برخی از آنها از جمله شیکاگو برای کمک به مقامات محلی مبارزه با چنین جرم و جنایت به عنوان بخشی از یک عملیات آغاز شده است که سال گذشته است.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot تحت فشار قرار دادند در نامه ای به کاخ سفید, نوشتن: “ما نیاز شما به عنوان رئیس جمهور به نقش رهبری در تصویب معنی دار و عقل سلیم قانون اسلحه است که شما تا کنون حاضر به انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account1xbetDpf Arıza ÇözümüMobil Ödeme bozdurma