یک اتوبوس منشور منحرف در باران-slicked کالیفرنیای جنوبی بزرگراه و نورد پایین خاکریزی شنبه کشته شدن سه نفر و مجروح شدن 18 نفر دیگر, مقامات گفت.

مسافران چندین پرتاب شد از اتوبوس و یکی از مردگان به دام افتاده بود تحت وسیله نقلیه پس از آن فرود بر روی سقف آن در مدت کوتاهی پس از ساعت 10 صبح آف بین ایالتی 15 در پلا مسا unincorporated جامعه حدود 45 مایلی شمال سن دیگو, North County Fire Protection District سخنگوی جان چوی گفت.

“وجود دارد هیچ کمربند صندلی این اتوبوس” چوی گفت. یکی دیگر از کسی که مرده بود به دام افتاده در داخل اتوبوس او اضافه شده است.

زخمی شدند به سه بيمارستان با تغییر صدمات چوی گفت.

یک California Highway Patrol افسر گفت: San Diego Union-Tribune thatone از بیماران در وضعیت بحرانی و سه نفر دیگر دچار صدمات بزرگ.

راننده اتوبوس دچار صدمات جزئی و باقی مانده در صحنه است. او ظاهرا منحرف و کنترل از دست رفته اتوبوس, افسر, Mark Robin گفت.

سکس در اتوبوس, اتوبوس رفتن از لس آنجلس به سان Ysidro, the San Diego محله درست در شمال مرز ایالات متحده و مکزیک افسر گفت. مسافران شامل بزرگسالان و کودکان است.

مقامات منتشر نشده نام صاحب اتوبوس.

نجات خدمه نگران بودند که اتوبوس اسلاید ممکن دورتر پایین خاکریزی و تا به حال به ایمن سازی خودرو قبل از استفاده از طناب به جلو قربانیان به کنار جاده چوی گفت. خدمه برنامه ریزی به جلو اتوبوس از خاکریزی و بازیابی بدن دوخته تحت آن, او گفت:.

این تصادف باعث عازم جنوب ترافیک در من-15 عمده مسیر اتصال سن دیگو به مناطق داخلی جنوب کالیفرنیا را به بالا و به صورت مایل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im