چندلر انتشار پلیس bodycam فیلم از تیراندازی که منجر به کشته شدن کوین Smallman در ژانویه

یک چندلر افسر پلیس کشیده بود در کنار یک وسیله نقلیه در حال حرکت هنگامی که او به ضرب گلوله کشته و 32 ساله کوین Smallman در طول رسیدگی به یک ماشین به سرقت رفته بدن, تصاویر و فیلم های منتشر شده روز دوشنبه توسط چندلر اداره پلیس را نشان می دهد.

پوشش اولیه: James Smallman, 32, می میرد در چندلر تیراندازی پلیس

تصویری دقیق جلسه می آید نزدیک به شش ماه پس از Jan. 27 تیر اندازی اما در یک لحظه زمانی که ادارات پلیس در سراسر کشور در حال افزایش نظارت های خود را برای استفاده از زور. فونیکس در جمع معترضان با تجدید و تعصبات پس از افسران پلیس به ضرب گلوله کشته و جیمز گارسیا در خودرو خود را در چهارم جولای.

تیراندازی که منجر به کشته شدن Smallman آغاز شده به عنوان یک سرقت تحقیقات مقامات گفت. ققنوس کارآگاه پلیس درخواست کمک از چندلر پلیس در دستگیری یک تویوتا پریوس که اعتقاد بر این بود به سرقت رفته باشد با توجه به جلسه.

در Jan. 26 روز قبل از تیراندازی چندلر افسر پلیس Jonathan Castlegrante اقدام به متوقف کردن Prius در نزدیکی آلما مدرسه و هشداردهنده جاده اما راننده فرار به مکان نامعلومی کشته شده است.

Castlegrante واقع خودرو روز بعد در یک همپتون مسافرخانه نزدیک چندلر بلوار و خیابان 56. او مشاهده کرد دو نفر بعد از شناسایی به عنوان کوین Smallman و Krystal Ehrlich, راه رفتن به دور از پریوس و به هتل. او دستگیر و آنها را در نزدیکی ساختمان آسانسور, پلیس گفت:.

چندلر پلیس نیست انتشار تصویری به صورت کامل روبرو می شوند و به جای پراکنده این فیلم از Castlegrante بدن دوربین با زیر نویس پیام ها و دیدگاه های هوایی از هتل پارکینگ. Castlegrante تنها افسر درگیر در تیراندازی پلیس گفت:.

در این ویدئو Smallman می گوید افسر او نمی باید هر گونه سلاح در او و رد رانندگی Prius. او و Ehrlich تا به حال راه می رفت به هتل که در آن یک دوست ماندن, Smallman شنیده می شود گفت: در این فیلم است. او می ایستد در یک ممکن است تلاش برای ترک.

“شما بازداشت. شما نمی توانید ترک” Castlegrante می گوید در این ویدئو.

در یک نقطه, ویدئو نشان می دهد Smallman ایستادن و راه رفتن به آسانسور و Castlegrante می کشد او را فریاد او را به نشستن. Smallman پس از آن اجرا می شود پایین راهرو با Castlegrante تعقیب بعد از او. پلیس گفت Smallman وارد Prius و Castlegrante تلاش به جلو و او را از صندلی راننده.

در طول مبارزه Castlegrante دوخته بود بین Smallman و صندلی راننده با پاهای چسبیده خودرو با توجه به جلسه. Ehrlich نیز وارد Prius پشت صندلی راننده.

Smallman آغاز شده ماشین, رانندگی, 400 فوت و 40 مایل در ساعت در حالی که Castlegrante پا شد حلق آویز کردن, پلیس گفت:.

تنها دست و یک نگاه اجمالی از داشبورد چراغ دیده می شود و در فیلم در تاریکی و درگیری. Castlegrante هشدار داد Smallman به متوقف کردن خودرو, فریاد,, “شما در حال رفتن به گرفتن شات!” و “من قصد دارم به شما شلیک!” بیش از 10 بار. او سپس آتش یک شات تنها.

در عرض چند ثانیه ماشین سقوط کرد به یک دیوار در سوتگیت درایو با توجه به چندلر ، این اداره گفت هر سه نفر در ماشین گرفته شد به یک بیمارستان که در آن Smallman بود مرده.

محققان بعد از تعیین سفید تویوتا Prius درگیر در تصادف و پلاک آن به سرقت رفته بود.

چندلر پلیس درگیر شده اند و حداقل دو نفر دیگر تیرباران این سال است.

رسیدن به خبرنگار در [email protected].com و یا در توییتر @helenwieffering.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de