سان فرانسیسکو, مارس 25 سال 2020 /PRNewswire/ — به عنوان آمریکایی ها حل و فصل را به یک دولت از مستند تقاضا برای مواد غذایی محبوب و تمیز کردن وسایل در ادامه به سنگین تر بودن از عرضه در دسترس است. پس از 2016, یوزپلنگ, یک پلت فرم تجارت الکترونیک برای رستوران ها و کسب و کارهای کوچک تحویل عمده فروشی مواد غذایی و لوازم به رستوران ها با استفاده از ناوگان خود را از 100 کامیون یخچال. این سان فرانسیسکو-بر اساس راه اندازی شده است در حال حاضر pivoting آن مدل کسب و کار برای حمایت از مصرف کنندگان و باز کردن آن فروشی خدمات و امکانات به منطقه خلیج جوامع دسترسی به منابع مورد نیاز.

“من شروع به یوزپلنگ به عنوان یک راه برای توانمند سازی صاحبان کسب و کار کوچک به رشد با منابع و ارائه منابع خود را با آسان به استفاده از نرم افزار قیمت گذاری شفاف و تحویل فوری سرویس. زمانی که ما شاهد آنچه اتفاق می افتد به مشتریان وفادار ما در طول این بحران و به مشتریان خود مصرف کننده — ما می دانستیم که ما تا به حال برای انجام کاری به کمک” گفت: Na’ama موران از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت در Cheetah.

یوزپلنگ برای مردم
در پاسخ یوزپلنگ تبدیل کامیون به همراه میکرو-تحقق مراکز به موجب آن مصرف کنندگان می توانید محل سفارش خود را از طریق نرم افزار تلفن همراه و آن را انتخاب کنید تا بعد از یک یوزپلنگ کامیون پارک شده در یکی از چندین تعیین شده تماس بگیرید محل در سراسر منطقه خلیج است.

این شرکت شده است از تست, خدمات, یوزپلنگ برای مردم با یک نمونه از مصرف کنندگان بازنشستگی و خانه و امکانات زندگی کمک حیوانات, پناهگاه و پناهگاه بی خانمان در سان فرانسیسکو منطقه در هفته گذشته. این برنامه رعایت شده است با موفقیت فوق العاده ای و قدردانی. در آن هفته اول یوزپلنگ فرآوری شده بیش از $72,000 در مصرف کننده فروش بیش از 450 مشتریان جدید; بیش از 12 درصد از مشتریان جدید در حال حاضر قرار داده شده یک دوم است.

با توجه به موفقیت این برنامه یوزپلنگ امیدوار به استخدام بیشتر کارکنان انبار و تحویل به مردم است. برای یک لیست فعلی از پوزیشن های باز, بازدید https://www.gocheetah.com/careers.

شروع
برای سفارش از طریق یوزپلنگ را مستقیم به مصرف کننده و سرویس و بازدید https://www.gocheetah.com/people و دانلود یوزپلنگ برنامه برای آی فون یا آندروید.

یوزپلنگ حمل همه چیز را از نانوایی موارد به نوشیدنی, تمیز کردن محصولات لبنی و گوشت و مرغ و غذاهای دریایی تازه تولید چاشنی تنقلات و کاغذ منابع. موجودی در دسترس است به روز شده در برنامه در زمان واقعی به عنوان سفارشات در حال انجام.

عوامل خدمات مشتریان در دسترس هستند برای کمک به زمانی که مصرف کنندگان با قرار دادن سفارشات خود را که در دسترس هستند برای روز بعد وانت. پس از سفارش تکمیل هر مشتری داده خواهد شد و یک شماره سفارش و می توانید انتخاب کنید از سه ساعت پنجره به صورت امن و بدون تماس وانت از تعیین موقعیت وانت.

#Cheetah4You کمپین پشتیبانی از رستوران های مستقل
یوزپلنگ همچنان به خدمت و حمایت از آن رستوران به مشتریان با مقررات مورد نیاز برای انجام و تحویل سفارشات و منابع است که می تواند کمک به آنها را از طریق این زمان دشوار است. یوزپلنگ لغو کرده است هزینه اشتراک برای همه آن رستوران به مشتریان خود برای کمک به جبران کاهش درآمد برای مدت طولانی به عنوان رستوران ها مجاز به ارائه ناهار خوردن در خدمات. در حالی که برخی از رستوران ها را دشوار ساخته تصمیم به بستن درهای خود را به شما در پیدا کردن راه های مبتکرانه برای شناور ماندن و کمک به جوامع خود با فروش بیش از حد منابع یا به سادگی برگزاری امیدوارم که این بیماری همه گیر به سرعت مي گذرد و اجازه می دهد آنها را به دوباره باز کردن.

علاوه بر این شرکت راه اندازی آن #Cheetah4You مجموعه مستند شامل مستقل صاحبان رستوران که در حال مبارزه برای زنده ماندن. یوزپلنگ مدیر عامل شرکت Na’ama مورن همراه با یوزپلنگ مشتری و صاحب اوپا! یونانی Taverna, Kostas Lazanasشده اند تولید کوتاه گواهی نامه ویدئوها در تلاش برای به خدمت صنعت صدای تشویق کسانی که به سفارش بایگانی اطلاعات ثبت دادخواست و حمایت خود را از کسب و کارهای محلی در حالی که رستوران خاموش شدن در اثر است. فیلم های جدید خواهد شد به طور منظم منتشر شده های داستان های شخصی از صاحبان کسب و کار کوچک در سراسر امریکا است.

در مورد یوزپلنگ
یوزپلنگ یک پلت فرم تجارت الکترونیک طراحی شده برای رستوران ها مستقل به منظور عمده فروشی مواد غذایی و لوازم برای روز بعد تحویل. با توجه به تقاضای مصرف کننده برای مواد غذایی و لوازم طول COVID-19 بحران و تاسف بسته شدن بسیاری از رستوران ها, یوزپلنگ باز کرده است تا خود فروشی خدمات و امکانات به جوامع محلی دسترسی به منابع مورد نیاز. یوزپلنگ تبدیل شده آن کامیون های یخچال به همراه تحقق مراکز به موجب آن مصرف کنندگان می توانید محل سفارش خود را از طریق Cheetah mobile app و آن را انتخاب کنید تا از کامیون خواهد بود که پارک شده در چندین تعیین شده تماس بگیرید مکان در منطقه خلیج است.

تاسیس در سال 2015 توسط Na’ama موران, Christopher Elliott, Alon Har-تل و وینسنت Matranga, این شرکت از نظر مالی حمایت گرفتگی Floodgate, Hanaco و ICONIQ سرمایه با دفتر مرکزی آن در سان فرانسیسکو و دفاتر در اسرائیل. برای اطلاعات بیشتر www.gocheetah.com و follow us on Instagram و در توییتر @gocheetah.

رسانه های تماس:
بازیگران نفوذ برای یوزپلنگ فن آوری: [email protected]
کیت مطبوعاتی: http://ow.ly/Xp3b50yVkkV

تصاویر مرتبط

یوزپلنگ-آرم.png
آرم یوزپلنگ

cheetah-now-offers-drive-thru.jpg
یوزپلنگ در حال حاضر ارائه می دهد درایو از طریق, تماس, مواد غذایی, وانت

آشپز-julian-rodarte-co-owner-از.png
آشپز جولیان Rodarte, Co-صاحب Beto و پسر در , Dallas, TX

لینک های مرتبط

یوزپلنگ برای مردم

#Cheetah4You مجموعه مستند

منبع یوزپلنگ Technologies, Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de