چندلر مرد حملات 2 و علل 6 ضربه و اجرا می شود قبل از پیشرو DPS در تعقیب پرونده دولت

یک چندلر است و متهم از سلاح سرد یک زن, حمله به پدر و باعث شش ضربه و اجرا می شود قبل از اجرای قانون در یک تعقیب از طریق شرق دره در صبح روز یکشنبه.

این سری از وقایع زمانی شروع شد که 38 ساله جیمز Quanah توپ بود در خانه پدر و مادرش در نزدیکی ری جاده و McClintock در اطراف درایو 10:30 صبح پنج شنبه و برادر خود را نامزد گفت: “صبح به خیر” به توپ با توجه به اسناد دادگاه.

بدون پاسخ, توپ چاقو زن و پنج بار لگد و مشت او. توپ را پدر سعی در دخالت کند اما توپ گفته پانچ او را در چهره قبل از ترک در یک وسیله نقلیه اسناد اعلام کرد.

سلاح سرد قربانی نمی شد به طور جدی مجروح شد و انتظار می رود به بهبود می یابند.

پس از خروج از خانه با توپ باعث شد چهار ضربه-و-اجرا می شود در چندلر و دیگری دو در مسا با توجه به اسناد دادگاه. در یکی از ضربه-و-اجرا می شود, توپ, گزارش زده از یک وسیله نقلیه حمایت کردن و سپس ضربه زدن به خودرو دوباره قبل از خروج با توجه به اسناد و مدارک.

Arizona Department of Public Safety troopers سعی کردم به جلو و توپ اما او بنا به گزارش ها متوقف نمی شود برای مشخص گشت وسایل نقلیه.

در حالی که در تلاش برای فرار از مقامات توپ سوار در راه اشتباه در آزادراه دادگاه پرونده اعلام کرد. توپ سفر شرق در westbound خطوط متحده 60 در گرینفیلد جاده قبل از او تبدیل به اطراف.

DPS troopers دو بار با استفاده از یک مانور برای دریافت توپ به توقف شد و او در نهایت متوقف و بازداشت نزدیک به وال ویستا درایو.

هیچ کس در توپ های خانواده می دانستند که ممکن است انگیزه برای سلاح سرد سوابق دادگاه اعلام کرد. توپ بستری شد به یک مرکز سلامت روان هفته پیش برای ارزیابی اما او منتشر شد بعد از یک روز در هر خانواده اش درخواست.

توپ, 38, رزرو شد به Fourth Avenue زندان ظن تشدید حمله بی پروا رانندگی غیر قانونی, پرواز, ضربه, و اجرا, و رفتار آشوبگرانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im