اندرو Chippindall و ده ها نفر از کارکنان کوه سایه رفت و آمد مکرر در پرادایس ولی معمولا ازدحام در بهار صبح برای 5 دقیقه جلسه به اجرا را از طریق روز خود را برنامه.

آنها بررسی VIP مهمان ضیافت برای روز تعدادی از انتظار گلف بازان.

Chippindall مدیر کل رفت و آمد مکرر در ماه فوریه گفت که سرعت جلسات نگه داشتن چیزهای عامل روان در “زمان رونق.”

سه ماهه اول هر سال زمانی است که خورشید به دنبال گردشگران از سراسر کشور گله به Scottsdale منطقه و استراحتگاه لوکس.

Chippindall در ماه فوریه به نام وسط فصل “نیروانا.”

اما یک ماه بعد همه چیز تغییر کرده با این بیماری همه گیر کوروناویروس و تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

بهار آموزش بازی لغو شد و سپس سایر ورزش حرفه ای فصل به فصل. آریزونا قبیله ای قمار یکی یکی توقیف این هفته است. رژیم صهیونیستی. mlb دستور shutdown از میله, ناهار خوردن در رستوران ها و مکانهای دیگر در پایان کسب و کار در روز جمعه.

کوه سایه رفت و آمد مکرر وب سایت در حال حاضر آن را نشان می دهد بسته شده است آن مرکز تناسب اندام. رفت و آمد مکرر اجاق ’61 رستوران است به طور موقت توقیف و دیگری در محل رستوران ارائه می دهد مواد غذایی تنها برای بایگانی اطلاعات و در اتاق ناهار خوری.

“ما امیدواریم که که ما واقعی مهمان نوازی و بی سر و صدا افت Camelback Mountain شما را با ارائه یک تسکین دهنده فرار و آرزو می کنم شما و خانواده شما همه بهترین” رفت و آمد مکرر وب سایت می خواند.

سفر و گردشگری screeched به توقف در سراسر شهرستان.

برای 28,000 افرادی که کار در اسکاتسدیل, صنعت گردشگری, توسعه ویرانگر است.

“این فقط یک صنعت است که بی نام و بیچهره” تجربه Scottsdale مدیر عامل راشل ساکو گفت. “این یک جامعه از افرادی که کار در صنعت خدمات در تمام سطوح مختلف است.”

هتل باقی می ماند شاقول

Scottsdale, منطقه, هتل ها و اقامتگاههای تفریحی را تجربه بالاترین نرخ اشغال در طول سه ماه اول سال در بخشی به دلیل آب و هوا و در بخشی به دلیل حوادث مانند بهار آموزش بیس بال ققنوس مسابقات گلف باز و Barrett-Jackson جمع حراج خودرو.

این شهر به طور متوسط 82 درصد اشغال در هتل خود را در طول سه ماهه اول در سال 2019. در روز قبل از روز ولنتاین یک هفته قبل از بهار آموزش شروع به کوه سایه’ اشغال شد و در 97 درصد.

Scottsdale, منطقه, هتل ها و استراحتگاه دیدم 23.3% کاهش اشغال در طول دو هفته اول ماه مارس با درآمد کل انداختن 26.6% با توجه به اطلاعات ارائه شده به تجربه اسکاتسدیل آریزونا.

اشغال برای Scottsdale-منطقه هتل ها در 54.8% پایین 40 درصد از سال گذشته با توجه به سازمان است.

Scottsdale هتل ها و استراحتگاه در حال مجبور به انتخاب دردناک مانند این که آیا برای باز بماند و یا به طور موقت نزدیک است. Great Wolf Lodge خود را بسته استراحتگاه در سراسر کشور از جمله یکی در نمک در رودخانه رزرو در نزدیکی اسکاتسدیل در مارس 15, با این امید بازگشایی مارس 2.

“هر کسب و کار است ساخت برخی از سخت ترین تصمیم گیری های آنها تا کنون ساخته شده” ساکو گفت. “هیچ یک از ما خواهد بود صدمه ندیده بود.

فعلی ضرر و زیان در صنعت گردشگری احساس می شود می تواند در دراز مدت, او گفت:.

شهر صنعت گردشگری متکی به مالیات بر درآمد

Scottsdale هتل ها و استراحتگاه نیز اتهام خود را به بالاترین نرخ اتاق در طول سه ماهه اول که منافع صاحبان خود را, اما همچنین این شهر است.

اسکاتسدیل آریزونا در حدود 50 ٪ از مجموع آن تخت-مجموعه های مالیاتی برای سال در چهار ماه اول سال به تنهایی با توجه به تجربه Scottsdale سخنگوی استفانی Pressler. با بیش از 9000 اتاق های هتل Scottsdale دو بار به عنوان بسیاری از اتاق های هتل به عنوان کل غرب دره.

Scottsdale بريدن در $23.7 میلیون در بستر مجموعه های مالیاتی در سال 2019. یک سوم از آن جمع آوری شد فقط در سه ماهه اول با توجه به تعداد شهر.

تخت مالیات بر فروش و مالیات بر درآمد از بازدید کنندگان حساب 26 درصد از این شهر در مجموع سالانه مالیات امتیاز مجموعه ساکو گفت. پول می رود به گردشگری مربوط به تحقیقات حوادث پروژه های سرمایه ای و توسعه, او گفت:.

به نگه دارید تا کوه سایه ها به طور معمول کارکنان حدود 250 کارگران در سطوح اوج در طول سه ماهه اول.

اما بسیاری از کسب و کار داشته اند به طور موقت اخراج کارکنان و کار با اسکلت خدمه ساکو گفت.

تاثیر امتداد فراتر از هتل ها.

“هر کسب و کار است که نیاز به در چگونه زنده ماندن آنها چگونه آنها حفاظت از کارکنان خود را و مطمئن شوید که کسب و کار خود می توانید آب و هوا این” ساکو گفت. “وجود دارد نه یکی که نبوده است نهفته در نظر برخی از مرتب کردن بر اساس تصمیم دشوار داشتن برای انجام با خود ساعت و نیروی انسانی.

‘زمان از این نمی تواند هیچ بدتر’

باب پژمان یک صاحب گالری در شهر گفت: منطقه توریستی تبدیل کرده به یک شهر ارواح در هفته گذشته.

با فروشگاه بسته شدن در طول فصل اوج کسب و کار به احتمال زیاد به از دست دادن صدها هزار نفر از دلار است.

“هیچ ترافیک وجود دارد و هیچ تقاضا” پژمان گفت. “زمان از این نمی تواند هیچ بدتر است.”

چارلز بروکس مدیر کل بطری, سرزرد, شهر نقطه داغ گفت: در ماه گذشته که این نوار به طور معمول می بیند دو و حتی سه برابر تعداد مشتریان در سه ماهه اول سال است.

سرگرمی شب گروه شرکت پشت بطری و دیگر محبوب کافه ها و کاباره ها در شهر اسکاتسدیل آریزونا اعلام کرد روز شنبه آن را به طور موقت نزدیک آن مکان به علت نگرانی از گسترش ویروس.

دورتر از شمال Taliesin غرب نیز توقیف به گردشگران است. بیش از 100 ، 000 بازدید کننده بازحمت حرکت کردن به تور زمستان, خانه های فرانک لوید رایت در هر سال.

حتی قبل از بسته شدن این Frank Lloyd Wright Foundation, که حفظ رایت Taliesin خواص در اسکاتسدیل آریزونا و ویسکانسین بود دیدن لغو و عقب مانده برای فروش تورهای خواص.

جف گودمن بنیاد گفت این سازمان باعث می شود همه از پول خود را برای سال در ماه فوریه و مارس و آوریل.

“وجود دارد یک فصلی برای ما جریان درآمد” گودمن گفت. “ما نیاز به پول ما در حال حاضر به آن را از طریق بقیه سال.”

اگر سالن بازگشایی مدتی در آوریل بنیاد هنوز هم می تواند مشکل باشد. اگر نه بدترین سناریو می تواند منجر به بسته شدن دائمی, او گفت:.

گودمن را باور نمی کند یک سناریو روز قیامت است که در فروشگاه به عنوان جهان بیش از حد قدردانی برای رایت ساختمان. اما در حال حاضر زمان برای تشویق کمک های مالی و عضویت به ویژه در میان مردم محلی است.

“من نمی خواهم این هنر به دست داده در زدن که درد و رنج” گودمن گفت. “هنر و فرهنگ سازمان در سراسر کشور و جهان هستند و احساس تاثیر عمیقی از این. این مهم است که ما نمی از دست دادن بینایی از آن است.”

آنچه که در این شهرستان انجام شده برای کمک به گردشگری?

Jason رز, روابط عمومی مشاور در اسکاتسدیل آریزونا گفت: این شهرستان نیاز به تشکیل یک اجلاس اضطراری با بالا گردشگری رهبران در مورد چه بخش دولتی و خصوصی می توانید انجام دهید برای کمک به کسب و کار برای زنده ماندن.

او گفت: این شهرستان شده بود تنبل در پاسخ آن و به نام رهبران شهر به تغییر مسیر درآمد مانند 1.2 میلیون دلار است که به تازگی وعده داده شده بود به آریزونا سوپر باول میزبان کمیته برای حمایت از رویدادهای اطراف کاسه فوق العاده که برگزار خواهد شد در آریزونا در سال 2023.

“NFL و SuperBowl به پول نیاز ندارد که محلی مدیران هتل ها و برنامه های گردشگری نیاز به زنده ماندن تا 2023” رز گفت.

“این یک زمان به صورت محافظه کار اند. این یک زمان می توانید انجام دهید-ism … ما در حال دیدن یک کمی از آن در واشنگتن و به آن نیاز دارد برای پیدا کردن راه خود را به اسکاتسدیل آریزونا در حال حاضر,” او اضافه شده است.

در روز پنج شنبه زمانی که Scottsdale شهردار جیم لین, اعلام وضعیت اضطراری او را متوقف کوتاه از سازندگان: کسب و کار است. که شد مسئله زمانی که فرماندار پا در به انجام این کار.

لین گفت: Scottsdale است “بسیاری از صنایع دیگر از گردشگری” و این که او نمی خواست به قانون بدون در نظر گرفتن مراحل به طور کامل به بررسی اثرات آن را در شهرستان.

“ما در حال انجام آن را به عنوان بهترین ما می تواند بدون آسیب رساندن به شهر ما کلی سلامت,” او گفت:.

Councilwoman Solange وایتهد گفت: این شهرستان باید محافظت و ارزیابی مجدد آن بودجه و تعیین کنید که چگونه برای نجات ساکنان پول از جمله الحاقات در قبوض آب و برق و مواد غذایی کوپن برای افرادی که نیاز به.

“ما یک شهر توریستی است که استفاده می شود برای مراقبت از بازدید کنندگان ما,” او گفت:. “در حال حاضر ما نیاز به نگاه به درون و مراقبت از خودمان است. ما نیاز به مطمئن شوید که مردم این آب و از آنجا که ما می خواهیم گردشگری در مسیر بازگشت در ماه ژانویه است.”

Councilwoman ویرجینیا Korte که در حال اجرا است شهردار در یک کمپین ایمیل گفت: این شهرستان باید در نظر بگیرید “طرح جامع به آدرس اقتصادی سونامی است که befalling خدمات ما مبتنی بر اقتصاد است.”

او نشان می دهد این شهر در نگاه برخی از refinancing بدهی های بلند مدت و دادن “کسب و کارهای کوچک و هتل ما صنعت خدمات یک فرصت برای قطع با ارائه قانونی هدفمند امداد مالیاتی به آنها اجازه ادامه به استخدام افراد در طول این رکود موقت.”

توماس گالوین, وکیل رز قانون گروه گفت که کمک به کسب و کارهای محلی برای درخواست وام با آمریکا مدیریت کسب و کار کوچک. وام می تواند عرضه کسب و کارهای کوچک تا 2 میلیون دلار برای پرداخت بدهی کارکنان, حقوق و دستمزد و لوایح دیگر.

در حالی که هر یک وام خواهد شد در یک مورد به صورت وام شامل نرخ بهره پایین و بازپرداخت قصد دارد تا 30 سال گالوین گفت.

ساکو گفت: او تا به حال شده است در مذاکرات با مقامات شهرستان و قانونگذاران ایالتی به سادگی راه حل های بالقوه و قانون به شناور صنعت گردشگری در طول این فرار دوره است.

پژمان گالری مالک گفت که با از دست دادن تخت مالیاتی و مالیات بر فروش hauls او را باور نمی کند وجود دارد مقدار این شهر می توانید انجام دهید برای کمک به.

تنها راهی است که این شهرستان می تواند کمک توسط بازاریابی شهر قدیمی و هنر منطقه به عنوان یک مقصد هنگامی که نگرانی در مورد شیوع مرگ, او گفت:.

چرا که آن را کوچک تجار محلی است که پرداخت قیمت, او گفت:.

“من هرگز نگاه به صورت جزوه از شهر,” او گفت:. “پس از این است که رفتن به کل متفاوت Scottsdale.”

یک نکته از Scottsdale? رسیدن به خبرنگار لورن Longhi در llonghi@gannett.com یا 480-243-4086. او در توییتر دنبال کنید @lolonghi.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de