یک مرد متهم با سرعت بالا hit-and-run تصادف که مجروح یک ادینا دانش آموز دبیرستانی به عنوان او سوار اتوبوس او را زده و نوجوان چون می خواستم به دیگران نشان می دهد که او تا به حال گیری از یک قاتل به گفته مقامات.

کارلتون D. Troutman, 26, از سنگ چخماق, Mich., باقی می ماند صالحی روز شنبه در خانه اش دولت و متهم در شهرستان Hennepin با حمله درجه دوم با یک سلاح خطرناک در ارتباط با این حادثه در صبح روز ژانویه ، 23 در فرانسه خیابان در تقاطع با هالیفاکس خیابان.

اتوبوس به حال خود دست و چراغ چشمک زن هنگامی که آن را متوقف و در مسیر خود را. Troutman, با دو مسافر شتافت بر روی شانه راست در بیش از 60 کیلومتر در ساعت زده و ادینا ارشد Kyla Avant به عنوان او و دیگران به انتظارنشسته بودند تا به هیئت مدیره با توجه به شکایت کیفری.

17-year-old گرفته شده بود به بیمارستان منتقل و منتشر شد با هیچ صدمات بزرگ.

یکی از مردان در ماشین پلیس گفت که او از خواب بیدار شد و دید Troutman رانندگی 60 مایل در ساعت به سمت متوقف شده است. با وجود مسافران فریاد او را به توقف Troutman “با سرعت بالا و با اشاره وسیله نقلیه در کودکان” شکایت بخوانید.

Troutman هدفمند دانشجویان مرد ادامه داد: برای گفتن پلیس “نشان می دهد که او تا به حال از این ظرفیت برای کشتن کسی” شکایت خود ادامه داد.

“”هر کسی می تواند آن را دریافت کنید: کودکان مادران, نوزادان,’ ” مرد به نقل از Troutman عنوان کرد و گفت.

دیگر مسافر به پلیس مشابه حساب و گفت Troutman “بود” خشم و رانندگی نامنظم” با توجه به شارژ سند است. او گفت: Troutman بود “coldblooded” زمانی که او منحرف به راست شتاب و ضربه زدن به نوجوان.

پلیس خودرو در منکیتو چند روز بعد از آن و Troutman متوقف شد توسط یک کلانتر معاون در روز شنبه در گرندلج, Mich., ظن رانندگی در حالی که مست. مینه سوتا ثبت شده است یک حکم برای بازگشت از یک ایتون زندان شهرستان سلول غربی لنسینگ.

Troutman منتشر شد از یک میشیگان زندان فقط دو ماه قبل از سقوط پس از خدمت 4½ سال برای تهاجم به خانه سرقت.

با توجه به شکایت:

Avant فرود بر روی خودرو هود و آمار زمین حدود 50 پا از جایی که او زده بود و Troutman نگهداری رانندگی.

پلیس واقع شده خودرو مالک و متوجه شدند که او در زمینه آنچه که تبدیل به یک گزارش نادرست با پلیس در مینیاپولیس این ادعا آن به سرقت رفته بود از 5000 بلوک از سارکوم Avenue, S., چند بلوک از جایی که تصادف رخ داده است.

اما قبل از ادینا پلیس می تواند قرار دادن ماشین, مینیاپولیس, پلیس آن را در ادینا — غافل بودند از اتصال آن به تصادف و به صاحب سوار شدن به آن نقطه بنابراین او می تواند آن را بازیابی.

پنج روز بعد از آن بود که بهبود در منکیتو و تا به حال آسیب سازگار با هدف قرار دادن دانش آموز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im