چارلز Ares سابق دانشگاه آریزونا کالج قانون دین می میرد 93

Charles E. Ares برجسته آریزونا وکیل و استاد حقوق که در خدمت به عنوان رئیس دانشگاه آریزونا کالج قانون از 1966-73 درگذشت در آوریل 29, دانشگاه تایید کرد.

او 93 سال است. او برگزار شد عناوین Byron J. McCormick استاد بازنشسته و مشاور ویژه به کالج در زمان مرگ او.

Ares یک نیروی فکری با توجه به همکاران پیوست آریزونا دانشکده دانشکده حقوق به عنوان دین و استاد حقوق در سال 1966 پس از پنج سال تدریس در دانشگاه نیویورک با توجه به زندگینامه خود را در UA دانشکده حقوق وب سایت.

به عنوان دین او مدرن کالج قانون ساخت آن در سراسر کشور مشهور نهاد که استخدام استعداد در سراسر جنس نژادها و اقوام است. Ares شناخته شده بود به عنوان یک رهبر است که شخصا در ارتباط با دانش آموزان خود را و که در سمت چپ ماندگار را در آریزونا قانونی جامعه است.

“کلمه دگرگون واقعا امر به چاک Ares گفت:” مارک میلر رئیس دانشگاه آریزونا قانون ، “او بسیار به حضور در جامعه ما و معشوق.”

از توسان و بازگشت دوباره

Ares سپتامبر متولد شد. 11 سال 1926 در توسان. او پسر یک کشاورز پنبه و جوانترین از شش خواهر و برادر. در سال 1944 او ثبت نام در نیروی دریایی ایالات متحده در سن 17. وی در اقیانوس آرام در طول جنگ جهانی دوم و قبل از بازگشت به توسان در سال 1946 و ثبت نام در UA به عنوان یک علوم سیاسی عمده است.

Ares در ادامه به حضور در دانشگاه آریزونا کالج قانون است. در دانشکده حقوق, ارث ملاقات Jean Carol والیس کسی که با او ازدواج کرده و در سال 1949. پس از فارغ التحصیلی ارث و خانواده اش به واشنگتن دی سی نقل مکان کرد جایی که او clerked برای ایالات متحده به دیوان عدالت William O. داگلاس برای یک سال.

داگلاس ممنوع کارمندان خود را از حضور در دهان استدلال باور آنها باید مشغول کار به جای.

در سال 1988 مصاحبه Ares گفت: James McNaulty که او پس از شکست حکومت برای تماشای ترگود مارشال استدلال می کنند در نقطه عطفی در ایالات متحده آمریکا دیوان عالی کشور مورد Brown v. هیئت مدیره آموزش و پرورشکه در آن قضات حکم به اتفاق آرا که تبعیض نژادی در مدارس دولتی خلاف قانون اساسی بود. مارشال بعدها اولین آمریکایی آفریقایی عدالت در دادگاه است.

پس از کارآموزی ارث و خانواده اش بازگشت به توسان که در آن او کار می کرد در شهرستان دفتر دادستان وارد عمل خصوصی با هری Ackerman و سپس بعد از آن با استوارت و موریس Udall.

در سال 1961 ارث در زمان تدریس در دانشگاه نیویورک قانون که در آن او درگیر شد در ورا موسسه منهتن وثیقه پروژه. این پروژه به دنبال ایجاد یک جایگزین برای وثیقه سیستم که disproportionally آسیب کم درآمد افراد است. Ares کار بود در کلام رهبری به تصویب وثیقه اصلاحات قانون از سال 1966.

در سال 1966 Ares بازگشت به توسان برای تبدیل شدن به رئیس دانشگاه آریزونا کالج قانون است.

تاثیر ماندگار

“چاک آمد و به دانشکده حقوق بود که آن را خیلی در گیر کرده, گذشته, گفت:” دیل Danneman یک دوست از ارث و همکار UA دانشکده حقوق آلوم. “او در استخدام بسیار جوان و اساتید ایجاد شده بیشتر پویا سیستم آموزشی که بر روی لبه برش از حقوقی آموزش و پرورش است.”

دیگران به یاد می آورد از راه ارث پیشرفته قانون مدرسه قد و قامت.

“او فوق العاده بود و انسان” D. با مته سوراخ کردن Udall یک شریک در Udall شرکت و UA دانشکده حقوق فارغ التحصیل شد. هیچ کس را بیشتر به قانون مدرسه یک بازیکن در سطح ملی نسبت به چاک.”

Ares دفاع و پشتیبانی استخدام زنان و اقلیت در هر دو فرآیند پذیرش و با کارفرمایان آینده.

“او نه تنها آموزش دانش آموزان به خوبی وکلای او به آنها آموخت چگونه به شکل قانون در اطراف آنها. آن را فوق العاده هیجان انگیز زمان” میلر گفت.

سابق بهداشت ، جان Kyl R-Ariz., که با حضور در دانشکده حقوق دو سال قبل به ارث تبدیل شدن به دین اضافه شده: “او بسیار چشمگیر فرد و به اعتقاد من اتفاق نظر وجود دارد که او در خدمت دانشگاه آریزونا قانون مدرسه بسیار خوبی است.”

در سال 1973 او به طور داوطلبانه پا به پایین به عنوان دین باقی ماند اما یک عضو هیات علمی تا سال 1992 زمانی که او Byron J. McCormick استاد بازنشسته و مشاور ویژه ،

استنلی فلدمن یکی از Ares اولین دانش آموزانی که بعد از خدمت در آریزونا دیوان عالی کشور به یاد معلم خود را به عنوان یک مرد از صداقت و صداقت مطلق که انتظار بهترین ها را از دانش آموزان خود را.

“او یک مرد بزرگ و غیر معمول ، او به دانش آموزان خود را فکر می کنم. هنگامی که او از شما خواسته یک سوال وجود نداشت “بله استاد” یا ” نه استاد گفت: فلدمن. “اگر شما سعی کردم که او را به شما به او بگویید چرا که پاسخ خود را.”

یکی دیگر از دانش آموز سابق و به تازگی بازنشسته آریزونا دیوان عدالت جان Pelander گفت: Ares شد و تا کنون بهترین استاد در دانشکده حقوق.

“او یک موجود شگفت انگیزی است ، دشوار است. او خواستار زیادی به دلیل این است که چگونه او انجام شده خود را به عنوان” Pelander گفت. “او می توانست در هر نقطه از کشور انجام هر کاری او می خواست به در حرفه قانونی است. در عین حال او آمد برای تبدیل شدن به دین و ماند.”

در علاوه بر این به همسرش ژان بازماندگان شامل چهار نفر از فرزندان خود و متعدد نوه. پسر رونالد درگذشت قبلا.

افراد ممکن است در ارسال پیام تسلیت به خانواده Ares c/o مگان o’leary, دانشگاه آریزونا, کالج, قانون 1201 E جاده سریع السیر بلوار توسان 85721-0176.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im