آشپز ربکا Lang در جشن بچه راهنمایی در تلویزیون

آتلانتا, مارس 10 سال 2020 /PRNewswire/ — آشپز ربکا می دهد راهنمایی برای تجلیل از مادر در طول این زمان به چالش کشیدن.


ادامه مطلب

غذای مورد علاقه
بهترین دستور غذاها مانند گوشت و پنیر گودا بدون خمیر Quiche, استفاده, با کیفیت بالا , Wisconsin پنیر. ویسکانسین است که دولت از پنیر. ویسکانسین برنده جوایز بیشتر برای پنیر از هر کشور دیگر منطقه یا کشور و مادر سزاوار بهترین! برخی از مورد علاقه های شما از ویسکانسین هستند رالی سنگ قرمز و Edelweiss پنیر سوئیسی. به دنبال افتخار ویسکانسین پنیر نشان در بسته بندی در سراسر کشور. بسیاری ممکن است قادر به با مادران خود در این سال پس از مادر را احساس ویژه و سفارش تخصص پنیر از WisconsinCheese.com.

کلید به یک وعده غذایی بزرگ
شروع با کیفیت مواد تشکیل دهنده را انتخاب کنید Fairtrade گواهی محصولات مانند قهوه و چای و شکلات, وانیل و گرانولی را کنار بگذارید مادر را معنی دار صبحانه در رختخواب. خرید محصولات با برچسب Fairtrade امریکا لوگو یک راه آسان برای ایجاد تفاوت در زندگی مردم است که رشد مواد غذایی ما را قادر می سازد آنها را برای به دست آوردن یک دستمزد زندگی می کنند به حمایت از خانواده های آنها و همچنین کمک به حفاظت از محیط زیست ما. مادر می تواند لذت بردن از یک صبحانه خوشمزه و احساس خوب دانستن خانواده نشان داده است برای حمایت از کشاورزان در مقیاس کوچک در کشورهای در حال توسعه. بازدید Fairtrade امریکا در Instagram @FairtradeMarkUS از طریق روز مادر را به نفع خود مادر یک مجموعه از Fairtrade خبره کالا از لیلی شیرینی looma پنهان کردن او, صفحه اصلی, طبیعت, مسیر عشق, بحران اخلاقی, لوبیا, Nielssen-مسی و آلی هند است.

ایجاد MEANINGFUL MOMENTS
ایجاد meaningful moments با سحر و جادو از یک فنجان قهوه دم کرده یک Keurig® قهوه ساز این روز مادر. هدیه مامان با لباس براق و جمع و جور K-مینی® یا K-باریک™ آبجو فراهم کردن سهولت برای تولید آب میوه با کیفیت فنجان قهوه در حالی که به مادر بیشتر از یک دلیل برای نشستن و استراحت و لذت بردن از روز خود را. هر دو قهوه ارائه صرفه جویی در فضا راه حل و به راحتی از یک خدمت آبجو دادن کامل جام حذفی در روز صبح و فراتر از آن. K-مینی® ابجو زیر 80 دلارو K-باریک™ آبجو تحت $110, www.keurig.com

یک وعده غذایی آسان
برای تقریبا 70 سال KFC شده است آوردن خانواده ها با هم برای روز مادر با یک سطل مرغ سرخ شده. KFC راه اندازی کرده است یک مجازی روز مادر تجربه در مسنجر از Facebook بنابراین خانواده ها می توانند جشن عملا از آنجا که بسیاری نمی توانند با هم در فرد است. این بازی ساده و در یک مرحله تجربه اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد یک شخصی, دعوت, مختصات یک وعده غذایی و دریافت یادآوری سرگرم کننده برای ارتباط با مادر از طریق مسنجر چت تصویری روز مادر. این یک راه عالی برای ایجاد این ارتباط مجازی بیشتر از متوسط چت با مادر. از آنجا اجازه سرهنگ طبخ! برای یک مدت زمان محدود KFC ارائه تحویل رایگان در سفارشات بیش از $20 از طریق Grubhub یا kfc.com. ارسال مامان کلاسیک KFC $20 را پر کنید تا برای لذت بردن از در طول یک مجازی تاریخ ارسال مواد غذایی خود را برای امروز و فردا با 30 دلار بالا را پر کنید. بزرگ به همراه دارد و می خواهد با قابلمه و ماهی تابه به تمیز کردن!

[email protected]

تصاویر مرتبط

آشپز-ربکا-زبان-در-mothers-day.png
آشپز ربکا Lang در روز مادر ایده های
جشن روز مادر در طول این زمان به چالش کشیدن.

لینک های مرتبط

سایت

منبع راهنمایی در تلویزیون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de