چندلر بازداشت در آسمان بندر پس از تلاش برای ارسال پول به القاعده به کشتن سربازان آمریکایی’

35 سال چندلر زن دستگیر شد چهارشنبه در Phoenix Sky Harbor International Airport پس از تلاش برای ارسال پول به یک عضو القاعده یک گروه تروریستی برای محدوده تفنگ است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به “کشتن سربازان آمریکایی” با توجه به شکایت کیفری به دست آمده توسط Arizona Republic.

Jill Marie Jones دستگیر شد و تلاش برای ارائه حمایت مادی برای سازمان پس از بررسی در برای پرواز او به خاورمیانه روز چهارشنبه شکایت گفت.

جونز در تماس با دو مخفی FBI کارکنان یکی از آنها او بر این باور بود که القاعده عضو. در گفتگو با آژانس در ماه مارس جونز به آنها 500 دلار پیش پرداخت کارت هدیه است که می تواند نسبت به خرید تفنگ حوزه شکایت گفت.

اف بی آی تحقیقات نشان داده است که جونز “حمایت از خشونت در پیشبرد ایدئولوژی افراطی اسلامی” و حمایت “اقدامات تلافی جویانه علیه ایالات متحده نظامی و اقدامات دولت اتفاق می افتد در خارج از ایالات متحده است.”

او در نظر گرفته شده در سفر خارج از کشور برای کمک به القاعده و در ابتدا خریداری بلیط برای پیوستن به این سازمان در افغانستان اما فرودگاه تعطیلی باعث شد او را به تغییر پرواز برای رفتن به ترکیه به جای. از وجود او در سفر به سوریه, شکایت گفت.

جونز در مارس فرستاده عامل یک تصویر از یک مکالمه او می خواهم تا به حال با فرد دیگری که در طی آن او می گفت که “به جای رفتن و حمایت از کسانی که آنچه را حق است و مرگ در تلاش برای رسیدن به آنجا و یا در حالی که من وجود دارد از زندگی در سهولت در اینجا.”

در گفتگو با آژانس در ماه مه جونز گفت: “حمایت از AQ برابر ستمگران خواهد بود یک افتخار است.”

او همچنین گفت که او تا به حال در یک زمان “فکر اقدام به اینجا” در نزدیکی پایگاه, اما نمی, چرا که او “قدرت محدود است اینجا” شکایت گفت.

دادستان است که به کار گرفته شده توسط لیزا Jennis دستیار آمریکا وکیل برای منطقه آریزونا و کتی شیرین محاکمه وکیل با امنیت ملی در بخش عملیات واحد.

رسیدن به خبرنگار در bfrank@arizonarepublic.com یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید