چک-کلاه Ltd. اعلام $3.0 میلیون ثبت نام مستقیم ارائه

ISFIYA, اسرائیل, آوریل 8 سال 2020 /PRNewswire/ — بررسی-کلاه Ltd. (“شرکت” یا “کلاه”) (NASDAQ: CHEK), (NASDAQ: CHEKZ) یک مرحله بالینی, تشخیص پزشکی, شرکت پیشبرد توسعه C-Scan®, اولین و تنها آماده سازی-رایگان تست غربالگری برای تشخیص پولیپ قبل از آنها تبدیل به سرطان کولورکتال امروز اعلام کرده است که وارد قطعی توافق با چندین نهادی و سرمایه گذاران معتبر برای خرید و فروش 5,000,000 از این شرکت سهام عادی در یک خرید با قیمت $0.60 هر سهم در ثبت نام مستقیم ارائه شده است. چک-کلاه نیز موافقت کرده است به موضوع به سرمایه گذاران ثبت نشده حکم به خرید تا به کل از 5,000,000 سهام عادی. ارائه شده است انتظار می رود به در یا در مورد مارس 13 سال 2020منوط به رضایت مرسوم بسته به شرایط.

H. C. Wainwright & Co. اقدام به قرار دادن منحصر به فرد عامل برای ارائه.

این حکم را یک دوره پنج و نیم سال بود تمرین بلافاصله و ورزش قیمت از $0.80 هر عادی به اشتراک بگذارید.

ناخالص درآمد حاصل از بررسی کلاه از این ارائه به شمار می رود 3.0 میلیون دلارقبل از کسر قرار دادن عامل هزینه و دیگر هزینه های ارائه. این شرکت در نظر دارد به استفاده از خالص درآمد حاصل از ارائه به پیشبرد جریان توسعه بالینی از C-Scan® از جمله آماده سازی برای شرکت ایالات متحده محوری مطالعه و به طور کلی اهداف شرکت.

این سهام عادی (و نه حکم و یا سهام عادی اساسی حکم) ارائه می شوند توسط چک-درپوش به موجب “قفسه” بیانیه ثبت نام در فرم F-3 (فایل شماره 333 – 225789) قبلا زمینه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (از “SEC”) در تاریخ 21 ژوئن 2018 اعلام کرد و موثر توسط SEC در 16 جولای 2018. ارائه سهام عادی ساخته خواهد شد تنها با استفاده از یک دفترچه از جمله یک دفترچه مکمل تشکیل یک بخشی از موثر بیانیه ثبت نام. نهایی دفترچه مکمل و همراه با دفترچه مربوط به سهام عادی ارائه خواهد شد با ثبت SEC. نسخه الکترونیکی از نهایی دفترچه مکمل و همراه با دفترچه و ممکن است به دست آمده زمانی که در دسترس در وب سایت SEC در http://www.sec.gov و یا با تماس با H. C. Wainwright & Co., LLC در 430 Park Avenue, 3rd Floor, New York, NY 10022 با تلفن در (646) 975-6996 یا ایمیل در [email protected].

این حکم توضیح داده شده در بالا ارائه شد در قرار دادن خصوصی در بخش 4(a)(2) از قانون اوراق بهادار سال 1933 به عنوان اصلاح (“عمل”) و مقررات D اعلام شده در زیر ان و همراه با سهام عادی اساسی حکم شده است ثبت شده تحت قانون یا دولت قابل اجرا قوانین اوراق بهادار. بر این اساس حکم و اساسی سهام عادی ممکن است ارائه شده و یا فروخته شده در ایالات متحده به جز به موجب موثر بیانیه ثبت نام یا قابل اجرا معافیت از ثبت نام مورد نیاز از قانون و از جمله دولت قابل اجرا قوانین اوراق بهادار.

این آزادی مطبوعات نباید تشکیل یک پیشنهاد به فروش و یا درخواست پیشنهاد برای خرید هر یک از اوراق بهادار شرح داده شده در اینجا و نه باید وجود داشته باشد هر گونه فروش این اوراق بهادار را در هر دولت و یا صلاحیت این دادگاه ها که در آن چنین ارائه درخواست یا فروش غیر قانونی خواهد بود قبل از ثبت نام و یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار از هر گونه دولت و یا حوزه قضایی است.

در مورد چک-کلاه

چک-درپوش مرحله بالینی, تشخیص پزشکی, شرکت با هدف به دوباره تعریف سرطان کولورکتال (CRC) پیشگیری از طریق معرفی C-Scan®, اولین و تنها بیمار پسند آماده سازی-رایگان تست غربالگری برای تشخیص پولیپ قبل از آنها تبدیل به سرطان کولورکتال. شرکت مخل کپسول مبتنی بر تکنولوژی غربالگری با هدف به میزان قابل توجهی افزایش غربالگری پایبندی در سراسر جهان و فعال کردن میلیون ها نفر از مردم برای سالم ماندن. C-Scan با استفاده از فوق العاده دوز پایین اشعه ایکس کپسول یکپارچه موقعیت یابی, کنترل و سیستم ضبط و همچنین نرم افزار اختصاصی برای تولید یک نقشه 3D از پوشش داخلی روده بزرگ است. C-Scan است غیر تهاجمی و بدون نیاز به آماده سازی و یا آرام بخشی و اجازه دادن به بیماران برای ادامه زندگی روزمره خود را بدون وقفه به عنوان کپسول رو از طریق دستگاه گوارش طبیعی تحرک.

حقوقی در مورد اظهارات به جلو نگاه

این آزادی مطبوعات شامل “اظهارات به جلو نگاه.” کلمات مانند “مه” “باید” “می” “را” “پیش بینی,” “بالقوه” “ادامه” “انتظار” “پیش بینی,” “آینده” “در نظر دارد,” “طرح” “معتقد” “برآورد” و عبارات مشابه و همچنین اظهارات در آینده زمان اغلب نشان اظهارات به جلو نگاه. رو به جلو به دنبال اظهارات در آزادی مطبوعات شامل, اما نه محدود به, اظهارات, با توجه به اتمام ثبت نام مستقیم ارائه رضایت مرسوم بسته شدن شرایط مربوط به ثبت نام مستقیم ارائه شده و در نظر گرفته شده استفاده از خالص درآمد حاصل از ثبت نام مستقیم ارائه شده است. به دنبال اظهارات نباید خوانده شود به عنوان تضمین آینده عملکرد و یا نتایج و ممکن است دقیق نشانه ای از زمانی که چنین عملکرد و یا نتایج به دست خواهد آمد. به دنبال اظهارات مبتنی بر اطلاعات است که این شرکت تا زمانی که این اظهارات ساخته شده و یا مدیریت خوب و ایمان و اعتقاد به آن زمان با توجه به رویدادهای آینده و در معرض خطرات تغییرات در شرایط بازار و عدم قطعیت است که می تواند عملکرد واقعی و یا نتایج به اختلاف مادی از آن بیان شده یا پیشنهاد شده توسط این اظهارات به جلو نگاه. برای بحث در مورد این و دیگر خطرات است که می تواند چنین تفاوت و که ممکن است بر تحقق به دنبال اظهارات, لطفا مراجعه کنید به “به دنبال اظهارات” و “عوامل خطر” در این شرکت در گزارش سالانه در فرم 20-F برای سال منتهی به 31 دسامبر 2019 و دیگر براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC). سرمایه گذاران و امنیت دارندگان می خواست به خواندن این اسناد رایگان در ثانیه وب سایت در http://www.sec.gov. این شرکت هیچگونه تعهدی برای عموم به روز رسانی و یا تجدید نظر در آن به دنبال اظهارات به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا در غیر این صورت مگر در مواردی که توسط قانون مورد نیاز.

سرمایه گذار تماس

جرمی Feffer
LifeSci Advisors, LLC
212.915.2568
[email protected]

Meirav Gomeh-Bauer
LifeSci Advisors, LLC
+972(0)-54-476-4979
[email protected]

تماس با رسانه ها

آلیسون چن
LifeSci روابط عمومی
+1-646-876-4932
[email protected]

Meirav Gomeh-بائر (اسرائیل)
LifeSci Advisors, LLC
+972(0)-54-476-4979
[email protected]

منبع چک-کلاه Ltd.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de