اتهامات: مینه سوتا مرکزی سارق دزد به شدت خسارت بکر کلاسیک تاندربرد

گرامی کلاسیک فورد تاندربرد است که یک بار در شرایط بکر است که در حال حاضر بالغ بر پس از یک مرد که گفته می شود به سرقت برده و آن را از مینه سوتا مرکزی ذخیره سازی ریخته.

Joseph A. Pawlowski, 38, از Kerkhoven, Minn., متهم شد در Kandiyohi دادگاه منطقه با جنایت و دزدی و سرقت و مربوط به شمارش در ارتباط با شکستن در نزدیکی لندن که به همراه داشت او در سال 1956 T-پرنده های سفید مروارید وار دو نفره با نعناع داخلی.

“این بسیار دشوار و شکل و گفت:” علامت گذاری ودل از ویلمار که پس از gem برای بیوه, پدر, که به زوال عقل و زندگی در یک خانه سالمندان است.

درب نمی خواهد نزدیک, قاب آسیب دیده است, رادیاتور باقی مانده بود استخوان خشک و تبدیل خوانده شده hardtop پوسته نمی خواهد ضربه محکم و ناگهانی به عقب در محل, او گفت:.

“او یک شماره در آن گفت:” ودل که ماشین های ذخیره شده در ویلمار. “آن را به حال خاک و چمن در همه جا بر روی آن. من نمی دانم اگر او سوار آن را در خندق است.”

ودل گفت که او مطمئن شوید که شرکت های بیمه خواهد شد در مجموع که او تخمین زده بود به ارزش 45000 $55,000 قبل از آن برای یک سیاه سوار.

اما حتی اگر بیمه می آید از طریق او گفت که نمی خواهد تحت پوشش پدرش دلبستگی عاطفی به ماشین با سوسو زننده کروم و شیک زاپاس پاغœانغœ تنه.

ودل را 83 ساله پدر رولاند خریداری T-پرنده حدود هشت سال پیش در یک ماشین کلاسیک نشان می دهد در دولت Fairgrounds.

“آن است که بسیاری از ارزش احساساتی به من و بابا” را علامت ودل گفت. “آن را مانند یک خانواده خود را به حال زمانی که او بچه بود [در حال رشد در شمال مینه سوتا]. وقتی که مامان من گذشت او می خواست به خرید یک.”

با توجه به اتهامات:

در اواخر مارس 18 کلانتر, شد, هشدار به یک فرد مشکوک در نزدیکی زیادی ریخته در لندن جدید منطقه است.

نمایندگان ملاقات با یک مرد در برگ ریزان چه کسی گفت تاندربرد به سرقت رفته بود. نمایندگان شاهد شکسته درب آن سارق کردم و به عنوان تازه ردپای در زمین است.

پلیس در نزدیکی بلگراد هشدار کلانتر, که آنها کشیده بیش از Pawlowski در تاندربرد. یک افسر در زمان یک عکس از تنها یکی از کفش خود که تصویر یک مسابقه به ردپای دیده بیرون ریختم.

همراه با سرقت T-پرنده Pawlowski نیز تا به حال با او یک “مقدار قابل توجهی از اموال” از ریختن متعلق به دو نفر دیگر.

کلانتر را نیز مقید به Pawlowski به دو اخیر منازل به قصد سرقت در کسب و کار جدید در لندن Township اما تا کنون فاش هیچ چیز بیشتر.

Pawlowski رزرو شده بود به زندان شنبه و باقی مانده برگزار شد در ازای $25,000 به قید وثیقه. دادگاه پرونده را فهرست یک وکیل برای او. او با توجه به عقب در دادگاه در تاریخ 1 آوریل.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>