آشپز Tregaye فریزر سهام, هوای آزاد, غذا Musts با راهنمایی در تلویزیون وبلاگ

آتلانتا, ژوئیه 15 سال 2020 /PRNewswire/ — تلویزیون شخصیت آشپز Tregaye فریزر بهترین و شناخته شده برای آوردن سرگرم کننده و خلاقیت به مواد غذایی است. به عنوان کشور می پردازد اجتماعی فاصله فقط در زمان برای ملی پیک نیک ماه, آشپز, فریزر سهام برخی به موقع طعم است که picnicking ویژه تابستان فعالیت است.

پیک نیک باید-دارا


ادامه مطلب

زغال اخته یک پیک نیک تابستان باید داشته باشند. نه تنها جولای ملی پیک نیک در ماه, اما آن را نیز ملی زغال اخته ماه. طراوت مغذی و مناسب زغال اخته منبع خوبی از فیبر و ویتامین C و آسان و خوش طعم اسنک را به همراه خود به تمام تابستان گردش. مطمئن شوید که شامل برخی از دستور العمل های خوشمزه مانند: زغال اخته و هندوانه ترشی سالاد با پنیر فتا یک افسانه جعبه بنتوو یا زغال اخته چرخش کیک پنیر کیک های شکلاتی در سبد پیک نیک. زغال اخته خورده می شود توسط تعداد انگشت شماری و یا سعی کنید با قرار دادن زغال اخته منجمد به نوشیدنی. زغال اخته روزمره مناسب میان وعده و علاوه بر این به هر نیک و آنها گواهی به عنوان قلب سالم از طریق انجمن قلب آمریکا قلبی-بررسی مواد غذایی برنامه های صدور گواهینامه. بازدید BlueberryCouncil.org برای اطلاعات بیشتر در مورد فواید زغال اخته, ی دستور غذاها و بیشتر.
 
پیشنهادات خود را برای یک بازی سرگرم کننده نوشیدنی

Stellabrate تابستان با امریکا مورد علاقه نیمه شیرین و نیمه درخشان شراب ایتالیایی استلا رزا! می آید در 25 طبیعی طعم میوه مانند زغال اخته جدید هندوانه و عسل طلایی هلو. نیز وجود دارد استلا رزا رویال – کلاسیک روسو عطر و طعم در حال حاضر با 8 درصد الکل و آهنگ جدید-خدمت, آماده-به-نوشیدنی استلا رزا قوطی در پنج طعم. اتمام “Stellabrate CANvenience” در فروشگاه های محلی و یا در stellarosa.com. خدمت سرد استلا رزا علاوه بر مناسب برای هر یک پیک نیک.
 
زمان-صرفه جویی در مورد علاقه برای یک پیک نیک

KFC همیشه همه برای تحت پوشش خوشمزه پیک نیک. در حال حاضر KFC است معرفی سری جدید دستور غذا سیب زمینی سرخ کرده. آنها با چاشنی منحصر به فرد ترکیبی از بسیاری از گیاهان و ادویه جات ترشی جات هستند که مکمل به خود را در جهان مشهور مرغ سرخ شده. با هم آنها راحت و خوشمزه جفت برای هر یک پیک نیک! صرفه جویی در وقت با یک KFC سطل غذا مانند 20 دلار بالا را پر کنید. فقط با متوقف کردن یک درایو از طریق و یا سفارش آنلاین در KFC.com برای آسان و راحت پیک نیک غذا گزینه است.

آسان پیک نیک دستور العمل های به اشتراک گذاری

پنیر همیشه یک برنده در هر پیک نیک, اما نه فقط هر پنیر! شروع شده توسط به دنبال اثبات شده برنده با افتخار ویسکانسین پنیر نشان در بسته بندی در سراسر کشور. ویسکانسین برنده جوایز بیشتر برای پنیر از هر کشور دیگر منطقه یا کشور است. ایجاد یک پنیر هیئت مدیره با میوه های تازه و سبزیجات و هر جفت مورد علاقه همکاران. برای پیک نیک, موفقیت, بسته مانند سالاد مرغ کبابی خوشمزه و ترش, پنیر, سالاد با سس سرکه بریزید. این Sartori بوته BellaVitano پنیر در این دستور غذا خوشمزه است. Pro-tip برنده جایزه پنیر افزایش هر پیک نیک تجربه. برای اطلاعات بیشتر www.WisconsinCheese.com.

تماس با ما: [email protected]

تصاویر مرتبط

national-picnic-month.jpg
ملی پیک نیک ماه
آشپز Tregaye فریزر به اشتراک گذاری راهنمایی های او برای پیک نیک ایده آل.

لینک های مرتبط

تصویری

پست وبلاگ

منبع راهنمایی در تلویزیون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im