چندلر را بازگشایی کتابخانه ها و شروع فاز یک آن “بازگشت به خدمات” طرح روز دوشنبه

چندلر چهار کتابخانه شعبه باز خواهد شد دوشنبه با خدمات محدود به شهر آغاز می شود و برای اجرای فاز اول آن “بازگشت به خدمات” طرح.

این شهرستان خواهد شد آماده سازی برای بازگشایی دیگر امکانات شهرستان با نصب موانع حفاظتی در خدمات به مشتریان شمارنده در حال توسعه تمیز کردن پروتکل ها و اجرای اقدامات ایمنی دیگر مقامات شهرستان خبر داد.

“این مرحله تا حد زیادی با تمرکز بر آماده سازی برای reestablishment از امکانات شهر خدمات و برنامه با اجرای اقدامات ایمنی برای محافظت از مردم و کارکنان ما” گفت: شهردار کوین Hartke در Facebook تصویری اعلام این تصمیم است.

این حرکت به عنوان فرماندار تگزاس mlb تمدید ایالت اقامت در خانه سفارش از طریق مارس 15 با برخی از تغییرات. مغازه های خرده فروشی که قبلا تلقی غیر ضروری بود و بسته می توانید شروع به ارائه راه رفتن-تا درایو از طریق و انتصاب مبتنی بر خدمات در مارس 4 و در فروش فروشگاه در تاریخ 8 مه. Ducey در حال همکاری با رستوران ها و دیگر صنایع برای تعیین زمانی که رستوران ها سالن های ورزشی و سالن های تئاتر می تواند بازگشایی شده است.

چندلر یکی از آخرین دره شهرستانها به کتابخانه ها و پارک امکانات رفاهی در طول رمان coronavirus همه گیر و در میان اولین برای بازگشایی آنها.

در حال حاضر در حومه جنوب شرقی ققنوس بازگشایی دادگاه های ورزشی و پارک سگ در آوریل 24. اسکیت و دوچرخه سواری پارک در حال انتظار برای بازگشایی در روز جمعه.

چندلر عضو شورای شهر مت اورلاندو سوال که آیا کودکان و نوجوانان در دوچرخه سواری و اسکیت پارک را به دنبال فاصله دستورالعمل و یا اینکه آیا مردم می گروه با هم در حالی که انتظار برای تنیس باز یا pickleball دادگاه.

“کسانی که مناطق محدود, بچه ها معمولا آنها معمولا سعی کنید برای نشان دادن هر یک از دیگر” اورلاندو گفت: از اسکیت و دوچرخه سواری پارک.

اما اکثریت شورا موافقت کرد در تاریخ 23 آوریل با بازگشایی و به یک برنامه برای باز کردن امکانات دیگر که مشروط فرماندار تصمیم به گسترش بالابر یا تغییر اقامت در خانه سفارش شده است در اثر برای بسیاری از ماه آوریل است.

هیچ جدول زمانی برای زمانی که دیگر امکانات شهر باز خواهد شد و یا زمانی که خدمات سر گرفته خواهد شد. طرح مایع است و این شهر را با استفاده از دولت بهداشت عمومی داده ها و دستورالعمل های فدرال به راهنمای شهر اجرای سه مرحله طرح Hartke گفت.

مارسی فلاناگان, Maricopa County مدیر بهداشت عمومی گفت: شورای شهر در تاریخ 23 آوریل که این شهرستان هنوز برآورده نشده فدرال معیار برای بازگشایی شده است.

در چندلر 215 مثبت COVID-19 موارد گزارش شده به عنوان از آوریل 23 در کدهای پستی که سقوط در داخل شهر مرزهای اگر چه آن را نیز شامل مناطق خارج از شهر مانند خورشید در دریاچه ها و بخش هایی از Gila River, رزرو با توجه به رئیس آتش نشانی تام Dwiggins. این تعداد افزایش یافت و به 272 روز سه شنبه با توجه به آخرین اطلاعات از Arizona Department of Health Services.

یک چندلر کمک زندگی می کنند, تسهیلات, Pennington, باغ تا به حال 13 ساکنان مرگ COVID-19 عوارض در حالی که یکی دیگر از 15 آزمایش مثبت است.

طرح شهر است به Maricopa شهرستان و یا دولت نشست فدرال معیار مت Burdick, شهرستان سخنگوی گفت.

“این طرح سیال است و اقتباس خواهد شد باقی می ماند سازگار با فرماندار دستور اجرایی و سیاست و تصمیم گیری های شورای شهر,” او نوشت: در یک ایمیل پنج شنبه.

برخی از امکانات شهر باز با خدمات محدود

کتابخانه لابی باز خواهد بود برای گردش خدمات تنها.

ساکنان می توانید و بازگشت کتاب و انتخاب کتاب های قرار داده شده بر روی نگه دارید بین ساعت 9 صبح و 5 بعد از ظهر شروع دوشنبه.

ساکنان می تواند همچنان به استفاده از کتاب مجموعه مخازن و درایو کردن مکان های که در آن در دسترس است.

بازگشت مواد خواهد بود قرنطینه به مدت 72 ساعت و ضد عفونی.

دیگر خدمات کتابخانه و برنامه های بسته باقی خواهد ماند در حال حاضر.

در علاوه بر این به از سرگیری محدود کتابخانه خدمات فاز 1 خواستار:

 • خدمات به مشتریان شمارنده بسته باقی می ماند برای راه رفتن در خدمات. این شهر نصب خواهد شد پلکسی گلاس پارتیشن بندی و طبقه نشانه گذاری و توسعه یک قرار ملاقات برنامه ریزی نرم افزار برای استفاده در آینده فاز.
 • اجرای کد در سلامت و ایمنی موارد سر گرفته خواهد شد.
 • مردم می توانید انتخاب کنید تا و رها کردن ساختمان ها و دیگر برنامه های توسعه در لابی.
 • کارکنان را توسعه ایمنی و تمیز کردن پروتکل برای بازگشایی فرهنگی امکانات رفاهی مانند Chandler, موزه, چشم انداز گالری و چندلر مرکز هنر در آینده فاز.
 • تفریح اتاق ها و زمین های بازی در این شهر مسکن سایت بسته باقی خواهد ماند و خواهد بود عمیق تمیز شود. کارکنان نهایی خواهد شد برنامه ریزی برای برنامه های تابستانی در سایت.

پارک امکانات رفاهی بازگشایی

نشانه های بازدید کنندگان را تشویق به رعایت فیزیکی فاصله دستورالعمل ها و برای جلوگیری از گروه های بزرگ در سگ, پارک, محدوده تیراندازی با کمان, دیسک, زمین گلف, زمین تنیس و pickleball دادگاه که در حال حاضر بازگشایی شد.

علائم مشابه خواهد بود ارسال شده در هنگام دوچرخه سواری و اسکیت پارک بازگشایی در روز جمعه.

چندلر هدفمند پارک امکانات رفاهی که کارکنان احساس می تواند جای فیزیکی, فاصله, شهرستان, مدیر, Marsha نی گفت.

شورای وزن بازگشایی داخلی امکانات مانند چندلر موزه و چشم انداز گالری اما صبر کنید برای راهنمایی بیشتر از دولت است.

بسیاری از این شهر تفریحی و فرهنگی امکانات بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس.

بیشتر به دنبال تعطیلی در اوایل ماه آوریل پس از Ducey با صدور بخشنامه به پارک امکانات رفاهی “که اجازه نمی دهد به صورت فیزیکی توصیه می شود فاصله” مانند زمین بازی بسکتبال دادگاه استخر. چلپ چلوپ پد و دستشویی های عمومی در پارک های عمومی.

شهرستان مه سهولت جلسه محدودیت

این شورا در ادامه به ملاقات از راه دور, on May 11 May 14. ساکنان می توانند نوشته های آنلاین نظرات, که در حال خواندن به رکورد 5 p. m. روز از جلسات.

از آنجا شورای تصمیم خواهد گرفت که آیا اجازه می دهد تا در فرد حضور و غیاب با اقدامات ایمنی در مه 28 نشست.

تخته و کمیسیون شده اند که در وقفه در طول همه گیر خواهد شد و در جلسات ممکن است با محدود در شخص حضور و نظر آنلاین کارت به صورت عمومی است.

شهر چشم مرحله به مرحله بازگشایی هر چند هیچ تاریخ تنظیم

چندلر بود کندتر از شهرهای همجوار آن به شهرستان سالن و دیگر امکانات شهرستان به عنوان اولین COVID-19 مورد تایید شدند در آریزونا در اوایل ماه مارس.

این شهرستان کاهش می یابد برخی از خدمات و لغو شهر-حوادث حمایت برگزار شد اما در خاموش کردن کتابخانه ها و مراکز تفریحی و کافه ها و رستوران ها.

این شهرستان چهار کتابخانه ها بسته شده در مارس 19 و امکانات تفریحی بسته دو روز بعد پس از نگرانی از ساکنان. این شهر بعد محدود در شخص حضور در جلسات شورای بسته خدمات به مشتریان خود شمارنده و تشویق شهروندان به پرداخت قبوض آب و برق و انجام سایر شهرستان های کسب و کار آنلاین.

بازگشایی این خدمات برنامه ریزی شده است در سه مرحله گسترش بیش از حدود شش هفته اگر منطقه ای بهداشت عمومی اهداف مانند افزایش تست و کمتر به عفونت های جدید آشنا می شوند.

تاریخ دقیق بستگی دارد که فرماندار آسانسور محدودیت.

در حالی که فاز 1 عمدتا با تمرکز بر آماده سازی برای باز کردن شهر از امکانات و خدمات شهر را به تدریج به حالت عادی بازگشت عملیات طی دو مرحله ،

فاز 2:

 • سازمان آتش نشانی سر گرفته خواهد شد کسب و کار بازرسی.
 • ساکنان قادر خواهد بود برای ملاقات به پرداخت صورت حساب آب و برق دریافت مالیات و صدور مجوز کمک به ارائه طرح ساختمان دریافت خدمات گذرنامه
 • کد اجرای خواهد شد در مناطق مسکونی.
 • محله منابع کارکنان اجازه خواهد داد که برخی در شخص قرار ملاقات. جوانان برنامه تابستان آغاز خواهد شد و زمین بازی و در دادگاه های بسکتبال دوباره باز خواهد شد.
 • چندلر موزه و چشم انداز گالری باز خواهد شد. حوادث کوچک در چندلر مرکز هنرهای سر گرفته خواهد شد.
 • تفریح تابستان برنامه آغاز خواهد شد با اجتماعی فاصله پروتکل های.
 • برخی از استخرهای خواهد بازگشایی محدود شنا و غواصی درس.
 • کامپیوتر و دیگر خدمات در دسترس خواهد بود در کتابخانه ها.

فاز 3: اکثر ادارات شهرستان را عمل به طور معمول.

 • سازمان آتش نشانی سر گرفته خواهد شد مراقبت های بهداشتی مرکز بازرسی.
 • پلیس سر گرفته خواهد شد برنامه های توسعه جامعه.
 • خدمات به مشتریان شمارنده باز خواهد شد برای راه رفتن در خدمات.
 • کد اجرای خواهد شد در مناطق تجاری.
 • کلاس ها و رویدادهای خاص در این شهر فرهنگی امکانات سر گرفته خواهد شد با اقدامات ایمنی.
 • شهرستان حمایت ویژه وقایع و حوادث در شهرستان ملک سر گرفته خواهد شد با برخی از اقدامات احتیاطی.
 • تمام تفریح کلاس ها و برنامه ها از سر گرفته خواهد شد و rec امکانات باز خواهد شد با عادی ساعت به جز چندلر ارشد مرکز که باید ساعت محدود.
 • استخرها و مراکز آبزی باز خواهد شد.
 • کتابخانه ها را از سرگیری عملیات عادی.

ایمنی عمومی کارگران و عموم کارکنان که کار در این شهر خدمات به مشتریان شمارنده خواسته خواهد شد که به پوشیدن ماسک.

این طرح از نزدیک آینه جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای بازگشایی این کشور که همچنین به دنبال یک سه رویکرد مرحله به مرحله.

مراحل ذکر شده در فازهای بعدی هستند آزمایشی و اقتباس خواهد شد بر اساس تصمیم گیری های آینده توسط فرماندار و شورای شهر Burdick گفت.

نگرانی در مورد بازگشایی بیش از حد سریع

Ducey باقی مانده بود کم حرف در برنامه های خود را برای بازگشایی دولت به عنوان او رو فشار از کسانی که می خواهند اقدامات ایمنی را در محل باقی می ماند و دیگران که می خواهند به jumpstart اقتصاد است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه فرماندار گفت: اطلاعات موجود را پشتیبانی نمی کند و کامل بازگشایی اقتصاد کشور و دولت او را به تدریج به مرحله اقامت در خانه سفارش دهید.

دستورالعمل های فدرال نشان می دهد که برای بازگشایی دولت و یا شهرستان باید با سه معیار:

 • رو به پایین مسیر influenzalike بیماری گزارش شده در یک دوره 14 روزه و یک سیر نزولی از موارد با COVID-19-مانند علائم گزارش شده در یک دوره 14 روزه.
 • یک روند رو به پایین از موارد مستند در یک دوره 14 روزه یا رو به پایین روند مثبت آزمایش به عنوان یک درصد از کل آزمون در یک دوره 14 روزه.
 • بیمارستان ها باید ظرفیت برای درمان بیماران بدون بحران مراقبت و قوی تست برنامه در محل آزمون در خطر کارکنان مراقبت های بهداشتی.

ماریکوپا کانتی است و نه ملاقات بسیاری از کسانی که مورد نیاز فلاناگان گفت.

در حالی که تعداد COVID-19 موارد به نظر می رسد به اوج خود رسید و موارد مثبت بودند شروع به سطح آن خیلی زود به بگویید اگر شهرستان است که در مسیر درست و بدون گسترده تست و تماس با ردیابی فلاناگان گفت.

شهرستان گزارش 3,718 موارد تایید شده که از روز شنبه افزایش 876 موارد از قبلی روز شنبه با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

یکی دیگر از موانع برای بازگشایی عدم وجود تجهیزات حفاظتی, او گفت:.

فلاناگان هشدار داد در برابر شهرستان و دولت بازگشایی بیش از حد به سرعت و بدون یک تصویر بهتر از این ویروس تاثیر.

Dwiggins گفت: سازمان آتش نشانی دیده است کمتر تماس برای خدمات با مردم ارائه جدید علائم از حدود 4.4 مردم هر روز بیش از دو هفته طول به حدود 3.5 نفر در هر روز است.

عضو شورای سام هوانگ گفت که او نگران بود که بازگشایی شهرستان امکانات و کسب و کار می تواند این روند را معکوس.

فلاناگان گفت: شهرستان انتظار برای دیدن یک افزایش در مواردی که محدودیت ها برداشته و آماده شده است.

“است که بسیار طبیعی به صورت یک اپیدمی و شیوع. اما آنچه شما نمی خواهید برای انجام شده است پایمال کردن سیستم و به همین دلیل آن را این را یک رویکرد آهسته” او گفت:. “ما انتظار آن را می شود بسیار ادواری برای سال آینده و یا پس تا زمانی که ما رسیدن به این گله ایمنی و یا واکسن.”

رسیدن به خبرنگار Paulina Pineda در [email protected] یا 480-389-9637. او در توییتر دنبال کنید: @paulinapineda22.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de