دوور دل., مارس 18 سال 2020 /PRNewswire/ — Chesapeake آب و برق شرکت (NYSE: CPK) امروز اعلام کرد که بث کوپرمعاون اجرایی رئیس جمهور رئیس امور مالی و معاون شرکت کار و تام Mahnمعاون رئیس جمهور و خزانه دار خواهد بود و شرکت در کنفرانس های مجازی اسپانسر شده از طرف Siebert ویلیامز Shank & Co. که در حال وقوع است در مارس 18ام و 19ام. خانم کوپر و آقای Mahn خواهد شد ارائه شده در مارس 18th به سرمایه گذاران علاقه مند با حدود 15 دیگر شرکت ابزار میله میله به حال بیش از دو روز.

Chesapeake ارائه به صورت کنفرانس در دسترس است در وب سایت این شرکت در www.chpk.com در “سرمایه گذاران” بخش زیر برگه “رویدادها و سخنرانی” و روابط سرمایه گذار برنامه.

در مورد Chesapeake آب و برق, شرکت
Chesapeake آب و برق شرکت متنوع انرژی شرکت های درگیر در توزیع گاز طبیعی و انتقال; تولید برق و توزیع; پروپان گاز توزیع و کسب و کارهای دیگر. اطلاعات در مورد Chesapeake شرکت آب و برق و Chesapeake خانواده کسب و کار در دسترس است www.chpk.com از طریق شرکت روابط سرمایه گذار برنامه و در گزارش سالانه Microsite در cpkannualreport.com.

لطفا توجه داشته باشید که Chesapeake آب و برق شرکت با وابسته نیست و چساپیک انرژی نفت و گاز اکتشاف شرکت که مقر آن در شهر اوکلاهما.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

Beth Cooper
معاون اجرایی رئیس جمهور, رئیس امور مالی و دستیار منشی شرکت
302.734.6799
[email protected]

یا

تام Mahn
معاون رئیس جمهور و خزانه دار
302.734.6799
[email protected]

منبع Chesapeake آب و برق, شرکت

لینک های مرتبط

http://www.chpk.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de